Rüya'da Cumhurbaşkanı Adayını Görmek

Karneynehli

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Merhaba, bütün gece art arda bir sürü rüya gördüm. Ancak bir tanesi aklımda soru işaretleri bıraktı, sizinle paylaşmak ve görüşlerinizi almak istedim. Öncelikle babam, cumhurbaşkanı adaylarından biri ve ben salon gibi bir yerdeydik ve babam beni o kişiyle tanıştırıyordu. Ancak rüyada oruçlu olduğumu hatırlayarak ağzımdan çıkardığım bir lokmayı cumhurbaşkanı adayının elinin içine bıraktım. İlginç bir şekilde yaparken hiç bir şey düşünmedim ama ardından kızdığını düşünerek o ortamı terk ettim. Dişimi fırçalamak için (bulunduğumuz yerde her oda devasaydı) üst kata biriyle (rüyamda arkadaşım olduğunu düşünüyorum) beraber çıktım. Orada küçük çocuklarının dişini fırçalatacak veliler sinirli bir şekilde geliyorlardı, ancak ben onları takmadan çocukları sevip oradan koşar adım uzaklaştım (bana değil genel olarak sinirliydiler). Uzaklaşırkan gittiğini düşündüğüm cumhurbaşkanı adayından özür dilemeliyim diye düşünerek aşağıya indim. Ve kapıda beklediğini gördüm. Olumlu ya da olumsuz bir tepki vermedi, orada konuştuk ama detayları hatırlamıyorum.. Zaten ardından yeni bir rüya görmeye başladım:ROFLMAO:orada da onun yüzüne benzer yüzlü rüya ruhu beden beden gezinen rüya karakterim vardı.

Burada merak ettiğim neden o kişinin eline ağzımdaki yemeği çıkarttım? Elinin çok net ve parlak olduğunu hatırlıyorum. Bunun ne manaya gelebileceği hakkında fikri olan var mı?

Karneynehli

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Her rüya yorumumda mutlaka söylerim: rüyayı gören kişinin yaşı, meslegi, yani içinde bulunduğu mevcut durumu rüyasını yorumlamada kilit rol oynar diye:

Mesela Babanız EYT li olup olmaması :D
ŞD
EYT'li değil 😅😅 burada siyaset konuşmak ne kadar doğru bilmiyorum ama umarım EYT'liler üç kuruş para için birilerini desteklemiyorlardir.