Rüyada Gizli Düşmanı görmek için Rune majisi

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bulucu rune .jpg

Rüyanızda Gizli Düşmanı (kötülük yapmayı düşünen, planlayan kişi ya da kişileri görmek için bu tılsımı hazırlayabilirsiniz.
kalıcı olarak yapılması uygundur. bu yüzden. taş, topraktan yapılmış obje , kemik, ahşap,cam gibi nesneleri seçerseniz daha mantıklı olur.

siyah, mor, kahverengi gibikoyu renklerde ve kalın bir kumaş ile bir kılıf (kese) hazırlayınız. tılsımı kullanmadığınız zamanda bu kılıfın içine koyup saklayınız. kılıf üstüne Algız Runesini işleyiniz (kumaş boyası ya da iğne iplek işleyerek yapılabilir. )

Tılsım Rune harflerinin birleştirilerek sigil haline (tılsımlı sembol diye basitçe açıklayabiliriz) getirilmesi ile elde edilmiştir.)

Perto, Trusaz, Kenaz,Uykulu Rune, Tuz Rune kullanılmıştır. bazı runelerin birleştirilerek tek bir rune ya da yan yana altta alta bir kaç rune birleşmesi le yapılan rune dizimleri vardır. uykulu rune ve tuz runeleri bunlara örnektir. yani bu tılsım örneğinde. runelerin pek çok farklı kullanış şekillerini görmüş oluyoruz.

Runeleri çark, tekerlek, pusula gibi hazırlamak güçlerini pekiştirir. pusula sistemi , dört yön, ya da dört element ismi verilen bu tılsım ayna metodu ile birleştirilmiş. Estetik açıdan da güzel bir tılsım.

Rune tılsım hazırlayıcıları hazırladıkları tılsımlara da isimler verir. Bu tılsımın adı Bulucu.

çalışma günü için pazartesi uygundur. çalışma zamanı gece ay görünürken yapılırsa iyi olur. dolunay zamanı en uygun zaman olacaktır.

Ritüel için tuza ihtiyacınız olacak. Tılsımı hazırladıktan sonra tuz ile artı (pozitif) işareti çizin. ortasına hazırladığınız tılsımı koyun ve tılsımın merkez noktasına odaklanarak niyetinizi (duanızı) yapın . Niyetinizi istediğiniz gibi yapabilirsiniz.

tütsü olarak, pelin otu, üzerlik uygundur. karışımda yapabilirsiniz tek tek de kullanabilirsiniz.

WhiteFriday

Kayıtlı Üye
1. Çember açmaya gerek var mı
2. Çember açarsak yanı bu tür iskandinav majidi batı majidi vs uygulamalar için diyorum cemberi imagine etsek 4 elementi temsil eden malzemeler koyup elementleri cagirsak mesela doğu yönüne dönüp hava elementi çağırıyorum demek.. bu sema nasıldır
3.Aşk ile alakalı paylaşım yapabilir mısınız rune için

Teşekkürler

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
1. Çember açmaya gerek var mı
2. Çember açarsak yanı bu tür iskandinav majidi batı majidi vs uygulamalar için diyorum cemberi imagine etsek 4 elementi temsil eden malzemeler koyup elementleri cagirsak mesela doğu yönüne dönüp hava elementi çağırıyorum demek.. bu sema nasıldır
3.Aşk ile alakalı paylaşım yapabilir mısınız rune için

Teşekkürler

rune evrensel bir sistemdir aslında. Türklerde de kullanılıyordu. Kategori yaparken Batı majşkal sistemlerinin içine alıyoruz lakin tek bir sisteme ait değil. Bu sebeple kendi inanç sistemimiz ya da ekolünüze göre ayin ve ritüel yapabilirsiniz.

çember açma her uygulamandan önce yapmak doğru olacaktır.

çember açma işlemini kendi sisteminize göre yapabilirsiniz.

WhiteFriday

Kayıtlı Üye
rune evrensel bir sistemdir aslında. Türklerde de kullanılıyordu. Kategori yaparken Batı majşkal sistemlerinin içine alıyoruz lakin tek bir sisteme ait değil. Bu sebeple kendi inanç sistemimiz ya da ekolünüze göre ayin ve ritüel yapabilirsiniz.

Teşekkürler konudan uzaklaşmak istemem ama bir soru sormak istiyorum örneğin havasta ayetel kürsü çemberi var garip olacak ama örneğin onu yapıp batı majisi uygulamalı yapmak hakkımda ne düşünüyorsunuz? Neden diyen olursa normal çember açmayı uğraştırıcı olduğunu düşünüyorum. İki ekol birleşimi gibi diyelim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Teşekkürler konudan uzaklaşmak istemem ama bir soru sormak istiyorum örneğin havasta ayetel kürsü çemberi var garip olacak ama örneğin onu yapıp batı majisi uygulamalı yapmak hakkımda ne düşünüyorsunuz? Neden diyen olursa normal çember açmayı uğraştırıcı olduğunu düşünüyorum. İki ekol birleşimi gibi diyelim.
Havas katı kuralara sahip bir disiplin o yüzden Havas yapıyorsanız onun kural ve usullerini harfiyen uygulamanız gerekiyor. Ekollerin Çalışma prensipleri vardır. O prensiplerle uyumlu hareket etmek gerekir.

Darkon

Kayıtlı Üye

Runelerin yanı sıra glyphler hakkında bir çalışma yaptınız mı ya da bilginiz var mı?. İşlevselliği var mıdır gibi vs...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Runelerin yanı sıra glyphler hakkında bir çalışma yaptınız mı ya da bilginiz var mı?. İşlevselliği var mıdır gibi vs...

gyph olarak da sayabiliriz bu çalışmaları. harflerin tek tek ya da bir kaç harfi sembol ile ifade etme şekli olduğu için, harflerle çalışılan majikal çalışmalara bu adı da verebiliriz. kendi gyphlerimizi de oluşturabiliriz.