Ruyam ve gercek hayatta gordugum varliklar

866944

Kayıtlı Üye
Ruyamda çok karanlık loş ışıklı bir köyün içinden yürüyordum. Tek tük evler olan bir köy. Yanımda yüzünü göremediğim ama tanıdık hissiyatı veren bir kadın vardı. Beni kerpiç,tek katli beyaz, eski bir eve götürdü. Evin kapısı ahşaptı. Kapıyı açtığımda yerde 7-8 kadının bağdaş kurarak bir örtünün üzerinde oturdugunu gördüm. Kadınlar siyah çarşaf giyiyordu ve hic birinin yüzünü tam göremedim ama yaşlı olduklarını hissettim. Aralarinda konusuyorlardi ve sonrasinda beni aralarina oturmam için zorladılar. Rahatsizlik veren bir enerji hissettim ve direndim. ellerimden tuttular ve beni yere oturtup ellerime kirmizi kina yaktilar her iki avucumun icine. Buraya kadar sadece bir kabus gibi gorunuyor ama hem ruyamda hemde kalktigimda avuclarimin yandigini hissettim resmen. Resmen yandi avuclarim ve uyandigimda da etkisi devam etti.uyandığımda gayet düzgün bir pozisyonda yatıyordum ellerim bostaydi,yani uyurken elimin ustune yatmisim gibi bir durum yoktu. Bu rüyayı görmeden, bir kaç gün öncesinde odamda yatagimda uyurken birden uyandim. Yani basimda siyah siluletli bir kadının varligini gordum gozumun ucuyla. bir korku duymadim ama hissettiğim bir rahatsizlik vardi. "Uyandiginda bunu ruya sanabilirsin o yüzden kendine bir cimdik at simdi" dedim. Ve biraz sonrasinda geri uyudum. Kalktigimda kolumdaki gece yaptığım izle karsilasinca anladim ruya olmadığını.Bu yasadigim degisik olaydan sonrada anlattigim ruyayi gordum. Bu ruyamin anlami nedir? Uzerinden zaman gecti ama hala etkisindeyim. Bu siyah siluleti cok uzun zaman oncesinde cocukken tekrar yatagimin basinda gormustum ama o zaman bu siluleti bir erkek olarak hissetmistim. O da sadece izliyordu beni. Normal siradan ama mutlu oldugum bir yasantim var, Din, buyu islerine hic kafa yormam,en son lisedeyken arastirmistim. tek ilgilendigim konular tarot ve astroloji sadece suan.Bu siteye cok uzun zaman oncesinde uye olmustum, bu gorduklerim aklimdan cikmayinca tekrardan siteye bir konu acayim dedim. Oncesinde yeni bir uyelik daha actim şifremi vs hatirlamadigim icin ama aktive etmeden eski emailimi hatırlayıp buna geri gectim. Fazladan uyelik icin kusuruma bakmayin. Sitede ne kadar aktif uye kaldi bilmiyorum ama umarim bir yanit bulabilirim bu gorduklerime.
Tesekkurler simdiden.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Bariz şeytani cinler...
Uyandığında euzu besmele çekip sol tarafına tükürür gibi yapsaydın hayrına olurdu. Çünkü sünnet olan tavır budur. Rüyanın üzerindeki kötü tesirini alır. Şeytandan Allah a sığınmanı sağlardı.

Biz aciziz ve bazen savunmasız bir halde olabiliyoruz. Bu tür rüyaların hatta yaşantıların sebebi hep bundandır. Her ne kadar Allah melekleriyle bizi korusa da bazen yaptıgımız günahlardan bazense soydan sirayet eden kalıntılar üzerinden şeytanlaşmış cinler tarafından çok daha kolay ulaşabilir bir pozisyonda olabiliyoruz.

Seninkinin sebebi ne olabilir, bir düşünelim.
Normal siradan ama mutlu oldugum bir yasantim var, Din, buyu islerine hic kafa yormam,en son lisedeyken arastirmistim. tek ilgilendigim konular tarot ve astroloji sadece suan
Astrolojiyle dediğin tarotla ne derece ilgileniyorsun? Bu seni yeniden onların hedefi konumuna getirmiş olabilir. Zaten izleniyordun ilk sebepte koşup yeniden gelmiştir.
Geçmişte bir sebepten ötürü sana tesir etme hakkına sahip olmuş olan bu cin sonradan tarotla olan irtibatın ve dini yönden zayıflığınla birlikte sürekli uğruyor. Herkesin soy bakiyesi farklıdır. Var olan bir manevi güçle geliyoruz, onu zaten beslemiyorsun üstüne birde tarot fal...
Muhtemelen son rüyayı görmeden önce de ya tarot bakmışsındır ya da bir haram, günah işlemişsindir. Net.

