Rüyada erkek bebek

minoset

Kayıtlı Üye
Rüyalarımda hep erkek bebeğim olduğunu görüyorum. Halbuki çocuk istemiyorum düşünmüyorum hiç. Uzun süredir belli aralıklarla oğlum olduğunu görüyorum. Sizce bir manası var mıdır

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Bunu ben de görüyordum. Erkek bebeğim oluyor kucağımda ve konuşuyordu. Ben de araştırdım. Freud' un düş kuramına göre çocuk cinsel organları ifade eden sembollerden biriymiş. Cinsel istek, üreme isteği VS gibi baskıladığımız bilinçaltının tezahürü olarak yorumladım kendimce. Halk arasında da çocuk iyi görünüyorsa iyi haberler geleceğini, çocuk cılız ve kötü gözüküyorsa hayırlı olmadığını söylüyorlar.

dünyalı

Kayıtlı Üye
Anadolu'da bu kavram yenilik.Birseyler üretmek gibi anlamına geliyor.....Eğer bilinçaltınızla ilgili bir olgu değilse bu yöndede bir değişim olabilir hayatınızda....

Mesela yeni bir iş. Yeni bir ev. yeni bir çevre gibi

Erzurum

Kayıtlı Üye
İş
Cindarlık değil.
Rüyalarımda hep erkek bebeğim olduğunu görüyorum. Halbuki çocuk istemiyorum düşünmüyorum hiç. Uzun süredir belli aralıklarla oğlum olduğunu görüyorum. Sizce bir manası var mıdır

Sürekliliği varsa bilinçaltı olduğunu sanmam. Hem bu şekide cvp bulmanız da zor bence. Sizi iyi tanıyan bu ilimlere de vakıf biri ile istişare daha doğru olur. Belli ki bir mesaj var. Doğru okumak lazım...