Rüyada verilen mesajlar

hekate22

Kayıtlı Üye
Tüm forum sakinlerine iyi günler diliyor ve fikirlerini rica ediyorum. Son günlerde rüyalarımda sürekli mesajlar alıyor ve unutuyorum. Bu, sıradan bir rüya olayını geçti ve bu gün ilk kez sıkıntıyla uyandım. Kalem ve defterim baş ucumda hazır duruyor ama tek bir cümlesini bile hatırlamıyorum. Bazen yazı olarak bazen görüntüsüyle ve anlamıyla karşıma çıkıyor. Arada uyanıyorum, tekrar daldığımda başka konular çıkıyor ve uyandığımda hiç birşey hatırlamıyorum. Bu gece bu üç kez tekrarlandı; ve ben sabah sıkıntıyla uyandım. Sanki hatırlamam gerektiği ve bunu başaramadığımın sıkıntısıydı; ilk kez böyle birşey oluyor. Verilen mesajların kendimle ilgili degil de tüm insanlığı kapsayan mesajlar olduğunu farkediyorum...Yıllar önce yukarıdan , büyük Marmara depremini görmüştüm çok net olarak ve dünya küresinin belli kısımları yanıyordu. Çok net, hatta resmini yapacak kadar ve üzerimde beliren bir peygamber benzeri ile telepatik bilgi alarak vs.vs ve onun üzerinde ise bir kozmik hareket gördüm, ona bunu da sordum ama cevap vermedi ve kaybolmuştu...Bunun kozmik bir olayla ilgili olabileceği yorumunu yapmıştım ve beklemiştim.

Ondan yıllar sonra büyük Tusunami olayının mesajını gördüm...bunlardan bir iki kişiye bahsettim bir yanıt şöyle dursun boş boş baktılar. Ve son üç yıl içinde günün belirli saatinde gözüme gözüme sokuldu ve ben izi takip ettim, yorumumu bu kez kimseye bahsetmedim. Çünkü yaşanan yaşanacaktı ve ben artık gerekte duymadım açıkca...ve şu an yazdığım bir iki satırı yazmışken sildim.;Çünkü bazı arkadaşların yanlış anlamasının tepkisini göze almıyorum...

Ama şu rüyalar ve yanıtlarının artmasının ardından bu sabah ki sıkıntı dikkatimi çekti. Bunun sebebini belki içinizden yorumlayabilecek yada bir ip ucu verebilecek arkadaşlar çıkabilir. Ama bende kendimce bir çalışma uygulamaya gayret edicem bu arada.

Şimdiden teşekkür ederim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
tam olarak gördüklerinizi nasıl hatırlayacağınızı mı soruyorsunuz.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Ben olsam, sorunu şöyle cozerdim. BSFF konunun içinde, Sıfırla protokolü var. Önce onu okuyorsunuz. Sonra oturup kağıda rüyanızı hatırlamama sebepleri ve sorunları yazıyorsunuz.
Örneği:
Gördüm rüyaları hatırlamıyorum.
Rüyaları çok önemsiyorum.
Rüyalarda ki verilen bilgilerin yükleyeceği sorumluluklardan korkuyorum.
Geleceği öğrenip, hiç birşey yapamamaktan korkuyorum.

Bütün bu sebepleri işledikten sonra bilinçaltınıza rüyaları kesinlikle hatırlayacağınız diye talimat verin. ;)
Kolay gelsin.

hekate22

Kayıtlı Üye
Ben olsam, sorunu şöyle cozerdim. BSFF konunun içinde, Sıfırla protokolü var. Önce onu okuyorsunuz. Sonra oturup kağıda rüyanızı hatırlamama sebepleri ve sorunları yazıyorsunuz.
Örneği:

Bütün bu sebepleri işledikten sonra bilinçaltınıza rüyaları kesinlikle hatırlayacağınız diye talimat verin. ;)
Kolay gelsin.
Evet, bunlar farklı çünkü; teşekkür ederim, bunu da denemeliyim.

hekate22

Kayıtlı Üye
Örneği:

Kolay gelsin.
Sn Absoluta Virtute öncelikle iyi bayramlar diliyorum.
Rüya hatırlamama sebeblerimde korkacağım ve korktuğum hiç birşey'in olmadığını farkettim; zaten biliyordum ama yine de samimiyetimle takrar tekrar düşündüm ama hayır. Olumsuz birşey yok. Korkularım yok. Çocukluk yaşımda bile neyden korkardım diye düşünürüm bazen.

Olumsuz ekleyecek birşey yok. Çok insandan daha normal ve dengeli olmam bile, bazen sorun görünür sorunlu insanlara🙂 ki bunlardan uzaklaşırım .

Sayenizde bunu tekrar resbit etmiş oldum. Güzel bir imgeleme olduğunu kabul ediyorum; ve ben yinede uygulayacağım olumsuz kısımlar olmaksızın.

