Rüyalar - Garip Deneyimler

HeadShot

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Merhaba.

Rüyaların sadece bilinçaltımızla alakalı olduğunu düşünmüyorum. Rüyaların aslında farklı boyutlara, yaşamlara açılan kapı olduğunu düşünüyorum.
Sık-sık Lucid rüya gören birisiyim, garip deneyimler yaşamak için her defasında rüyada farklı şeyler deniyorum ve neler olduğunu gözlemliyorum, uyandığımda kendim için not alıyorum.
Lucidden Astrale geçişin yöntemlerini de arıyorum, bazı konuşulan yöntemleri denedim ama iyi bir sonuç alamadım.

Sizlere sormak istediğim şu, Rüyalarda yaşadığınız inanması güç, garip olaylar oldu mu? Rüyaların farklı taraflarını deneyimlemek için hangi yöntemleri kullanıyorsunuz? Rüyalarda farklı varlıklarla iletişim kurmak mümkün mü? Lucid rüyayı nasıl verimli kullanabiliriz? Lucidden Astrale ya da farklı boyutlara geçmenin iyi bir tekniğini biliyormusunuz?

Denizc

Kayıtlı Üye
Rüyaların aslında farklı boyutlara, yaşamlara açılan kapı olduğunu düşünüyorum.
Kesinlikle katiliyorum. Benim en garip ruyalarimdan biri farkli bir gezegendeydim ve oranin yerlilerinden biri bana etrafi gezdiriyordu. Cok gercekciydi o ruyami unutamiyorum.

Demre

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Merhaba.

Rüyaların sadece bilinçaltımızla alakalı olduğunu düşünmüyorum. Rüyaların aslında farklı boyutlara, yaşamlara açılan kapı olduğunu düşünüyorum.
Sık-sık Lucid rüya gören birisiyim, garip deneyimler yaşamak için her defasında rüyada farklı şeyler deniyorum ve neler olduğunu gözlemliyorum, uyandığımda kendim için not alıyorum.
Lucidden Astrale geçişin yöntemlerini de arıyorum, bazı konuşulan yöntemleri denedim ama iyi bir sonuç alamadım.

Sizlere sormak istediğim şu, Rüyalarda yaşadığınız inanması güç, garip olaylar oldu mu? Rüyaların farklı taraflarını deneyimlemek için hangi yöntemleri kullanıyorsunuz? Rüyalarda farklı varlıklarla iletişim kurmak mümkün mü? Lucid rüyayı nasıl verimli kullanabiliriz? Lucidden Astrale ya da farklı boyutlara geçmenin iyi bir tekniğini biliyormusunuz?
Benim de lucid deneyimlerim oluyor. Aşiri korku durumunda ya da cogunlukla uctugumu gordugumde ruyamda, hemen anliyorum ruyada oldugumu. Gercekte yukseklik korkum olmamasina ragmen ruyalarimda cok siddetli yukseklik korkusu yasiyorum. Korku duygusuyla birlikte ruyada oldugumu farkedince, sakinlesiyorum ve ruyayi yonlendirmeye basliyorum. Farkli boyutlara gecis yapmak konusunda size katiliyorum. Bu tarz deneyimlerim de oluyor zaman zaman. Ornegin bir keresinde sedir agaclarinin arasinda uçuyordum ve etrafta bir surü ucan kadinlar vardi. Hepsi cok ince yapili, oldulca zarif gorunumlu, kiminin uzerinde bordo, kiminin uzerinde beyaz renkli ayaklarinin gozukmedigi uzun elbiseler (yada feraceye benzeyen kiyafet desem daha dogru) vardi. Başlarini da orten tamamen tek parca kiyafet.. Agaclarin arasinda yada uzerinde telassiz, sukunetle suzuluyorlardi. Ben onlardan biri olmadigimin farkjndaydim ama ayni onlar gibi havada suzuluyordum. Onlari hayret ve merakla izliyordum. Bu ornekte anlattigim gibi, baska ruyalarda da, bizden farkli olan varliklari hissediyorum. Yuzlerini asla gormuyorum ve bastan ayaga tek renk (genelikle siyah carsaf) giymis oluyorlar. Enerjileri nötr gibi geliyor bana. Onlari izliyorum ama onlar benim varligimla tamamen ilgisizler. Astral deneyimim olmadi hic. Saglam konsantrasyon gerekli diye dusunuyorum astral icin. Bana cok vesvese geliyor konsantrasyon gerektiren uygulamalarda. O yuzden ilgilendigim bi konu degil.

Demre

Kayıtlı Üye
Kesinlikle katiliyorum. Benim en garip ruyalarimdan biri farkli bir gezegendeydim ve oranin yerlilerinden biri bana etrafi gezdiriyordu. Cok gercekciydi o ruyami unutamiyorum.
Hipnoz yontemiyle regresyon calismasi yaptirirsaniz ehil kisilere, muhtemelen kacirilma yada alikonulma diye tabir edilen bir deneyim yasamis oldugunuzu soyleyeceklerdir. Vucudunuzu ayrintili inceleyin, belki çip yerlestitilmis de olabilir. Yuzeye cok yakin vaziyette deri altina yerlestiriyorlarmis. Bazen sadece rontgenle tespit edilirken, bazilari disardan da farkedilebiliyormus.. Farah Yurdozu videolarinda sizin durumunuza benzer deneyimi olan cok sayida insan hikayeleri var. Bi goz atmanizi oneririm.

Denizc

Kayıtlı Üye
Hipnoz yontemiyle regresyon calismasi yaptirirsaniz ehil kisilere, muhtemelen kacirilma yada alikonulma diye tabir edilen bir deneyim yasamis oldugunuzu soyleyeceklerdir. Vucudunuzu ayrintili inceleyin, belki çip yerlestitilmis de olabilir. Yuzeye cok yakin vaziyette deri altina yerlestiriyorlarmis. Bazen sadece rontgenle tespit edilirken, bazilari disardan da farkedilebiliyormus.. Farah Yurdozu videolarinda sizin durumunuza benzer deneyimi olan cok sayida insan hikayeleri var. Bi goz atmanizi oneririm.
Farah Yurdozunu takip ediyorum ama tam anlamiyla benimkiyle uyusan bir konu bulamadim. Baska bir platformda şans eseri bir konuya rastladim, nordikler. Cok sevgi dolu bir varlikti. O yuzdende beni cok etkiledi sanirim. Ama kesinlikle gordugum onlardi. Bilmiyorum alikonulma gibi degildi farkli bir gezegendeydim. Alikonulma bu sekilde olmuyor diye biliyorum.

Fizik bedenimizle yapmamizin imkansiz oldugu seyahatleri hatta görüşmeleri bile ruyanimizda yapabiliriz. Seneler once cok merak edip hakkinda arastirma yaptigim bir konu vardi ama tabiri caizse her kafadan bir ses cikiyordu ve tam olarak nasil bir sonuca varmam gerektigini bilmiyordum. O yuzden surekli dua ediyordum. Cevabi kesin ve suphe birakmayacak sekilde bulmak icin. Birgun ruyamda sadece beyaz bir ekran gordum ses sanki kendi icimden geliyordu telepati seklindeydi. Ve ne yapmam gerektigini soyledi. Ama bu bilgiyi kimin verdigini bilmiyorum. Bu iki ruyamida enerjimin cok yuksek tuttugum donemlerde gormustum. Belkide bir ilgisi vardir