Rüyada Kavusamamak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tunatüm Han

Kayıtlı Üye
Selam, ben iki rüyamin etkisinde kaldim. Bana biri bu iki rüyami yorumlarsa cok sevinirim. Ilk rüyamda bir grupla bi Tarotcuya gidiyoruz, ve o tarotcu herkeze sirayla tarot bakiyo. Ve sira bana geldiginde, benim kalben com üzüldügümü, ve cok agladigimi söyledi. Benim birini bekledigimi ve o bekledigim kisiye kavusamayacagimi söyledi. Bende bunu duyunca cok üzüldüm ve ruhumun sıkıldıgını gördüm. Ikinci rüyamda ise, sevdigim ama senelerdir ayri oldugum adamla, karanlik bir yerdeyiz bi anda havada duran bir mum görüyoruz ikimizde, ama mum ne bir iple bagli nede bi şamdamin üstünde, öylece havada duruyo. Ikimizde o muma dogru gidiyoruz, ve sevdigim adam bana dönüp gözlerimin icine bakiyo. Ama birsey demiyo sadece bakiyo. Beni bu rüya okadar etkiledi ki bana bu rüyaları yorumlarsaniz cok Mutlu olurum. Simdiden cok teşekkür ederim

Seraphine

Kayıtlı Üye
Aslında forum kuralları gereğince bunu yapamazlar :)

''29. Rüya yorumu bölümünde yeni konu açılamaz ve yeni mesaj atılmaz. forum sadece okumaya açıktır. sitenin diğer kalan tüm bölümlerinde rüya yorumu için konu açılamaz. Sitemizde rüya yorumu yapılmayacaktır. ''

Ama rüyanız hayra çıkar umarım ?

Tunatüm Han

Kayıtlı Üye
Aslında forum kuralları gereğince bunu yapamazlar :)

''29. Rüya yorumu bölümünde yeni konu açılamaz ve yeni mesaj atılmaz. forum sadece okumaya açıktır. sitenin diğer kalan tüm bölümlerinde rüya yorumu için konu açılamaz. Sitemizde rüya yorumu yapılmayacaktır. ''

Ama rüyanız hayra çıkar umarım ?
Bunu bilmiyordum, paylasimlarda rüyami yorumlarmisiniz diye konular var, bende sanmistim ki rüya yorumlayanlar var. Cok özür dilerim. Uyardiginiz icin teşekkür ederim. Paylasimimi nasil Silebilirim

Seraphine

Kayıtlı Üye
Bunu bilmiyordum, paylasimlarda rüyami yorumlarmisiniz diye konular var, bende sanmistim ki rüya yorumlayanlar var. Cok özür dilerim. Uyardiginiz icin teşekkür ederim. Paylasimimi nasil Silebilirim
Konunuzu silemezsiniz ama şu an için bir sıkıntı olmaz herhalde .)) Ve rüya yorumu için çok önemli simgeleri internet üzerinde aratmak size bazı ipuçları verebilir ve bu şekilde merakınızı yatıştırmış olursunuz :) Bir tavsiye tabii benim söylediğim, yorum kabiliyetinizi geliştirmek için bu tür yöntemler faydalıdır. Zamanla anlamları elersiniz zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...