Rüyada korkutulmak

• Konbuyu başlatan Üye silindi 67799
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 67799

Merhaba lar bir hafta dır aşk duası okuyorum ve okuduğum gün rüyamda korkarak uyanıyorum. Daha önce böyle bir şey olmamıştı neden olabilir yardım cı olurmusunuz teşekkür ederim

Ü

Üye silindi 58480

Korkutularak uyanmak en en en psikanalitik temelde gitgide dusen hayat temponuz veya enerjiniz icin artik bir elektrosok uygulanmasi gibidir.
Tabi buna emin olamayiz. Onu siz kendiniz bilceksiniz.

Ruyalar genel olarak once en ust perdeden gelir. Cozemezseniz zihninizdeki baska zihin kodlari ile yeniden yazilir. Tipki 7 inek ve ardindan 7 basak ruyasi gibi. Saglikli olan budur.

Onu da cozemezseniz tokat yersiniz : )) Siz belki de tokat yemissiniz. Tabi buna da emin olamayiz. Siz kendiniz bileceksiniz onu.

Uyanmayan insan once durtulur. Sonra sarsilir. Sonra hirpalanir. Sonra da tokatlanir.

Korkutularak uyandirilan ruyalar genelde zihninizin size birseyi anlata anlata agzinda tuy bittigini gosterir ve sizin bazi konularda hangi dilden anladiginizi da gosteriyor olabilir. Tabi buna da emin olamayiz.

Cok muallak bir ruya. Ask duasi okumaniz uzerinden bir cikarim yapmak icin cok bos.

bolçi41

Kayıtlı Üye
ne okuduguna bagli okudugun duada cin hüddam daveti varsa korkutulma olabilir.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Öncelikle aşk duası okuyan kişinin, gündelik ve özel hayatında kendisi ile "barışık" bir yapıda olması gerekir. Bu duanın önce tanrıya, sonra kendinize ve ardından çevrenize karşı duyduğunuz sevginin ve saygının sonucunda okunması uygundur. Bu basamakların herhangi birinde eksiklik söz konusu ise, tanrıya, kendinize ya çevrenize karşı yeterli derecede sevgi duymuyorsanız, zihniniz duayı tekrarlamamanız gerektiği konusunda sizi uyarır. (Bu uyarı gök kubbe yaratıcısı ya da elçileri tarafından size gönderilir.) Bu uyarılar genelde rüya da ya da uyku halinde size iletilir. İstediğiniz şeyin gerçekleşebilmesi için uygun ortamı yaratamıyor ve koşulları sağlayamıyorsanız, içinde bulunduğunuz durumu iyileştirmeye odaklanıp yeniden denemelisiniz. Daha sağlıklı olacaktır.

Bilginize, Saygılarımla.

Işığın ve Bilginin gücü her daim yanınızda olsun.