Rüyada yamyam görmek

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Bundan birkaç gün önce rüyamda şempanze maymunlarını bütün bütün fırında pişirip yiyen kadınlar görmüştüm. Kadınlar üç kişi felandı, üç tane de pişmiş maymun vardı. Bunlar oturma pozisyonunda bütün bütün pişirilmişlerdi ve yüzleri sanki sırıtır gibiydi kadınlar bunları yerken. Kadınlarsa genç güzel iyi görünümlü tiplerdi. Nasıl olup ta maymun eti yediklerine şaşırmıştım hatta.

Bu sabah ta uyanmadan hemen önce bir erkeğin sadece kafasını pişirmiş yiyen bir kadın gördüm. Normalde böyle iğrenç rüyalar görmem, gördüklerimi de pek kafaya takmam ama üstüste birkaç gün arayla bu tür rüya görünce dikkatimi çekti, biraz rahatsız oldum ve korktum hatta. Acaba kötü bir haberci rüya olabilir mi? Felaket, hastalık, kötü duruma düşmek vs? Yorumlayabilen olursa teşekkürler şimdiden. 🙈🙉🙊

Retro

Kayıtlı Üye
Dedikodu ve iftira ortamlarını her seferinde başlatıp, her seferinde de kazanan olarak çıkan, kafayı taktıkları kişilerin ayağını kaydıran bir grup acımasız ve elit dişi șeytanın ișbașında olabileceğine dair bir sinyal olabilir.

Tedbirli olmakta fayda var.

Retro

Kayıtlı Üye
Bu sabah ta uyanmadan hemen önce bir erkeğin sadece kafasını pişirmiş yiyen bir kadın gördüm.

Bu rüyayı ben görsem, etrafımdaki tüm duygusal borderline kadınlara dikkat ederdim.
Flirt halindeysem sherlock modunu açardım. Xd

Alakan

Kayıtlı Üye
Bu rüyayı ben görsem, etrafımdaki tüm duygusal borderline kadınlara dikkat ederdim.
Flirt halindeysem sherlock modunu açardım. Xd
Benim gördüğüm mavi yaratıklar peki? Kanalizasyonlara dikkat etmem gerekiyor mu??

Bu yenildiği zaman kişide tiksinti uyandıracak şeylerin yenilmesi bana kişinin çevresinde yapılmaması gereken bir işin yapıldığı ve onun da buna bir şekilde şahit olacağını düşündürdü.

Retro

Kayıtlı Üye
Benim gördüğüm mavi yaratıklar peki? Kanalizasyonlara dikkat etmem gerekiyor mu??

Enerji emiciler gibi de duruyorlar. İyi davranmış olmaları zarar vermediklerine veya art niyetlerinin olmadığına işaret olabilir. Ama enerji sömürücü ve süptil bedene tutunarak kanalımda asılı kalan bilinçler veya çok düşük enerji formları olarak yorumlardım. Tabi rüyayı ben görseydim.

Ü

Üye silindi 76175

Olsun iyi ki feminizm var da kavga etmeden, dedikodu yapmadan, birbirlerini kıskanmak akıllarına bile gelmeden bir arada durabiliyorlar. Biz de kafa dinliyoruz. XD feminizmin bizle alıp veremediği bisey yok.
Bütün kilit skilleri köreliyor da ondan.

Eheh
..

Hehe
..

Eh...

Retro başlattı, tedarikçi değil kullanıcıyım..

HeadShot

Kayıtlı Üye
I
Bundan birkaç gün önce rüyamda şempanze maymunlarını bütün bütün fırında pişirip yiyen kadınlar görmüştüm. Kadınlar üç kişi felandı, üç tane de pişmiş maymun vardı. Bunlar oturma pozisyonunda bütün bütün pişirilmişlerdi ve yüzleri sanki sırıtır gibiydi kadınlar bunları yerken. Kadınlarsa genç güzel iyi görünümlü tiplerdi. Nasıl olup ta maymun eti yediklerine şaşırmıştım hatta.

Bu sabah ta uyanmadan hemen önce bir erkeğin sadece kafasını pişirmiş yiyen bir kadın gördüm. Normalde böyle iğrenç rüyalar görmem, gördüklerimi de pek kafaya takmam ama üstüste birkaç gün arayla bu tür rüya görünce dikkatimi çekti, biraz rahatsız oldum ve korktum hatta. Acaba kötü bir haberci rüya olabilir mi? Felaket, hastalık, kötü duruma düşmek vs? Yorumlayabilen olursa teşekkürler şimdiden. 🙈🙉🙊
iki üç gündür ben de garip ve iğrenç rüyalar görüyorum, uyandıktan sonra düşündüğümde bile çok iğrendiğim rüyalar. Normalde ben de böyle rüyalar görmem.

Vanilia

Kayıtlı Üye
Ben de görüyorum.
Bu havadan bir şeyler sıktıkları doğru mu acaba? Komplo teorileri de diyemiyoruz çok beklenmedik şeyler oldu son senelerde.
Herkesin psikolojisini mi bozuyorlar diye düşünüyorum.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch

Kadın gördüğün diğer kadınlardan herhangi birisine benziyor muydu?
Yine de sabah hayrına olsun diyelim.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Hayır, o da başka biriydi 💩 hayırdır, niye sordun?
İki rüya birbiriyle bağlantılı gibi geldi bana ve pek iyi bir hissiyat almadım :sick:
Kahin Retronun öngörüleri analizleri iç dış alt üst bilinç irdelemeleri gayet isabetlidir 👻 ama bence daha fazlası var.. anladığım kadarıyla kadınlarla aran epey iyi en azından görünüşte.. hiçbir şey göründüğü olmuyor işte bazen.. Hayır olsun bakalım..

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bana da öyle geldi ve açıkçası ikincide tırstım biraz 🕸️👀
Rüyayı görmen bir şeylerin elinde olduğunu gösterir, bazı şeyleri değiştirebilirsin bende öyle oluyor bazen, bilmediğim sıkıntılı bir durumu görüyorsam müdahale etmem gerektiği içindir.
Açıkçası benim çevremde şirinler gibi bir sürü erkek olsaydı yani ben buna izin verseydim, böyle bir rüyadan sonra çoğuna şüpheli bakardım özellikle rüyamda gördüğüm kişilere benzer özelliklere sahip olanlara, yaş, tip, giyim vb gibi.. Neyseki seçici davrandığım için çevremde çerçöp barındırmıyorum :)