Ruyada kornis

taroh

Kayıtlı Üye
Rüyamda suan olmadığım evimde perde asıyorum tul perde ve güneşlik.perdenin ağırlığından korniş düştü düşecek gibi oluyor yerinden çıkmış 2 camda öyle oluyor.yorumlarinizi bekliyorum

Srna

Kayıtlı Üye
İş
Astrolog, Spiritüel Danışman
Öncelikle şunu söyleyeyim, genel tabirler size ışık tutmaz. Rüya çalışmalarında kişinin son altı ay içerisinde hatırladığı mümkünse 3 rüyayı okuruz. Kolektif bilinçdışı ile kişisel ilişkinizi de bu şekilde görürüz. Semboller evrensel olsa da rüya öyküleri kişiye özeldir, rüya kişiliğini de anlamak gerekir. Bunları dikkate almadan yaptığınız hiçbir çalışma, yönlendirme size kalıcı katkı sağlamaz.
Bunları çok mühim olduğu için baştan söyleyerek,
Elbette perdeler sakınmak istediklerinizi, dışarıdan görülmesini istemediğiniz şeyleri temsil ediyor olabilir. Fakat gereğinden fazla sakınıp saklıyor, ya da saklanıyor olabilirsiniz. Perde içeriyi sakladığı gibi güneşi de engeller, güneş de giremez fazla sıkı sıkı kapatılmış perdelerin içinden. Kendinizi dışarı yansıtmak, dışarıyı içselleştirmek konusunda sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz.

taroh

Kayıtlı Üye
Öncelikle şunu söyleyeyim, genel tabirler size ışık tutmaz. Rüya çalışmalarında kişinin son altı ay içerisinde hatırladığı mümkünse 3 rüyayı okuruz. Kolektif bilinçdışı ile kişisel ilişkinizi de bu şekilde görürüz. Semboller evrensel olsa da rüya öyküleri kişiye özeldir, rüya kişiliğini de anlamak gerekir. Bunları dikkate almadan yaptığınız hiçbir çalışma, yönlendirme size kalıcı katkı sağlamaz.
Bunları çok mühim olduğu için baştan söyleyerek,
Elbette perdeler sakınmak istediklerinizi, dışarıdan görülmesini istemediğiniz şeyleri temsil ediyor olabilir. Fakat gereğinden fazla sakınıp saklıyor, ya da saklanıyor olabilirsiniz. Perde içeriyi sakladığı gibi güneşi de engeller, güneş de giremez fazla sıkı sıkı kapatılmış perdelerin içinden. Kendinizi dışarı yansıtmak, dışarıyı içselleştirmek konusunda sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz.
yorumunuz için çok teşekkür. Ederim net anlaşılır. Benim için yeterli.şuan hayatım karışık

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Rüya da perde görmek iç dünyanızda ki sorunları atlatmanız gerektiğine işarettir. Perdenin ağırlığından kornişin düşmesi ise, metabolizmanızı sinir ve strese bağlı olarak yolunda gitmeyen formlar mevcuttur. Bunların düzene girebilmesi ileriki hayatınız için önemlidir. Yaşamadığınız bir yerde perde asıyor olmanız ise, sorunları gereğinden fazla kafaya takıp büyüttüğünüze delalettir. Sizi birinci dereceden ilgilendirmeyen her olayın içinde olma ihtiyacınız çok fazla. Hayatınızda "Hayır" diyememenizden kaynaklı, hiç olmadık sorunlar doğuyor. Dikkatli olmalısınız ve hayır diyebilmelisiniz.

Bilginize Saygılarımla

fatoxd

Kayıtlı Üye
Merhaba, Rüyamda sürekli eski eşimi görüyorum anlamını bilen varmı. Konu açıp kalabalık etmiyeyim dedim. Teşekkürler

Pofuduk Kartal

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
yorumunuz için çok teşekkür. Ederim net anlaşılır. Benim için yeterli.şuan hayatım karışık
Derdinizi anlatmak isterseniz dinlerim sizi :).
Merhaba, Rüyamda sürekli eski eşimi görüyorum anlamını bilen varmı. Konu açıp kalabalık etmiyeyim dedim. Teşekkürler
Eski eşinizi gün içinde düşünür müsünüz?
Ya da özlüyor musunuz?
Belki de o sizi düşündüğü için telepatik olarak rüyanızda görüyorsunuzdur.