GogoL

Kayıtlı Üye
biraz kendini dinle, bilincaltina attigin korkularin neler bu aralar kygilarin nedir belki ruyanin boyle bir sembolik anlami da olabilir

S

Sehane

Peki bu konu ile ilgili bilinçaltınıza baksanız? Mesela önce ki yıllarda vrya yakın bir zamanda sizi etkilemiş unsurlar olabilir mi?

Ve bu durumlar genelde inanç eksikliğinden kaynaklanır. İlahiyat ile olan bağlantınız zayıftır+korumalarınız düşüktür. Bu durumda çeşitli varlıklar tarafından ahatsız edilme olasılığı var. Ancak sizde yaşamsal bir etki de var gibi. Eğer hayatınızda psikolojinizi olumsuz etkileyen bazı şeyler yaşıyorsanız, bunun da etkisini deneyimliyor olabilirsiniz.

İnancınız güçlü olsun/zayıf olsun. Yapmanız gereken Tanrı'ya sığınmak. Onun ışığı hayatınızda ki bütün karanlığı ve karmaşayı etkili bir şekilde dağıtır ve sizi koruma altına alır. Dünyevi yaşam, hırslar vs. ile insanlar kendilerini çok absürd durumlara sokabiliyorlar. Oysa kendimizi içine soktuğumuz durumlar o kadar anlamsız ki. Siz sadece Tanrı'ya yönelin ve onun yardımına sığının. :)

Tanrı'nın ışığı yolunuzu aydınlatsın ve karanlığı hayatınızdan uzaklaştırsın.

Ü

Üye silindi 57044

Tek ilgilendiğim konular tarot ve.... demişsiniz.. bu herşeyi açıklıyor.. Tarot, masum birşey değildir.. Tarot'un masum olduğunu düşünmemizin sebebi şudur; çok fazla popüler ve herkes bakıyor veyahut baktırıyor.. öyleyse masum ve yasal birşey olmalıdır.. sürü psikolojisi kısacası.. İşte negatif güçler, saf olmayan güçlerde öyle istiyor.. Kendilerinin girebilecekleri bir kanal istiyorlar.. Tarot açınca hemen girerler.. İnternet üzerinden açsan bile girerler.. Hatta daha şiddetli bir şekilde bile girebilirler.. Enerjini oraya ne kadar yoğunlaştırdığına göre değişir..

Doğadaki enerjiler iki kısma ayrılırlar.. pozitif ve negatif.. Her şeyde bunu görüyoruz.. Güneş ışığında bile bu vardır.. Güneş ışıkları besleyici ve hayat vericidir.. Güneş olmasa hayat olmazdı.. en temel anlamda kalsiyum ihtiyacı bile güneş sayesinde.. sadece d vitamini yetmez.. Aynı zamanda anti depresif ve hayat verici, enerji verici bir gücüde var güneş'in.. Fakat güneşte zararlı ultra viyole ışınlarda vardır.. mor ötesi ışınlarda vardır.. oda zararlı ve kanser edicidir.. o yüzden öğlen güneşine çıkmayın, akşam güneşine çıkın derler..

ultra viyole ışınlar negatiftir.. yin'dir.. zararlıdır ve yaşamın tam tersidirler.. ölümdürler.. güneş'in zararlı ışınları bir perde ile süzülürse o zaman pozitif olurlar.. yang olurlar.. yararlıdırlar ve maneviyattırlar.. Gerçek hayat olurlar.. Gerçek yaşam olurlar.. Mevlana, araya kabak koymak lazım derken ondan söz ediyordu işte.. rahime(nefse) kabak(perde) koymak lazım.. Ancak o şekilde dengeyi bulur.. yin ve yang arasındaki, ida ve pingala arasındaki, tamas ve rajas arasındaki, rahman ve rahim arasındaki, manevi anne ve baba arasındaki dengeyi bulur diyordu.. Ondan söz ediyordu. Yaradandan.. yaradanın etkilerinden, onun nurundan ve onun nurunu nasıl karşılamamız gerektiğinden söz ediyordu.. Bir çokları Mevlanayı anlayamadılar ne yazıkki.. Kendilerinide anlayamıyorlar.. Zaten kendilerini anlasalar onuda anlarlar..

