Rüyadan uyanınca oluşan son derece ilginç bir durum

xabdullah42

Kayıtlı Üye
İş
Grafik Tasarımcı
Arkadaşlar merhaba,

ben geceleri sık sık uyanan biriyim. Yaklaşık 2-3aydır geceleri hep uyandığımda hani bilim kurgu filmlerinde böyle bir odayı taradığında kare kare yeşil şeyler çıkar ya onun gıbı oluyor yaklaşık 2-3sn sonra yok oluyor. Daha iyi nasıl anlatabılırım bılmıyorum ama ekteki görsele bakarsanız ne demek ıstedıgımı cok iyi anlıyacaksınız.. bu olay 2-3aydır 2-3günde bir başıma geliyor korku falan yok sadece çok ilginç bi durum sankı boyle beynım sımülasyonu kapatıyorda o sırada ben uyanıyorum simülasyon tam kapanmadığı için böyle kare kare şeyler görüyorum sonra 2-3sn sonra yok oluyor..

acaba bunun sebebi nedir?

Konuyla bağlantılı mı bilmiyorum fakat ben dejavu olaylarını rüyamda görüyorum ve bu çok başıma geliyor.. yani ne zaman dejavu olsa ''ben bu anı rüyamda gördüm'' diyorum ve buna eminim.. hatta bugun 2 kere oldu..

açıklayacak bilgili kişiler var mı nedir bu durum

Screen Shot 2021-04-01 at 14.27.22.png

konu dışı babannem anlatırdı babası ocakmış.. yani köyde insanları bişeye bakarak/okuyarak iyileştiriyormuş.. ve bizim baba tarafına çok büyü yapılmış..

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
dejavu olaylarını rüyamda görüyorum ve bu çok başıma geliyor.. yani ne zaman dejavu olsa ''ben bu anı rüyamda gördüm'' diyorum ve buna eminim.. hatta bugun 2 kere oldu..
Yerinizde olsaydım bir rüya günlüğü tutmaya başlardım. Bu yeteneği geliştirip, gelecekten haberdar olursunuz. Hatta belki de geleceği değiştirebilirsiniz.

Ori

Kayıtlı Üye
Bu olayın ciddi derece benzerini yaşayan bir insanla konuşmuştum. Aynı şekilde uykusunda tuhaf bir şekilde bakır (gibi) bir kablonun zıngırdaması sonucu aniden uyanan biriyle daha konuşmuştum. Buna benzer birkaç konu daha var fakat üzerinde durmak istemiyorum. Sadece şunu söylemek istiyorum, bu tip benzer olayların ortak bir sonuca ait olduğuna inanan biriyim. Bunu neye yoracağınız size kalmış fakat elle tutulur bir sonuca ulaşmanız olanaksızdır.

Althoughxxx

Kayıtlı Üye
Bu olayın ciddi derece benzerini yaşayan bir insanla konuşmuştum. Aynı şekilde uykusunda tuhaf bir şekilde bakır (gibi) bir kablonun zıngırdaması sonucu aniden uyanan biriyle daha konuşmuştum. Buna benzer birkaç konu daha var fakat üzerinde durmak istemiyorum. Sadece şunu söylemek istiyorum, bu tip benzer olayların ortak bir sonuca ait olduğuna inanan biriyim. Bunu neye yoracağınız size kalmış fakat elle tutulur bir sonuca ulaşmanız olanaksızdır.
Merhaba. Üzerinde durmak istemediğinizi belirtmenize rağmen size bunu sorduğum için affedin lütfen. Ben de uykumdan bakır, metal kablonun zıngırdama sesine benzer bir sesle uyanıyorum. Kendi kendime bir çözüm bulamadım ve ne şekilde yorumlayacağımı bilemedim. Bahsettiğiniz ortak sonucu sizin için de uygunsa açabilir misiniz?

Maximillian

Kayıtlı Üye
Merhaba. Üzerinde durmak istemediğinizi belirtmenize rağmen size bunu sorduğum için affedin lütfen. Ben de uykumdan bakır, metal kablonun zıngırdama sesine benzer bir sesle uyanıyorum. Kendi kendime bir çözüm bulamadım ve ne şekilde yorumlayacağımı bilemedim. Bahsettiğiniz ortak sonucu sizin için de uygunsa açabilir misiniz?
Dostum cevap arındırma , arındırılman gerek müslüman isen ki ben öyleyim Mübarek koruna ayetleri vardır onları oku.
Başka dine mensup isen arındırma operasyonlarına bakman tavsiye edilir ayrıca kafanı boşalt rahatla biraz kasma kendini oluruna bırak şimdilik en fazla bu kadar yardım edebilirim.

Althoughxxx

Kayıtlı Üye
Dostum cevap arındırma , arındırılman gerek müslüman isen ki ben öyleyim Mübarek koruna ayetleri vardır onları oku.
Başka dine mensup isen arındırma operasyonlarına bakman tavsiye edilir ayrıca kafanı boşalt rahatla biraz kasma kendini oluruna bırak şimdilik en fazla bu kadar yardım edebilirim.
Çok teşekkürler.

''Patlayan kafa sendromu'' nu bir araştırın.
Mutlaka araştıracağım. Sağ olun.

xabdullah42

Kayıtlı Üye
İş
Grafik Tasarımcı
araştırmalarım devam ediyor bakalım bılmıyorum ama kesınlıkle emınım ruyamda gordugumden dun bir iş seyahatı ıcın bı yere gıttım balkondan ıcerıye baktıgımı bıseylerın soyledıgını hatırlıyorum patronun o sırada rüyam hemen aklıma gelmıstı..

Constantin

Kayıtlı Üye
Bun
Bu olayın ciddi derece benzerini yaşayan bir insanla konuşmuştum. Aynı şekilde uykusunda tuhaf bir şekilde bakır (gibi) bir kablonun zıngırdaması sonucu aniden uyanan biriyle daha konuşmuştum. Buna benzer birkaç konu daha var fakat üzerinde durmak istemiyorum. Sadece şunu söylemek istiyorum, bu tip benzer olayların ortak bir sonuca ait olduğuna inanan biriyim. Bunu neye yoracağınız size kalmış fakat elle tutulur bir sonuca ulaşmanız olanaksızd
Bunun aynısını ben de yaşamıştım. Uykudan sıçradım uyanık olan anneme koştum hemen o ses neydi diye sordum. Benden başka kimse duymamış. Halbuki öyle bi sesti ki bütün mahallenin duyması gerekirdi. Kulaklarımı tırmaladı yataktan nasıl fırladığımı bilmiyorum.