Rüyam

Karakedi96

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu ara sürekli rüyamda kiliseye gittiğimi görüyorum rahibeleri ve farklı farklı kiliselere gidip görüyorum rüyalarımda anlamı ne olabilir sizce ?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Acaba yapılan büyülerde görevli varlıklar hristiyan olabilir mi ondan görmüş olabilirsiniz..

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Yani üstümde hiç bir şey yokmuş uruma bakım yaptırdım geçenlerde yapıldıysada tutmamış
Acaba varlıkların dikkatini mi çektin büyü denendiği için.. bir ihtimal.. pek normal görünmüyor sürekli kilise görmeniz.

Karakedi96

Kayıtlı Üye
Acaba varlıkların dikkatini mi çektin büyü denendiği için.. bir ihtimal.. pek normal görünmüyor sürekli kilise görmeniz.
Bir önceki hayatımda koyu bir hristiyanmışım sizce bununla alakalı olabilir mi çünkü kiliseye girip kötü hissetmiyorum tam tersi rüyalarda kiliseye girince iyi hissediyorum

Karakedi96

Kayıtlı Üye
Birde bağlantısı olabilir mi bilmiyorum ama bir haftadır arachne ghylpsleri uygulamaya başladım

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Birde bağlantısı olabilir mi bilmiyorum ama bir haftadır arachne ghylpsleri uygulamaya başladım
Arakne Yunan mitolojisinde ait.
Kilise rahipleri illa ki hristiyan inancı temsil etmez. Sizin bilinçaltınız size birşey gösteriyor. Zannedersem yaptınız işlemlerin çalıştığını ve iyi sonuç alacağınızı gösterir. Yani kilise metafizik alemi temsil ediyor rüyanızda.

Karakedi96

Kayıtlı Üye
Kilise rahipleri illa ki hristiyan inancı temsil etmez. Sizin bilinçaltınız size birşey gösteriyor. Zannedersem yaptınız işlemlerin çalıştığını ve iyi sonuç alacağınızı gösterir. Yani kilise metafizik alemi temsil ediyor rüyanızda.
Çok sevindim buna bu arada korunma yapmadan uyguladım ama korunma yapılacak şeyler değildi bana ait olan bir şeyin bana geri verilmesi gibi bir durum sanırım korunmaya gerek yok böyle durumlarda

Karakedi96

Kayıtlı Üye
Kilise rahipleri illa ki hristiyan inancı temsil etmez. Sizin bilinçaltınız size birşey gösteriyor. Zannedersem yaptınız işlemlerin çalıştığını ve iyi sonuç alacağınızı gösterir. Yani kilise metafizik alemi temsil ediyor rüyanız
Bu tarz uygulamaları yapmak için zaten yeteneğim varmış o yüzden arachne gyphleri ile başladım kötü amaçla kullanmıyorum tabi bu arada çünkü her enerjinin geri dönüşümü olduğunu düşünüyorum siz daha iyi biliyorsunuzdur tabi sizin kadar tecrübeli değilim 🙏🏼