Fakat, kendimi süpürme konusun'da tercih etmediğim şudur. Zıtlarımız ile varız. Başkaları için olumsuz olan kendimiz için olumlu yanları vardır. Insanlar olumsuz yönlerini görmez ama karşısındaki kişiye hislerinin büyüklüğü ego saçmalığı ile, tenkite baş vurur,;çünkü başka şey bulamamıştır... Bunu kendi terazimizde tartmamız ve denklemini yapmamız dır öncelik ve doğru olan, ki elimizde kalacak olanla kendimizi savunma kapasitemiz bulunsun.

Size samimiyetimle belirtiyorum, korkularım yok. Bunların üstesinden gelmem beni fazla zorlamadı. Adil biriyim ki böyle tanınırım. Insanlari hissederim ama abtala yatarım. Acaba diyorum! Adalet konusunda biraz acımasız olmam eksi bir yapımı? Sabreden biri olarak bunda da eksi birşey göremiyorum. Insanların çoğu ortada, burnumun dibindekiler dahil. Size soruyorum bu süpürgeyi nerde kullanmam gerekecek?

Yoksa, kendi rituelime başlamakta geçikiyor olabilirmiyim; tüm görülere ve tavsiyelere rağmen...

Hakkınızda şahsi fikrimi belirtmek istiyorum. Burada bir çok kişiye nazaran daha güvenilir duruyorsunuz.
Kimin derininde ne, ne kadar vardır bilinmez; buna rağmen insanları denemek ve tanımak iyidir.

Siz bu konudaki tavsiyenize açığım. Ihmalkârlık olabilirmi? Görü ve deneylerime inanç eksikliği olabilirmi?...ki bazen kolkektif bilinç olabileceği aklıma geliyordu onu da bıraktım herşeyiyle kabul ettim ve ediyorum. Yine de bunları ilave eder, süpürge demeyi düşünebilirim; tabi zihnen yanlış yapmamaya da çalışıcam. Zihin önemlidir.

hekate22

Kayıtlı Üye
Sn Absoluta Virtute öncelikle iyi bayramlar diliyorum.
Rüya hatırlamama sebeblerimde korkacağım ve korktuğum hiç birşey'in olmadığını farkettim; zaten biliyordum ama yine de samimiyetimle takrar tekrar düşündüm ama hayır. Olumsuz birşey yok. Korkularım yok. Çocukluk yaşımda bile neyden korkardım diye düşünürüm bazen.

Olumsuz ekleyecek birşey yok. Çok insandan daha normal ve dengeli olmam bile, bazen sorun görünür sorunlu insanlara🙂 ki bunlardan uzaklaşırım .

Sayenizde bunu tekrar resbit etmiş oldum. Güzel bir imgeleme olduğunu kabul ediyorum; ve ben yinede uygulayacağım olumsuz kısımlar olmaksızın.

Fakat, kendimi süpürme konusun'da tercih etmediğim şudur. Zıtlarımız ile varız. Başkaları için olumsuz olan kendimiz için olumlu yanları vardır. Insanlar olumsuz yönlerini görmez ama karşısındaki kişiye hislerinin büyüklüğü ego saçmalığı ile, tenkite baş vurur,;çünkü başka şey bulamamıştır... Bunu kendi terazimizde tartmamız ve denklemini yapmamız dır öncelik ve doğru olan, ki elimizde kalacak olanla kendimizi savunma kapasitemiz bulunsun.

Size samimiyetimle belirtiyorum, korkularım yok. Bunların üstesinden gelmem beni fazla zorlamadı. Adil biriyim ki böyle tanınırım. Insanlari hissederim ama abtala yatarım. Acaba diyorum! Adalet konusunda biraz acımasız olmam eksi bir yapımı? Sabreden biri olarak bunda da eksi birşey göremiyorum. Insanların çoğu ortada, burnumun dibindekiler dahil. Size soruyorum bu süpürgeyi nerde kullanmam gerekecek?

Yoksa, kendi rituelime başlamakta geçikiyor olabilirmiyim; tüm görülere ve tavsiyelere rağmen...

Hakkınızda şahsi fikrimi belirtmek istiyorum. Burada bir çok kişiye nazaran daha güvenilir duruyorsunuz.
Kimin derininde ne, ne kadar vardır bilinmez; buna rağmen insanları denemek ve tanımak iyidir.