866944

Kayıtlı Üye
Bariz şeytani cinler...
Uyandığında euzu besmele çekip sol tarafına tükürür gibi yapsaydın hayrına olurdu. Çünkü sünnet olan tavır budur. Rüyanın üzerindeki kötü tesirini alır. Şeytandan Allah a sığınmanı sağlardı.

Biz aciziz ve bazen savunmasız bir halde olabiliyoruz. Bu tür rüyaların hatta yaşantıların sebebi hep bundandır. Her ne kadar Allah melekleriyle bizi korusa da bazen yaptıgımız günahlardan bazense soydan sirayet eden kalıntılar üzerinden şeytanlaşmış cinler tarafından çok daha kolay ulaşabilir bir pozisyonda olabiliyoruz.

Seninkinin sebebi ne olabilir, bir düşünelim.

Astrolojiyle dediğin tarotla ne derece ilgileniyorsun? Bu seni yeniden onların hedefi konumuna getirmiş olabilir. Zaten izleniyordun ilk sebepte koşup yeniden gelmiştir.
Geçmişte bir sebepten ötürü sana tesir etme hakkına sahip olmuş olan bu cin sonradan tarotla olan irtibatın ve dini yönden zayıflığınla birlikte sürekli uğruyor. Herkesin soy bakiyesi farklıdır. Var olan bir manevi güçle geliyoruz, onu zaten beslemiyorsun üstüne birde tarot fal...
Muhtemelen son rüyayı görmeden önce de ya tarot bakmışsındır ya da bir haram, günah işlemişsindir. Net.

Tek ilgilendiğim konular tarot ve.... demişsiniz.. bu herşeyi açıklıyor.. Tarot, masum birşey değildir.. Tarot'un masum olduğunu düşünmemizin sebebi şudur; çok fazla popüler ve herkes bakıyor veyahut baktırıyor.. öyleyse masum ve yasal birşey olmalıdır.. sürü psikolojisi kısacası.. İşte negatif güçler, saf olmayan güçlerde öyle istiyor.. Kendilerinin girebilecekleri bir kanal istiyorlar.. Tarot açınca hemen girerler.. İnternet üzerinden açsan bile girerler.. Hatta daha şiddetli bir şekilde bile girebilirler.. Enerjini oraya ne kadar yoğunlaştırdığına göre değişir..

Doğadaki enerjiler iki kısma ayrılırlar.. pozitif ve negatif.. Her şeyde bunu görüyoruz.. Güneş ışığında bile bu vardır.. Güneş ışıkları besleyici ve hayat vericidir.. Güneş olmasa hayat olmazdı.. en temel anlamda kalsiyum ihtiyacı bile güneş sayesinde.. sadece d vitamini yetmez.. Aynı zamanda anti depresif ve hayat verici, enerji verici bir gücüde var güneş'in.. Fakat güneşte zararlı ultra viyole ışınlarda vardır.. mor ötesi ışınlarda vardır.. oda zararlı ve kanser edicidir.. o yüzden öğlen güneşine çıkmayın, akşam güneşine çıkın derler..

ultra viyole ışınlar negatiftir.. yin'dir.. zararlıdır ve yaşamın tam tersidirler.. ölümdürler.. güneş'in zararlı ışınları bir perde ile süzülürse o zaman pozitif olurlar.. yang olurlar.. yararlıdırlar ve maneviyattırlar.. Gerçek hayat olurlar.. Gerçek yaşam olurlar.. Mevlana, araya kabak koymak lazım derken ondan söz ediyordu işte.. rahime(nefse) kabak(perde) koymak lazım.. Ancak o şekilde dengeyi bulur.. yin ve yang arasındaki, ida ve pingala arasındaki, tamas ve rajas arasındaki, rahman ve rahim arasındaki, manevi anne ve baba arasındaki dengeyi bulur diyordu.. Ondan söz ediyordu. Yaradandan.. yaradanın etkilerinden, onun nurundan ve onun nurunu nasıl karşılamamız gerektiğinden söz ediyordu.. Bir çokları Mevlanayı anlayamadılar ne yazıkki.. Kendilerinide anlayamıyorlar.. Zaten kendilerini anlasalar onuda anlarlar..
Peki bu konu ile ilgili bilinçaltınıza baksanız? Mesela önce ki yıllarda vrya yakın bir zamanda sizi etkilemiş unsurlar olabilir mi?

