Rüyalarım haberci olabilir mi? Lütfen yardım!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oprodygibi

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar size bir rüyamdan bahsetmek istiyorum.Ben stajyer hemşireyim rüyamda da hastanede olduğumu gördüm ve öğle yemeğine çıkmıştım arkadaşlarımla otururken birden tabağımın içinden sülük ve yılan tarzı canlılar çıkmaya başladı ve tabağı bi kenara bıraktım ardından bi kağıt parçası buldum ve ve notta hani büyü işe yarıycaktı?kız ölmedi gibi bişey yazıyodu bunu yazanda büyüyü hazırlayan da günlük hayatta hiç haz etmediğim hatta düşmanım sayılıcak bi kız ve hiç anlaşamadığım eski sevgilimmiş rüyamda açıkça belirtiliyor hatta. ertesi gün öğlene doğru eski sevgilimin babasının aort damarı yırtıldı ameliyata alındı. akşamüstüne doğru da bu düşmanım olan kızın babası arabayla kaza yapıp hastanelik oldu ve ikisi de aynı günde. tesadüf mü? Ayrıca bu tarz haberci rüyalarım daha önce de oldu yani bu oldukça sıklaşmaya başladı ve çevremde kimseye anlatamıyorum lütfen yardımcı olun :(

enesuynk

Kayıtlı Üye
Afedersiniz ben ne sorduğunuzu anlamış değilim ..

4

43887

Rüyanızda anlatılanlara bakılırsa mesaj içerikli haberci rüyadır. Rüyada görünen yaşanan olaylar, gerçek dışı mekanlarda kişilerle oluşmasına rağmen, çoğu zaman geleceğe ait bilgiler sunarlar. Tesadüfi değildir. İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...