Rüyam da gördüğüm tılsımların anlamı nedir?

miseryefs

Kayıtlı Üye
kızın biri erkek arkadasıma buyu yaptırıp benden sogutup kendıne bagladı ama sadece agzını dılını baglamış kendıne asık edememıs adam nefret edıyorum ondan senı sevıyorum dıyor ama cocuk gıbı korkuyor o kızdan ve kız ters konusunca dızlerımın altı tutmuyor diyor..
Benimde bunu aklım almıyor? arkadasımın o kıza buyuyle asık olması lazım degıl mıydı?
buyuyu bozdurmaya karar verdım bır hocayla konustum buyuyu bozdum dedi ve ruyamda mıhrapta aglıyorum Allahım beni affet dıye sonra bir ses duydum büyü bozulmadı dediler (gerçektende bozulmamış sonradan öğrendim) ve gögsume baktım ruyamda gögsumde koyu yeşil renklerde tılsımlar vardı ben dua okudukca geçti

berksurucu

Banlı Kullanıcı
Demekki hocanın nefesi kuvvetli değil miş. Garantisi devam ediyorsa tüketici haklarına başvur. Paranı geri al...

Büyü bozma piyasasını bilmiyorum ama hatırı sayılır Bi para gitmiştir sanırım.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Sevgilinizin en keyifli anında şunu diyin. "Bu işleri böyle çözemeyeceğiz. Ben bu kızla medenice konuşacağım."
10 sn içindeki jest mimiklerine ve devamındaki sözlerine dikkat kesilin.
Korku, panik ve olumsuz tepki verirse direkt ayrılın. Çünkü insani ilişkilerde en önemli çözüm iletişimdir. Arkadan iş çevirmeyen biri bu durumdaki iletişim önerinize aniden olumsuz reaksiyon vermez. Neden olmasın der. Oturur düşünür.