Rüyada birinin soyunması

deno134

Kayıtlı Üye
Merhabalar rüya yorumundan anlayan birinin yardımına ihtiyacım var,öncelikle ilerisini düşündüğüm biri hakkında kararsız bir süreçten geçiyorum,geçen rüyamda kız arkadaşımla otel gibi bir yerdeydik kardeşim ve bir arkadaşım daha vardı onlar sandalye gibi bir şeyde oturuyorlardı ben de kız arkadaşımla yatakta oturuyordum,kız arkadaşım durduk yere üstünü ve altını çıkardı sadece külot ve sütyeni kaldı ben anlam veremedim ama bir şey demedim kardeşim hemen bakmadan gitti öbür arkadaşım gördü o da neden laf etmiyorsun dedi ben güveniyorum dedim bu rüyayı görmeden önce de bu konuda dua edip yatmıştım bir anlamı var mıdır varsa neye yormalıyım şimdiden teşekkür ederim

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Annem güvenle bir istihareye yatmıştı. Anneannemin üstünü başını çıkardığı görmüştü. Zamanla çocuk ayrımcılığı yapmış ve bazı yalanları ortaya çıkmıştı.
Bana kalırsa rüyanız size bilmediğiniz sırların veya yönleri ortaya çıkacağına işaret. Siz yine de hayatınızdaki insana verdiğiniz önemin iki katını kendinize verin. Her gün herkes değişiyor. Bu rüyadan dolayı da şüphecilikle kendinizi darlanmayın.elbet her şey ortaya dökülür.

deno134

Kayıtlı Üye
Annem güvenle bir istihareye yatmıştı. Anneannemin üstünü başını çıkardığı görmüştü. Zamanla çocuk ayrımcılığı yapmış ve bazı yalanları ortaya çıkmıştı.
Bana kalırsa rüyanız size bilmediğiniz sırların veya yönleri ortaya çıkacağına işaret. Siz yine de hayatınızdaki insana verdiğiniz önemin iki katını kendinize verin. Her gün herkes değişiyor. Bu rüyadan dolayı da şüphecilikle kendinizi darlanmayın.elbet her şey ortaya dökülür.
Teşekkür ederim hocam ben de netten bakınca böyle bir anlamı olduğunu gördüm Allah hayra çıkarsın inşallah

HiddenGhost

Kayıtlı Üye
Merhabalar rüya yorumundan anlayan birinin yardımına ihtiyacım var,öncelikle ilerisini düşündüğüm biri hakkında kararsız bir süreçten geçiyorum,geçen rüyamda kız arkadaşımla otel gibi bir yerdeydik kardeşim ve bir arkadaşım daha vardı onlar sandalye gibi bir şeyde oturuyorlardı ben de kız arkadaşımla yatakta oturuyordum,kız arkadaşım durduk yere üstünü ve altını çıkardı sadece külot ve sütyeni kaldı ben anlam veremedim ama bir şey demedim kardeşim hemen bakmadan gitti öbür arkadaşım gördü o da neden laf etmiyorsun dedi ben güveniyorum dedim bu rüyayı görmeden önce de bu konuda dua edip yatmıştım bir anlamı var mıdır varsa neye yormalıyım şimdiden teşekkür ederim
Basta direk libido derdim ama son cumleniz "bunu dusunerek uyudum" Kiz arkadasiniza guvenmiyorsunuz. Kardesinizin kiz arkadasina bakmayacagindan eminsiniz, arkadasinizdanda eminsiniz ama kiz arkadasinizin sadakatinden emin degilsiniz. Bu bir isaret degil, bu sizin duygularinizin ve kaygilarinizin yansimasi. "ben ona guveniyorum" demis olmaniz ona guvendiginizi istemenizden dolayi.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Kız arkadaşınızın hayatında gereksiz bir insan topluluğu var bundan dolayı sıkılmış, üzerindekileri çıkarması ve sadece iç çamaşırlarıyla kalması, bunu tercih etmesi de hayatında az ve öz kişileri barındırmak istediğinin bir göstergesidir. Bu durumun kendisi de farkında ama hayatında ki fazlalıkları temizlemek istemiyor. Üzülerek söylemek isterim ki, size karşı olan hisleri de, saygısı da bitmek üzere. Sizden sakladığı birçok şey var ve sizde bunları görüyor, hissediyorsunuz. Güvenin olmadığı bir ilişki, temelsiz inşaat gibidir. En ufak bir sallantıda yerle bir olursunuz. Kendi ailenizde de kendi bulunduğunuz ev ya da ortam içerisinde birinin üzücü sağlık sorunu haberiyle karşılaşmanız an meselesi. Sizi gerçekten seven, değer veren ve önemseyen insanlara zamanınızı ayırın.

Saygılarımla.