Rüyalarımda olacak olan şeyleri görüyordum ama artık göremiyorum geri gelmesi için ne yapmam lazım?

Ushiromiya

Kayıtlı Üye
Yaklaşık 1 yıldan beri haberci rüyalar görüyorum. Haberci rüyayı birilerine söylediğimde o gün rüyayı hatırlamıyorum ve ya görsem bile haberci rüya olmuyor. Ceza gibi bir şey herhalde her neyse ben gücümün gitmesini şuna bağlıyorum en son cinsel içerikli bir şey görmüştüm ondan sonra haberci rüya görmemeye başladım. Tövbe de ettim ama yok gelmiyor. Tövbe ettikten sonra sadece bir kere haberci rüya gördüm o da baya önemsiz bir şeydi. Gücümün geri gelmesi için ne yapmam lazım? Alışınca onsuz yapamıyorum.

Ü

Üye silindi 58480

İstidadınız, kerametle yüzleşince onu taşıyamayacak kadar dar ve hatta onunla nereye varması gerektiğinin hikmetini bile anlayamadan onu sahiplenerek kendini birşey sanacak kadar sığ bir halde çünkü. Karar kılmıyor bu yüzden. Aynı durum bende de var da ))))

Bu böyledir. Harici bir şekilde verilir. Verildikçe istifade edilir ama ene/benlik duruma uyanınca ve talep güdüsü oluşunca da bağlantı kopar. Bazı şeyleri taşıyabilmek güçlü dirayet ister ama bazı şeyleri taşıyabilmek latif ve ince ayarda kalabilmeyi gerektirir. Talep oluşursa diyorum çünkü bu arınmamış bir nefs için gayri ihtiyari bir reflextir. Dıştan beklentimi bıraktım dersiniz ama içten beklenti odaklı olduğunuzu anlayabilecek incelikte değilsinizdir belki.

Çok ama çok latif ve ince bir ayar bu. Kasarak değil teslimiyet göstererek meyve veren bir akım. Ama netice almak için akışta olma gayreti ile o süzgeçten asla geçemezsiniz. Kıldan ince kılıçtan keskin terazi işte bu vazifeyi görür. Arınmak gerek ama ilahi feyzler başladı mı da layığı ile onları karşılamak gerek. Yoksa nazar yani ene edersiniz. Akım bloklanır.

azat tagan

Kayıtlı Üye
İş
esanaf
BENCE BENİM BİLDİGİM KADARIYLA BELKİDE YÜKSELİYORSUNDUR BAZEN RÜYALARI KAPATIRLAR KİŞİ BENLİGE DÜŞMESİN DİYE ZAMANI GELDİMİ AÇARLAR AYRICA RÜYAYI AŞAGI MAKAMDA OLANLAR GÖRÜR KİŞİ YÜKSELMEYE BAŞLADIMI RÜYALAR AZALIR VE MANALAR ÇOGALIR KELAM AZALIR KİŞİ SESİZLİGE BÜRÜNÜR BUNLAR HALDİR GELİR GEÇER MAKAM İSE KALICIDIR HALLER KUVETLENDİKÇE MAKAMLAŞIR HATTA BEN BUNLARI DAHA ÖNCE RÜYDA GÖRMÜŞTÜM DER RÜYALAR MİSAL ALEMİNDE OLUR ONUN İÇİN BAZEN KİŞİ RÜYA MİSAL ALEMİNE TAKILMAZ GEÇER GİDER VEYA O NUR MİSAL ALEMİNDE KALIR ONUN İÇİN RÜYA GÖRÜR TAKILMADAN BURAYA İNER İSE YAŞANTI OLUR AMEL OLUR

D

DAİMON

Nefis yeteri düzeye çekilmediginde yaradılışınızda var olan bazı olaganüstü yetenekler günahlar dolayısıyla ya da beyin gücünün gereksiz yere israf edilmesiyle yok olabiliyor, perdelenebiliyor, bloke edilebiliyor.

Ben ama bunu iyi bir şey olarak görüyorum.
Çünkü farkındalığınızı artırıyor, size hatanızı gösteriyor, tövbe ile kendinizi akord etme imkanı sunuyor.

Jroad

Banlı Kullanıcı
Kayıtlı Üye
Yaklaşık 1 yıldan beri haberci rüyalar görüyorum. Haberci rüyayı birilerine söylediğimde o gün rüyayı hatırlamıyorum ve ya görsem bile haberci rüya olmuyor. Ceza gibi bir şey herhalde her neyse ben gücümün gitmesini şuna bağlıyorum en son cinsel içerikli bir şey görmüştüm ondan sonra haberci rüya görmemeye başladım. Tövbe de ettim ama yok gelmiyor. Tövbe ettikten sonra sadece bir kere haberci rüya gördüm o da baya önemsiz bir şeydi. Gücümün geri gelmesi için ne yapmam lazım? Alışınca onsuz yapamıyorum.

Haberci rüyalar. Sen rüya görmeyi bırak ya da kalktığın zaman ilk on saniye rüyan dışında farklı şeylerle meşgul et aklını. Rüyadan al haberi diye bir kavram yok. Kendinizi eğdiğiniz noktaları dolduran hissiyatlarınız ne de kuvvetli. Üye gücü olduğuna inanmış resmen. Nasıl bir hastalıktır bu.