Rüyada görülen semboller

• Konbuyu başlatan Athena*
  • Başlangıç tarihi
A

Athena*

Merhaba. 2 farklı rüyada gördüğüm iki farklı sembolden bahsetmek istiyorum. Kendim yorumlayamadığım ve internetteki araştırmalarım pek tatmin edici olmadığı için yorumlayabilecek ve semboller hakkında bilgisi olanları bekliyorum.
1.si çok eskiden gördüğüm ve aklımdan gitmeyen bir rüya. İlkokul öğretmenim herkesin masasına bir kağıt koyuyordu ve benim kağıdımda gördüğüm sembol net çizgilerden oluşmayan birden fazla küçük çizgilerden oluşan bir göz sembolüydü. Ra'nın gözüne çok benziyordu ama o olduğundan emin değildim. Sonrasında bir arkadşaım bana melek rünlerini gösterirken bu sembolü gördüm ve o rüyamı hatırladım ve aynen böyleydi. Sadece gözün çevresini oluşturan şekiller bir bütün şeklinde değildi. Kıvrımlı ve parçalar halindeydi.images.jpeg
İkincisinde ise rüyamda bazı olaylar eşliğinde görmüştüm ve rüyamı hatırlıyordum fakat şu an rüya adına hiçbir şey hatırlamıyorum sembol buydu.images (1).jpeg

Maximillian

Kayıtlı Üye
Merhaba. 2 farklı rüyada gördüğüm iki farklı sembolden bahsetmek istiyorum. Kendim yorumlayamadığım ve internetteki araştırmalarım pek tatmin edici olmadığı için yorumlayabilecek ve semboller hakkında bilgisi olanları bekliyorum.
1.si çok eskiden gördüğüm ve aklımdan gitmeyen bir rüya. İlkokul öğretmenim herkesin masasına bir kağıt koyuyordu ve benim kağıdımda gördüğüm sembol net çizgilerden oluşmayan birden fazla küçük çizgilerden oluşan bir göz sembolüydü. Ra'nın gözüne çok benziyordu ama o olduğundan emin değildim. Sonrasında bir arkadşaım bana melek rünlerini gösterirken bu sembolü gördüm ve o rüyamı hatırladım ve aynen böyleydi. Sadece gözün çevresini oluşturan şekiller bir bütün şeklinde değildi. Kıvrımlı ve parçalar halindeydi.Ekli dosyayı görüntüle 2028
İkincisinde ise rüyamda bazı olaylar eşliğinde görmüştüm ve rüyamı hatırlıyordum fakat şu an rüya adına hiçbir şey hatırlamıyorum sembol buydu.Ekli dosyayı görüntüle 2029
Fazla film , özlem , stres , baskılanmış duygular hisler, ve sembolizmi fazla kurcalamak şahsen bende kediyle konuşuyodum şaka bir yana benim 1 kedim var yani etkiliyor bilinç altını Felak nas Ayetel Kürsi devam et

A

Athena*

Hocam bunlarla daha öncesinde ilgilenmediğim için hayatımda karşıma çıkmadıkladı için sordum zaten. Üstte de belirttiğim gibi sembolu görünce tanıdım. Sizin kediyle konuşmanız normal çünkü kediniz var veya kedileri sıkça görüyorsunuz. Sembolizmi daha öncesinde kurcalamamış olmam bir yana ilk rüyayı yıllar öncesinde gördüm. Öneriniz için teşekkürler fakat Felak nas okumamı söylemenin bir fikrinizin olmaması ve öneride bulunmak için yazmış olduğunuzu düşündürüyor. Bu yüzden insanlara genel geçer şeyleri öneri olarak söylememek konusunda biraz daha düşünmenizi önereceğim. Bir de uyuduğunuz odadaki havanın kuru olmamasına özen gösterin nemli olması için su koyabilirsiniz böylece daha rahat bir uyku uyursunuz ve hararetli rüyalar görmezsiniz diye düşünüyorum. Bir de bol bol su için vücudunuz için çok yararlıdır...

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Duvar işçileri grubunun ne hikmetse her çizgifilmin ve filmin arkaplanına koymak zorundasınız dediği göz gibi geldi bana.
Cinsellik, arzu da var gibi freudyen açıdan. Yuvarlak ve uzun çizgiler vs.