Rüyada elmas almak

Onsra

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba uzun süredir takip edip hiç etkileşimde bulunmamıştım.Bir rüya gördüm ve sizlere danışmak görüş almak istedim.Geçen hafta ben ve lise arkadaşım bir iş kurmaya niyetlendik,uzun süredir düşündüğümüz bir işti ve bu işle ilgili gerekli çalışmalara başladık.Dün rüyamda mağara gibi bir yerdeydim yüzlerini görmediğim 3 4 kişi daha vardı.Laptop gibi dikdörtgen ve yine onun büyüklüğünde bir elmas gördüm almaya niyetlenince taşıyamazsın dediler o etrafımdakiler.Bende nasıl taşıyamam ya derken gözüm hemen yanımda duran kazmaya takıldı hemen aldım kazmayı alıncada elmas öyle kolay kırılmaz dediler.Bende öyle mi diyip başladım elmasın tam ordasında kazmayı vurmaya inanın ben birşeyi öyle güçlü tuttuğumu hatırlamıyorum ter akıta akıta parçaladım elması tam ortadan ve sonra elmas bi anda bir bileklik oldu benimde altından bilekliğim varmış içi boş elması o altın bilekliğin içine soktum ve koluma taktım.Sizce bu rüya neyin nesiydi ?
Görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim.Umarım yanlış birşey yazmamışımdır.☺️

A

Athena*

Bana kalırsa rüyanızı yorumlamışsınız zaten. Bence bu rüyayı görmenizin sebebi aklınızdaki başarısızlık düşüncesini atmanız ve yapabileceklerinize odaklanmanız için. Giriştiğiniz iş ve yapamayacağınızın söylenmesi sizi korkutmasın. Ki benim düşüncem bu tarz söylemlerin karşısında oldukça güçlü bir yapınızın olduğu. Unutmayın elmas yüksek basınç ve sıcaklıkta oluşur. Rüyanızın sonunda elması parçalayıp takıya çevirmeniz, takmanız bu istikrarı gösterdiğinizde elde edeceğiniz kazanç olarak yorumlanabilir. Yine söylemek isterim ki başarılı insanlar hayatı hakkında konuşurken hep bir noktada çevreden duydukları başaramazsın cümlelerinden ve buna rağmen elde ettiklerinden bahsederler. Elmasın öyle parçalanması alışılagelmiş bir şey değildir. Ve bir girişimde bulunup iyi bir yerlere gelen insanlar genelde alışılagelmiş düşünmezler. Kim bilir bir süre sonra başladığınız yere dönüp baktığınızda hayal ettiğinizden çok daha fazlasını yaptığınızı görürsünüz. Sevgi ve ışıkla...

Onsra

Kayıtlı Üye
Bana kalırsa rüyanızı yorumlamışsınız zaten. Bence bu rüyayı görmenizin sebebi aklınızdaki başarısızlık düşüncesini atmanız ve yapabileceklerinize odaklanmanız için. Giriştiğiniz iş ve yapamayacağınızın söylenmesi sizi korkutmasın. Ki benim düşüncem bu tarz söylemlerin karşısında oldukça güçlü bir yapınızın olduğu. Unutmayın elmas yüksek basınç ve sıcaklıkta oluşur. Rüyanızın sonunda elması parçalayıp takıya çevirmeniz, takmanız bu istikrarı gösterdiğinizde elde edeceğiniz kazanç olarak yorumlanabilir. Yine söylemek isterim ki başarılı insanlar hayatı hakkında konuşurken hep bir noktada çevreden duydukları başaramazsın cümlelerinden ve buna rağmen elde ettiklerinden bahsederler. Elmasın öyle parçalanması alışılagelmiş bir şey değildir. Ve bir girişimde bulunup iyi bir yerlere gelen insanlar genelde alışılagelmiş düşünmezler. Kim bilir bir süre sonra başladığınız yere dönüp baktığınızda hayal ettiğinizden çok daha fazlasını yaptığınızı görürsünüz. Sevgi ve ışıkla...
Güzel yorum ve düşünceleriniz için teşekkür ederim.Yüreğinizin ışığı çevrenizdekileri aydınlatsın.🙏🏻

boristanblue

Kayıtlı Üye
Geçenler de bende bir rüya gördüm, Ben ve iki kisi mağara gibi bir yerin önündeyiz arkadaşım mağaraya giriyor biz girişte bekliyoruz, sonra mağaradan bir elmas çıkarıp bana veriyor avize taşı gibi bir elmas sonrasını pek anımsayamıyorum 🤔 rüyanızla bir ilgisi yok konuyu görünce paylaşmam istedim hayra çıksın rüyanız.

Onsra

Kayıtlı Üye
Geçenler de bende bir rüya gördüm, Ben ve iki kisi mağara gibi bir yerin önündeyiz arkadaşım mağaraya giriyor biz girişte bekliyoruz, sonra mağaradan bir elmas çıkarıp bana veriyor avize taşı gibi bir elmas sonrasını pek anımsayamıyorum 🤔 rüyanızla bir ilgisi yok konuyu görünce paylaşmam istedim hayra çıksın rüyanız.
Teşekkür ederim,iyi yaptınız hayat paylaştıkça güzel.Sizinde rüyanız hayra çıksın.🙏🏻☺️