Rüyada diş dökülmesi ne anlama gelır?

sibelya

Kayıtlı Üye
Demin ruya gordum korkuyla uyanım. Rüyamda dişlerim tek tek kırılıo dökülüyordu. Ağlıyordum korkudan uyandım şimdi be anlama gelıuor bu?

Hopemore

Kayıtlı Üye
Aynısını yıllar önce ben de görmüştüm, internetten bakınca ölüm, hastalık gibi şeyler çıkıyor. Hâlâ ölmedim :ROFLMAO: büyük hastalığa da kapılmadım. Bence ilahi bi rüya değil, yani öyle şeyler duyarsanız korkmayın internet alemi burası

Sitra_Ahra

Kayıtlı Üye
1 hafta önce aynı rüyayı gördüm, dişim çıktı. annem ölüm diye tabir etti internetten baktım yine aynı ölüm yazıyordu. rüyayı gördüğüm aynı gün anne tarafından bir akrabamız vefat etti. annem ben demiştim dedi... korkutmak istemem ama.

Ü

Üye silindi 58480

Sabriniz tasacak o kadar.
Uzun sure icinize attiginiz ya da tahammul ettiginiz bir hakikate karsi artik dayanacak gucunuz kalmayacak. Kastiginiz bir seyler var sizi iyice gucten dusurecegini zannediyorsunuz. Bunun sizi dagitip dokecegini zannediyorsunuz. On korkuya kapilmissiniz.

Aglamak ise, megerse korkacak birsey olmadigini sonradan anlayacaginiz anlamindadir.

Ruyaniz hayirli bir ruyadir. Emin olabilirsiniz. Cok buyuk ihtimalle bir yukunuzu birakacaksiniz arkanizda.

gamzedeyim

Kayıtlı Üye
Ben de görmüştüm galiba şöyle bir anlamı vardı, her dişin sembolize ettiği bir aile bireyi var. Mesela en ön sağ diş baba (yanlış hatırlıyor olabilirim). Düşen diş kimi sembolize ediyorsa onun öleceği anlamına geliyor.

Ama ben 2 yıl önce görmüştüm ve bahsedilen kişi hala yaşıyor.

Ü

Üye silindi 58480

Saatin durmasi, mum sonmesi, kum saatinin kumunun bitmesi gibi ruyalar belki daha kati surette olumu sembolize eder ama dis dusmesi/kirilmasi cok zorlama bir izahtir.
Hayata karsi dirayet gosterememe anlami daha kuvvetlidir. Daha anlamsal paralelliktedir. Olum, bunun cok fazla ihtimalinden sadece bir zayif ihtimalidir ki , kendini toparlamazsa hayata tutunamayacak olundugunu haber verir. Olumu degil

Ü

Üye silindi 58480

Kisi olum doseginde olmadikca ruyalarini olume yormasi batil bir tabir olur. Kufre sapmis olur. Seytanin tuzagina dusmus olur !
Olum doseginde ise de kisiye zaten en fitri bir tarzda, heryonden makul kabul edecegi bir ruyalar silsilesi tezahur edebilir. Bu fitridir. Kisi olumu artik gormus olur. Hazirola gecer. Benim buyuklerimde de oldugu gibi.

sibelya

Kayıtlı Üye
1 hafta önce aynı rüyayı gördüm, dişim çıktı. annem ölüm diye tabir etti internetten baktım yine aynı ölüm yazıyordu. rüyayı gördüğüm aynı gün anne tarafından bir akrabamız vefat etti. annem ben demiştim dedi... korkutmak istemem ama.
arkadaşlar gerçekten tabiriniz dogru çıktı anneannem vefat etti gecen ay