Rüyam çok fantastik şekilleri hatırlayıp çizdim

KronoM

Kayıtlı Üye
Rüyamda önce bir oyunun içindeydim Yanımda bir kız vardı. Arabaya bindik oyunda hayatta kalmaya çalışıyorduk rakipleri vuruyorduk. Bikaç rakibi vurunca kız arabadan indi ve bişeyler olmaya başladı kızdan 100 tane etrafta oluştu. Hepsi hareket ediyo geçiyo. Sonra ben panikle kızın gerçek bedenini arıyorum. Sonra sahtesinden biri bindi arabaya. Bende bişi olmaz çözücez dedim.
Sonra bi duvarın önüne geldim. Ve bir kağıt çıkarıp şekiller çizmeye başladım. Şakır şakır çiziyordum. Otomatikman sanki önceden biliyormuş gibi çiziyorum.Çizim bitti ben duvara koydum kağıdı, yazılar duvara geçti ama geçit açılmadı ,yanıma gandalf geldi kağıttakileri sildi. Benim yaptıklarımın aynısını çizdi ama bikaç şey ekledi geçit açmayı denedi olmadı bikaç kez denedi asasıyla zorladı olmadı sonra bikaç şey daha ekleyecekti ben tam o sıra telefonun alarmına uyandım.

Kağıdı tam olarak hepsini hatırlamadığımdan Hatırladıklarımı çizdim.
Kağıdın sağ üst kısmından alta kadar 8-9 tane din sıralanmış ve her dinin kendine özel sembolleri var. Rüyamda çizdiğimde İslamiyette Hilal yıldızı vardı.

Sonra ortada ya kapı ya da yılanlıda vardı.Ya da ikiside.

Sonra solunda bi şekil vardı büssürü göz vardı baya ama kanat gibi.

Kağıdın üst yerinde de şekiller vardı tam hatırlamıyorum.

Sizce ne gördüm ?
Yatmadan önce bunları düşündüm. Yatmadan önce keşke Miami sahilinde başka bi bedende kalksaydım demiştim Allah istese olur demiştim kendime. Bide astral seyahat yapmak istiyodum.
Yorumlarınızı bekliyorum.DD7BEFBD-E7A2-44A1-802F-DE33FA5C21D1.jpeg

KronoM

Kayıtlı Üye
En alttaki din islamiyet bide rüyamdakinin %35 ini çizebildim

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Görmüş olduğunuz rüyanın büyük bir bölümü "Bilinçaltınıza" bağlı olarak şekillenmiş... Lakin şöyle bir detay var. Çizmiş olduğunuz resim "Nimbud" gecidine aittir. Rüyanızda bu geçitin tüm detayları iletilmemiş çünkü hayatınızda büyük değişimler yaşanıyor ve diğer detayları sizin bulmanız istenmiş.

Bilginize Saygılarımla.