rüyada birine yılan eti yedirmek

• Konbuyu başlatan Üye silindi 56746
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 56746

annem rüyasında yılanı parçalar halinde bana yediriyormuş. "sonra ye" demiş hatta, "sonra hiç yiyemem anne ver şimdi yiyeyim" demişim :) internet tabirlerine baktım iyi bir şey olduğu yazıyor, sizce bunun anlamı ne?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Yılan hem iyi hem kötü diye biliyorum, şifa da bela da ayrıca büyülerde yılan da kullanılıyor, diğer rüyalarına da dikkat et.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Allah hayreylesin.

Yılan aslında zarar vermek için sürekli fırsat kollayan, arkadaş, çevre veya akraba arasından sinsi düşman demek.bu düşman kanımca anne tarafından olan akrabalarındandır.annenin onu parçalar halinde sana sunması;aslında annenin senin tarafını tutmasından, sana dolaylı veya açık yardım etmesinden karşı tarafın hile veya planlarının bozulması (parçalanması) (parçalanan şeyler zayıf düştüğünden yok edilmeleri kolay olur) ve bu sayede senin o düşmana galip gelmen, fayda elde etmendir.

Yinede en doğrusunu Allah bilir.

CharlesBok

Kayıtlı Üye
Rüyada kalabalık misafir görmek, hayra yorumlanır. Rüyada görülen misafir, rüya sahibinin sosyalliğini, çevresinde kendisine sadık insanların olduğu anlamına gelir. Eğer rüyada birçok misafir, kalabalık bir misafir grubu görülürse, bu kalabalık kadar rüya sahibinin sosyal bir hayatı olur. Çevresinde eğlenebileceği, güzel vakitler geçirebileceği insanlar olacaktır. Sağlam arkadaşlıklar kurulacaktır. Rüya sahibinin insanlarla olan iletişimi gayet düzgün ilerleyecektir.

Ü

Üye silindi 56746

açtığıma pişman olduğum bir konunun gün yüzüne çıkması tesadüf olamaz. günün konusunun "kendin ol" olması da tesadüf olamaz. hele hele lyranlar konusunu hortlatan kişinin şahsım olması hiç tesadüfi değil! evren bana ne anlatmaya çalışıyorsun şeffaf ol, laf sokma :unsure:

Darkon

Kayıtlı Üye
açtığıma pişman olduğum bir konunun gün yüzüne çıkması tesadüf olamaz. günün konusunun "kendin ol" olması da tesadüf olamaz. hele hele lyranlar konusunu hortlatan kişinin şahsım olması hiç tesadüfi değil! evren bana ne anlatmaya çalışıyorsun şeffaf ol, laf sokma :unsure:

Rüyayı tam anlattığına emin misin?

Ü

Üye silindi 56746

ne dejavusu @Darkon bak sen de açık konuşmuyorsun :))))))))

sanal platformda insanların birbirini jestsiz-mimiksiz anlamaya çalışması insanüstü bir çaba gerektirirken, anlaşılamayacağımız konusunda şüpheye düştüğümüz noktada o anlaşılmazlığı kabul edip laf sokma girişiminde bulunuyoruz bence; "laf sokarsam ne dediğimi anlamak için çaba sarf edecek ve ister istemez beni anlayacak, anlamak zorunda kalacak" düşüncesi... bu sabah acayip felsefe yapasım var acaba rüyamda hangi filozofla buluştum

Darkon

Kayıtlı Üye
ne dejavusu @Darkon bak sen de açık konuşmuyorsun :))))))))

sanal platformda insanların birbirini jestsiz-mimiksiz anlamaya çalışması insanüstü bir çaba gerektirirken, anlaşılamayacağımız konusunda şüpheye düştüğümüz noktada o anlaşılmazlığı kabul edip laf sokma girişiminde bulunuyoruz bence; "laf sokarsam ne dediğimi anlamak için çaba sarf edecek ve ister istemez beni anlayacak, anlamak zorunda kalacak" düşüncesi... bu sabah acayip felsefe yapasım var acaba rüyamda hangi filozofla buluştum

Gizli konuşmaya çalışmıyorum aksine çok açık. Sana geçmişteki birisinin rüyasında denmiş ki "sonra ye" ben de sana bu üstteki mesajımı gelecekte (yani şimdi) yazmışım. Ondan oldu muhtemelen dejavu olayı ondan öyle söyledim. Gerçekten de oldu bu arada. Ben "buna yazmamışmıydım aynı şeyi bir daha niye yazıyorum" diye şaşırdım bir an. :p

Darkon

Kayıtlı Üye
@Darkon tamam seni de kaybettik...

Böyle demene senin için üzüldüm yalan yok. Onun için laf sokma gibi geliyor anlıyorum ama senin düşündüğün gibi değil şu an. Yaşadığımız, yaşayacağımız çoğu şey aslında çoktan bitti. Hatta şu an bile "bu manyak ne diyor?" diyorsun. Beni anlamayacağın için bari bir film söyleyeyim de onu izle: Arrival. Bu filmi izle sonra kafanda bir fikir oluşsun sonra gözündeki manyaklığım azalır :ROFLMAO:. Konu da amacından sapmasın iyi günler.

Ü

Üye silindi 56746

konu kilitlenebilir, zaten amacına da ulaşmadı :) @Ori teşekkür ederim

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Rüyada yılan görmek ya da yılanın size zarar verdiğini görmek; hayatınızda olumlu olarak görünen ancak negatifliğini ileriki zamanlarda belli edecek bir olay yaşayacağınız anlamına geliyor. Yılanı yiyor olmanızda bu olayın tarafınızca fark edilemeyecek olması anlamını taşır. Çevrenizi iyi gözlemleyin ve gelecek teklifleri lütfen iyi değerlendirin.

Bilginize Saygılarımla.