Rüyada olacakları önceden görmek

ölümsüz96

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bazen rüyamda ertesi gün olacakları birebir görüyorum ve bu benim hoşuma gidiyor sürekli görmek için neler yapabilirim yardımcı olur musunuz?? Şimdiden teşekkürler

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Aslında görmüş olduğunuz bir rüya çeşidi ya da rüyanın kendisi değil. Muhtemel geleceğe atılan anlık bir bakış sadece. Haberci rüyaların size iletmiş olduğu bilgiler (kehanetler) çevrenizin inanç yapısına göre değişkenlik gösterebilir. Duru görü yeteneğine de sahip olabilirsiniz.

Bilginize Saygılarımla

ölümsüz96

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Aslında görmüş olduğunuz bir rüya çeşidi ya da rüyanın kendisi değil. Muhtemel geleceğe atılan anlık bir bakış sadece. Haberci rüyaların size iletmiş olduğu bilgiler (kehanetler) çevrenizin inanç yapısına göre değişkenlik gösterebilir. Duru görü yeteneğine de sahip olabilirsiniz.

Bilginize Saygılarımla
Anladım ama mutlaka bir yolu olmalı

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
İyi bir şey değil ki bu sürekli olacak olayları görmek, ben bir ara öyleydim çoğunluğu kötüydü gördüklerimin ve hiçbirinin gerçekleşmesine engel olamadım sonra da kapattım kendimi bir daha görmemek için.

semiramis ad

Kayıtlı Üye
ben de çok nadir de olsa, gelecekte olacak bazı şeyleri rüyamda gördüm. her zaman olmuyo. ama gördüğüm şeyler daha sonra gerçekleşti. ilk gördüğüm: fenerbahçe nin 5-0 yenileceğiydi. ortaokula gidiyodum sanırım. 2. bi arkadaşımın babasının küçük bi kaza geçirdiğini gördüm. gerçekleşti. bi ara görüştüğüm kişinin evleneceğini gördüm. o da gerçekleşti. bunun gibi... bunlar kendiliğinden olan şeyler. neyin tetiklediğini bilmiyorum. ben de bunu kontrol edebilmeyi çok isterdim. sanırım tek psişik yeteneğim bu. başka hiç bişey yok

Seuta

Kayıtlı Üye
ben de çok nadir de olsa, gelecekte olacak bazı şeyleri rüyamda gördüm. her zaman olmuyo. ama gördüğüm şeyler daha sonra gerçekleşti. ilk gördüğüm: fenerbahçe nin 5-0 yenileceğiydi. ortaokula gidiyodum sanırım. 2. bi arkadaşımın babasının küçük bi kaza geçirdiğini gördüm. gerçekleşti. bi ara görüştüğüm kişinin evleneceğini gördüm. o da gerçekleşti. bunun gibi... bunlar kendiliğinden olan şeyler. neyin tetiklediğini bilmiyorum. ben de bunu kontrol edebilmeyi çok isterdim. sanırım tek psişik yeteneğim bu. başka hiç bişey yok
Bidahaki gerçeklesen ruyanizda ayin konumuna bakin belki o enerjinizin yukselmesine yardim ediyor olabilir

PERSEISS

Banlı Kullanıcı
İş
ebe
Bende de böyle birşey vardı bundan 7 yıl öncesine kadar rüyalarım çıkıyordu birebir öyle ki gözümü kapatıp kimin nerde ne yaptığını bile odaklanınca buğulu da olsa görebiliyordum sonra kesildi bi daha öyle birşey yasamadim neden kesildiğini anlamadim

Pofuduk Kartal

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bende de böyle birşey vardı bundan 7 yıl öncesine kadar rüyalarım çıkıyordu birebir öyle ki gözümü kapatıp kimin nerde ne yaptığını bile odaklanınca buğulu da olsa görebiliyordum sonra kesildi bi daha öyle birşey yasamadim neden kesildiğini anlamadim
Acaba nedeni nedir?

semiramis ad

Kayıtlı Üye
yeteneklerin başkalari ile paylaşılması yanlıştır yüksek ihtimal kıskançlık enerjisi yeteneği öldurur yani paylaşan arkadaşlara söyledim.
hmm haklısınız. kıskançlık enerjisinden ben de çekinirim. hiç öyle düşünmemiştim. nadiren olduğu için, yetenek olarak görmüyorum sanırım.