Rüyada ölmüş birinin varlığa dönüşmesi

zeydln

Kayıtlı Üye
Yaklaşık 4 yıl önce anneannemi kaybettim. O zamandan beri ara ara rüyama giriyor ve rüyamdaki hali aklımı kurcalıyor. Onu rüyamın başlangıcında iyi görüyorum, yani gençlik güzellik ve iyilik anlamında. Ona onu özlediğimi söyliyorum. Daha sonrasında kötü bir varlığa dönüşüp bana zarar vermeye çalışıyor ve uyandığımda gerçekten korkmuş oluyorum. Bunun sebebi ne olabilir?

zeydln

Kayıtlı Üye
Burada nekromansi adında bir konu açmıştım. Orayı okuyun.
“O kişi mı geldi, yoksa onun kılığında varlık ayırt edebilmeniz zor”demişsiniz. Ben açıkçası gelenin o olduğunu düşünmüyorum eğer düşüncem doğruysa neden varlık onun kılığına girip bana saldırmaya çalışıyor buna da anlam veremiyorum.

SoldierO

Kayıtlı Üye
Burada nekromansi adında bir konu açmıştım. Orayı okuyun.
“O kişi mı geldi, yoksa onun kılığında varlık ayırt edebilmeniz zor”demişsiniz. Ben açıkçası gelenin o olduğunu düşünmüyorum eğer düşüncem doğruysa neden varlık onun kılığına girip bana saldırmaya çalışıyor buna da anlam veremiyorum.
Öncelikle bi bakım yaptırırsanız konu netleşir. Varlıkların yakınlarımızın kılığında görünmesi şüphe duymamamız için.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Anneannenizden kalan eşyaları kontrol edin ve mezarını bir ziyaret edin bakalım. Millet bayılıyor önüne gelen mezara büyü sokuşturmayı.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Anneannenizden kalan eşyaları kontrol edin ve mezarını bir ziyaret edin bakalım. Millet bayılıyor önüne gelen mezara büyü sokuşturmayı.
Önüne gelen mezara büyü sokusturulmaz. Uygun olanına yapılır. Her ölü her büyü için musagit değil. Ve her ölü büyü yapılmasına kabul etmez. Bir de mezar bekçi ruhundan izin alınıyor. Arkadaşının anneannesine büyü yapıldıysa kendi rızası varmış.
Bu anlatılan tipik rüya alemi varlıkların davranışı

Son düzenleme:

SoldierO

Kayıtlı Üye
Önüne gelen mezara büyü sokusturulmaz. Uygun olanına yapılır. Her ölü her büyü için musagit değil. Ve her ölü büyü yapılmasına kabul etmez. Bir de mezar bekçi ruhundan izin alınıyor. Arkadaşının anneannesine büyü yapıldıysa kendi rızası varmış.
Mezar bekçisi 😅 iyi anılarımız yok kendisiyle. Ama sonraki ziyaretlerde hiç karışmadı nedense 😈😈

zeydln

Kayıtlı Üye
Birde anneannemin bende elmas yüzüğü var hatıra olması için annem bana vermişti ölümünden sonra. Onu saklamalı mıyım?
Dream catcher yapacağım.🙂 peki rüyadan öteye gitme durumu olur mu sizce? Küçük bebeğimle yalnızız çoğunlukla.. Tedirgin oluyorum. Korunma falan yapmalı mıyım?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Birde anneannemin bende elmas yüzüğü var hatıra olması için annem bana vermişti ölümünden sonra. Onu saklamalı mıyım?

Dream catcher yapacağım.🙂 peki rüyadan öteye gitme durumu olur mu sizce? Küçük bebeğimle yalnızız çoğunlukla.. Tedirgin oluyorum. Korunma falan yapmalı mıyım?
Bakım baktirmaniz gerekiyor. Anneanneniz mı yoksa varlık mı? Ona göre hareket etmek gerekiyor.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Yüzüğü arındırın. Anneannenizin mezarında veya evinizde ruhuna dua okuyun. Ayetel kürsi okunmuş suyu için. Uzun uzun kuran okumaları yapın. Allahın sizi koruduğuna kalben inanın. Babam da sizin gibiydi. Ananem kur an okuya okuya def etti. Çözümü kurandır. Hocayı bulabilseniz buraya yazmadınız diye düşünüyorum. Çoğu da dolandırıcı zaten. Güzel güzel dualarınızı okuyun. Korunduğunuzu hissedin.
Şayet inancınız farklı ise de olumlu cümleler ve olumlu anlara odaklanıp uyuyun.