Rüyam

dünyalı

Kayıtlı Üye
Hani hep soruyoruz. Böyle böyle bir rüya gördüm anlamı neydi diye... Benim şimdiki anlatacağım rüya uyandığımda beni gülümsetti :) ve sizinle bunu paylaşmak istedim.

Çok uzun zamandır görüşmediğim 1.2 kişinin yüzünü hatırladığım 5.6 kişilik bir arkadaş grubumuzda beraber bir AVM de geziniyoruz... (Alacağım birsey yoksa tercih etmem boş kalabalık yapmayı... ..Bu ara AVM ler şuanda yarı yasak şeklinde oldugu için bende etki uyandırdığının düşünüyorum.Yasak cezbederic neticede Havvanın kızlarıyız bir yerde :)
)

Sonra Yemek yemek için başka bir mekana gitmişiz...Burası da Bir Çin Restaurantıymış :) (Açıklamaya gerek yok sanırım :)

Arkadaşlarımın hepsi Şusi yemek istediler. Ben tercih etmedim. (Bu yaşanan olaylardan öncede onlara ait yediğim tek şey Türk usulu ve Türkiye'de evde yapılan günlere giren Çin Böregidir :) Bulgurun börekte ne işi var demiştirtti kendisi ama en sevdiğim hamurişi arasına girdi kendisi )

Beni uyandırdıgımda en çok güldüren şey ise bu şusilerin şeklinin Mumbar olmasıydı :))) (Bunun için bir analiz yapamadım şahsen ama şununutma diyebilirim demekki ikisine benim gözümde eşdeğer :) )

(Onuda şimdiye kadar ağzıma sürmedim ve sürmeyi ihmalde vermiyorum )

Birşekilde bilinçaltımda yer etmişler ve beni gülümsettiği için sizinle paylaşmak istedim...