Ve bu durumlar genelde inanç eksikliğinden kaynaklanır. İlahiyat ile olan bağlantınız zayıftır+korumalarınız düşüktür. Bu durumda çeşitli varlıklar tarafından ahatsız edilme olasılığı var. Ancak sizde yaşamsal bir etki de var gibi. Eğer hayatınızda psikolojinizi olumsuz etkileyen bazı şeyler yaşıyorsanız, bunun da etkisini deneyimliyor olabilirsiniz.

İnancınız güçlü olsun/zayıf olsun. Yapmanız gereken Tanrı'ya sığınmak. Onun ışığı hayatınızda ki bütün karanlığı ve karmaşayı etkili bir şekilde dağıtır ve sizi koruma altına alır. Dünyevi yaşam, hırslar vs. ile insanlar kendilerini çok absürd durumlara sokabiliyorlar. Oysa kendimizi içine soktuğumuz durumlar o kadar anlamsız ki. Siz sadece Tanrı'ya yönelin ve onun yardımına sığının. :)

Tanrı'nın ışığı yolunuzu aydınlatsın ve karanlığı hayatınızdan uzaklaştırsın.

yanıtlarınız için teşekkür ederim.
Din/sünnet konusu açılmış. Müslüman değilim, dini bir inancım yok. Sadece tanrının varlığına ve başka boyutların da olduğuna inanıyorum. İlahiyat/dinle olan bağlantınız zayıf olabilir denilmiş, evet uzun zamandır epey zayıf:)
Tarot konusunda ise katılıyorum, çok masum olmadığını biliyorum. Neredeyse her gün bakıyorum. Katina destesiyle bir bağ kurmuştum ve epey olumsuz olaylar yaşamıştım o dönem, uzun zamandır da o desteyi kullanmıyorum. Sanırım kendimi koruma konusunda sıkıntı yaşıyorum dediğiniz gibi. Ve açıkcası bu enerjilerden korunma konusunda da çok bir çaba göstermedim, daha doğrusu neler yapılması gerektiği gibi konularda çok bilgi sahibi değilim.
Psikolojik boyutu da elbet düşünülebilir ama hiç bir sıkıntım yok diyebilecek durumdayım bazen sıradan insanlar gibi endişe,kaygı sorunları yaşayabiliyorum sadece o da benim için çok nadir oluyor. Genel anlamıyla halimden hayatımdan ve çevremle olan ilişkilerimden memnunum. Geçmişimde travma yaratabilecek bir durum yaşamadım kendi hayatımda.
Rüya yorumlamayı pek bilmem, rüyada kına yakılması vs ne anlama geldiğini biliyor musunuz peki?
Şeytani varlık denilmiş, eğer rüyamda da eğer o etki varsa bu rüyayı yorumlamak doğru olur mu yoksa es geçmem gereken bir rüya mıydı sadece? teşekkürler tekrardan.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
@866944 psikolojin hemen bozulacak diye bir kaide yok ki...
Kişiden kişiye değişir.
Öfke kontrolünü yapamazsın mesela... Yavaş yavaş, seni ürkütmeden yaparlar. Mesela zamanla huyun bozulur, üstüne artık kabus gibi çökerler.
Sen güçsüzleştikçe, psikolojin dağıldıkça ve yalnızlaştıkça üstündeki hakimiyetleri arttıkça beter olursun.

Şu an ise onların 3. boyuttaki üslerisin. Dünyada insanlara seninle doğrudan ulaşabiliyorlar. Tarot bakarken onlar seni, sen insanları yönlendiriyorsun. Yelpaze gibi bir sürü insana senin üzerinden ulaşım saglıyorlar.
Mesela birine sevgilinle aran bozulacak diyorsun, araları cidden bozuluyor. Kim yapıyor, bu yaratıklar. Zaten kişi inanıyor, zihinlerindeki nüvesi olan şeyleri fısıldıyorlar, beyin daha kolay bir şekilde bu minvalde işliyor. Verdikleri vesvesenin tesiri artıyor Çünkü.
Kaza bile yaptırır bunlar. Biz yeterki vesvese ye açık hale gelelim, full fısıldarlar.