Siz bu konudaki tavsiyenize açığım. Ihmalkârlık olabilirmi? Görü ve deneylerime inanç eksikliği olabilirmi?...ki bazen kolkektif bilinç olabileceği aklıma geliyordu onu da bıraktım herşeyiyle kabul ettim ve ediyorum. Yine de bunları ilave eder, süpürge demeyi düşünebilirim; tabi zihnen yanlış yapmamaya da çalışıcam. Zihin önemlidir.
Not olarak da düşeyim. Yazılarımdan dolayı birileri birilerin canı sıkılabilir ve silebilir; hiç önemli değil.
Majisyen ilgili bir konu açmıştım hatırlarsınız; bir arkadaşın uyarısı üzerine tepkiler olmuştu ve sanki benim suçum varmış gibi benim gibi yeni üyeye pozitif görunmediğim mesajı atıldı ; gerçekten güldüm.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
öncelikle iyi bayramlar diliyorum.
Size de :)
Yanlış bir izlenim bıraktığım sanırım. Sadece korkuları değil herhangi sebepleri olursa olsun hepsini sifirlayabilitsiniz. Korkuları olmayan insan yoktur bence, ama siz yok diyorsanız öyledir.
Niye hiç bir şey den korkmuyorsunuz da araştırın. Normalin dışında bir durum çünkü.

ve ben yinede uygulayacağım olumsuz kısımlar olmaksızın.
Ben o cümleleri örnek olarak kurdum. Siz kendi cümleleri kurmalısınız. Ayrıca benimkileri işlemenizin bir zararı olmayacak. Çünkü olan bir şey sıfırlandığı gibi, olmayan şey de sıfırlandı zaman var olamaz.

Yazılanı anladığımı pek te sayılmaz, ama içimdeki ses bu görüşe katilmayacagim söylüyor. Özellikle zitlarimizla varız ... Kısmı.

Size soruyorum bu süpürgeyi nerde kullanmam
Sizi rahatsız eden herhangi konuda kullanın. Ama SIFIRLA olanını tercih edersiniz iyi olur.

Teşekkür ederim

Ihmalkârlık olabilirmi? Görü ve deneylerime inanç eksikliği olabilirmi?...ki bazen kolkektif bilinç olabileceği aklıma geliyordu onu da bıraktım herşeyiyle kabul ettim ve ediyorum. Yine de bunları ilave eder, süpürge demeyi düşünebilirim; tabi zihnen yanlış yapmamaya da çalışıcam. Zihin önemlidir.
İnanç eksikliği olabilir. Hiç kafanızı fazla yormadan aklınıza geleni kağıda dökün ve işleyin. Dediğim gibi olmayan birşeyi Sifirlarsaniz, o yine olmayacak. Umarım anlatabildim.
Sizinle frekansları mız mı çok farklı... Bilemedim... Anlattığınızı anlamakta güçlük çekiyorum. Umarım sizi doğru anlayabilmişim.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Not olarak da düşeyim. Yazılarımdan dolayı birileri birilerin canı sıkılabilir ve silebilir; hiç önemli değil.
Majisyen ilgili bir konu açmıştım hatırlarsınız; bir arkadaşın uyarısı üzerine tepkiler olmuştu ve sanki benim suçum varmış gibi benim gibi yeni üyeye pozitif görunmediğim mesajı atıldı ; gerçekten güldüm.
Benle alakalı mı bu konu?

hekate22

Kayıtlı Üye
Size de :)

Yanlış bir izlenim bıraktığım sanırım. Sadece korkuları değil herhangi sebepleri olursa olsun hepsini sifirlayabilitsiniz. Korkuları olmayan insan yoktur bence, ama siz yok diyorsanız öyledir.
Niye hiç bir şey den korkmuyorsunuz da araştırın. Normalin dışında bir durum çünkü.

Ben o cümleleri örnek olarak kurdum. Siz kendi cümleleri kurmalısınız. Ayrıca benimkileri işlemenizin bir zararı olmayacak. Çünkü olan bir şey sıfırlandığı gibi, olmayan şey de sıfırlandı zaman var olamaz.

Yazılanı anladığımı pek te sayılmaz, ama içimdeki ses bu görüşe katilmayacagim söylüyor. Özellikle zitlarimizla varız ... Kısmı.

Sizi rahatsız eden herhangi konuda kullanın. Ama SIFIRLA olanını tercih edersiniz iyi olur.

Teşekkür ederim

İnanç eksikliği olabilir. Hiç kafanızı fazla yormadan aklınıza geleni kağıda dökün ve işleyin. Dediğim gibi olmayan birşeyi Sifirlarsaniz, o yine olmayacak. Umarım anlatabildim.
Sizinle frekansları mız mı çok farklı... Bilemedim... Anlattığınızı anlamakta güçlük çekiyorum. Umarım sizi doğru anlayabilmişim.
Olabilir, frekans farklılığı; sefte değil 🙂 inanmam için izleri takip ederim ve kendimle birlikte inanırım.

Bu arada, süpürge konusunda size minnettarım. Korkularım yoktur söylediğim gibi ve bu gece Akaşa kayıtlarından aklımda sakladığım üç mesaji ekleyerek süpürdüm; ve bingo...
Şu an onları zihnimde toparlayip çiziyor ve gönderiyorum...mutluyum; zorluk olmadan güllük olmadığını bilenlerdenim. Benim yolum bu baska yok. Epey sıkıntılı bir süreci sayenizde atlattım
ve tekrar teşekkür ediyorum.