Rüyada cin musallat olması

Aysimaerdem

Kayıtlı Üye
Rüyamda cinler bana musallat oluyordu ve benim yüzüm korkunçlaşıyordu her yerime ağrı giriyordu yüzüme bakanlar korkuyordu felan kendimi de görüyordum korkunçtu baya gece 4 buçukta da uyandım değişikti. Haberci rüya olabilir mi ya da anlam çıkarılmalı mı yardımcı olursanız sevinirim

yemre26

Kayıtlı Üye
eskiden bu işlerle rüyamda cinlerle kavga ederdim musallat olurlardı kötü şeyler yapardım sonradan düşünmeyince girmeyince kafam çok rahatladı bunları çok düşünüyorsunuz veya davet mi yapmaya çalışıyosunuz bilinç altınıza işlemiş rüyanızda böyle şeyler görmeniz normal bu bilinç altıdır kesinlikle birisi size haber etmiyor bu benim düşüncem :)

Berliner

Kayıtlı Üye
1. ihtimal Bilinçaltı
2.ihtimal Bu işlere ilgin var, çevrendeki ruhanilerin ilgisini çekiyorsun.
3.ihtimal Yine bu işlere ilgin var, bir şeyler deniyorsun ve deneme diye uyarılıyorsun
4. musallat ihtimalinden öte seni yoldan saptırmaya çalışıyorlar musallattan öte kendi yanlarına çekmeye çalışıyorlar.
zarar veren musallatlardan daha farklı bir boyut bu anlattıkların.
işlerin rast gitmiyorsa,yalnızlık isteğin günden güne artıyorsa, devamlı bu ve buna benzer rüyalar görüyorsan, evde çatırtılar hareketlenmeler ,olağan dışı şeyler ve halüsinasyonlar görüyorsan , içinde devamlı bir ses duyuyorsan, aniden istemsiz bazı hisler (mesela yüksek bir yerdeyken aniden gelen kendini o yüksekten atma hissi ) gibi bir çok etken söz konusudur. bunlar veya bir çoğu varsa o zaman musallatı göz önünde bulundurma vaktidir. ama musallat olayından cok diğer saydığım 4 ihtimale yoğunlaşman senin şuanki yaşadığın durumlar için daha doğru olur.

Corpor

Kayıtlı Üye
1. ihtimal Bilinçaltı
2.ihtimal Bu işlere ilgin var, çevrendeki ruhanilerin ilgisini çekiyorsun.
3.ihtimal Yine bu işlere ilgin var, bir şeyler deniyorsun ve deneme diye uyarılıyorsun
4. musallat ihtimalinden öte seni yoldan saptırmaya çalışıyorlar musallattan öte kendi yanlarına çekmeye çalışıyorlar.
zarar veren musallatlardan daha farklı bir boyut bu anlattıkların.
işlerin rast gitmiyorsa,yalnızlık isteğin günden güne artıyorsa, devamlı bu ve buna benzer rüyalar görüyorsan, evde çatırtılar hareketlenmeler ,olağan dışı şeyler ve halüsinasyonlar görüyorsan , içinde devamlı bir ses duyuyorsan, aniden istemsiz bazı hisler (mesela yüksek bir yerdeyken aniden gelen kendini o yüksekten atma hissi ) gibi bir çok etken söz konusudur. bunlar veya bir çoğu varsa o zaman musallatı göz önünde bulundurma vaktidir. ama musallat olayından cok diğer saydığım 4 ihtimale yoğunlaşman senin şuanki yaşadığın durumlar için daha doğru olur.

Çok tuhaf dediklerinizin çoğu bende oluyor.. Özellikle yüksekten atma hissi.. Bu daha çok aracımla seyir esnasında giderken birden gazı kökleyip öndeki araca girmek istiyorum zor tutuyorum kendimi. Bir tek iç sesimi farketmiyorum belkide alışık bir durum olduğundan dolayıdır.

[XTR] Similar Threads