Sinsice kanına girme aşamasındalar şu an. Kına da buna işaret. Biz sana destek oluyoruz, yalnız değilsin diyorlar. Planları şu an işliyor. Onlar açısından bir sorun yoktur. Kaybedecekler bir şey olmadıgı gibi sabır en belirgin özellikleridir
. Hep beklerler, hep izlerler, hep takip ederler.
İleride bir bakmışsın sana hiç aklın a hayaline gelmeyen bir suç işletmişler. TV.lerde hani görüyoruz ya, işte bu insan değil diyoruz ya, o suçları bu varlıkların vesvesesiyle yapan çok. Sonra da ben nasıl bunu yaptım derler. Kendilerini öldürmeye kalkarlar.
Ya da kabul edip yola aynen öyle devam derler.

S

Sehane

yanıtlarınız için teşekkür ederim.
Din/sünnet konusu açılmış. Müslüman değilim, dini bir inancım yok. Sadece tanrının varlığına ve başka boyutların da olduğuna inanıyorum. İlahiyat/dinle olan bağlantınız zayıf olabilir denilmiş, evet uzun zamandır epey zayıf:)
Tarot konusunda ise katılıyorum, çok masum olmadığını biliyorum. Neredeyse her gün bakıyorum. Katina destesiyle bir bağ kurmuştum ve epey olumsuz olaylar yaşamıştım o dönem, uzun zamandır da o desteyi kullanmıyorum. Sanırım kendimi koruma konusunda sıkıntı yaşıyorum dediğiniz gibi. Ve açıkcası bu enerjilerden korunma konusunda da çok bir çaba göstermedim, daha doğrusu neler yapılması gerektiği gibi konularda çok bilgi sahibi değilim.
Psikolojik boyutu da elbet düşünülebilir ama hiç bir sıkıntım yok diyebilecek durumdayım bazen sıradan insanlar gibi endişe,kaygı sorunları yaşayabiliyorum sadece o da benim için çok nadir oluyor. Genel anlamıyla halimden hayatımdan ve çevremle olan ilişkilerimden memnunum. Geçmişimde travma yaratabilecek bir durum yaşamadım kendi hayatımda.
Rüya yorumlamayı pek bilmem, rüyada kına yakılması vs ne anlama geldiğini biliyor musunuz peki?
Şeytani varlık denilmiş, eğer rüyamda da eğer o etki varsa bu rüyayı yorumlamak doğru olur mu yoksa es geçmem gereken bir rüya mıydı sadece? teşekkürler tekrardan.
Öncelikle müslüman olmamanız veya bir dine mensup olmamanız kesinlikle sorun değil. Tanrı'ya bir şekilde inanyor olmanız önemli. Bu raddede kendinizi korumak için iki seçeneğiniz var. Ya inancınızı güçlendirmeye yoğunlaşacaksınız, ya da enerjiler ile olan çalışmalarınıza ağırlık vereceksiniz. Tarot bakıyorsunuz diye varlıklar sizi ölene kadar rahatsız edecek diye bir olay yok ki, bu sizin kendi kişisel özgürlüğünüz. O zaman çay içince de rahatsız ediyorlarmış diyerek onu da yapmayalım.

Normal dünya düzeninde tarot veya çeşitli enerji ritüelleri yer edinmediği için bunun enerjisi farklı parazitleri çekiyor, evet. Ama bu sizi yolunuzdan döndürecek kadar önemli olmamalı. En kolay korunma yolu inancınızı güçlendirmektir ve bunu yaparken aynı zamanda bir çok pozitif etkiyi deneyimlerseniz aslında. Ama eğer onu yapmak şu an size yakın gelmiyorsa koruma kalkanları, aura ve çakra dengeleme üzerine bazı araştırmalar yapın. Ve özellikle yaşadığınız, tarotu kullandığınız ortamı sık sık havalandırın, belli aralıklar ile adaçayı bitkisi ile tütsüleyin, oldukça ucuz bir fiyata bulabilirsiniz ve etkisi çokça güçlüdür.

Hepimiz Tanrı'nın çocuklarıyız. Böyle olaylar büyük resimde bazen o kadar anlamsız duruyor ki.. Hiç korkmayın ve dediklerimden birisine yönelin. Ayrıca başmeleklerin yardımına başvurmakta oldukça etkili olabilir, Başmelek Mikail'den her türlü konuda size yardımda bulunması için rica da bulunabilirsiniz ve muhtemelen enerjisini hemen hissedeceksiniz. Bu işler biraz araştırma ve üstüne gitme gerektiriyor.

Siz oldukça ve güçlü ve özelsiniz, tıpkı herkes gibi. Sadece ışığa dönün ve yardımı bulacaksınız.