Ruyada bilinçaltı hakkindaki sorum

taroh

Kayıtlı Üye
Rüyamda aleyna tilkiyi gördüm bir cadde gibi bi yerin ortasında yeşil alani sulamis birisi cadde camur olmus.aleyna tilkinin annesi yuruyus yapacakmis.kadindan nefret ettim ben neden bilmem sonra bir markete girip 3 tane yanyana yapisik epilasyon aletini inceliyorum.
onun adı geçen vs şeylere algıda seçicilik olarak dikkat kesilmem ama neden bazen görmediğimiz reklam varı kişi ve nesneleri goruruz

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ben de kendi rüyalarımı kabus sanıyordum :) Varlık görmek daha iyidir Aleyna Tilkiyi ve annesini görmekten :D
Yeşil güzel bir renk, rüyada görmek iyidir.
Evet alakasız kişiler görülebiliyor, hiç sevmediğim ünlüleri gördüğüm olmuştur.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Bazi siyasi sahsiyetleri sevmeyip bazilarini severiz mesela. Ben sevmedigim bir tanesi sende 3 5 kez giruyorum ve cok ulvi cok iyi olarak. Birisinde suikasttan bizzat ben kurtariyorum birinde destek oluyorum birinde onunla ayni yolsa yuruyorum. Eminim akil kontrolu bir silah var ve ruyalarda unlulerin siyasetcilerin reklami vb. Seylerinin subliminal sokuluyor.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bazi siyasi sahsiyetleri sevmeyip bazilarini severiz mesela. Ben sevmedigim bir tanesi sende 3 5 kez giruyorum ve cok ulvi cok iyi olarak. Birisinde suikasttan bizzat ben kurtariyorum birinde destek oluyorum birinde onunla ayni yolsa yuruyorum. Eminim akil kontrolu bir silah var ve ruyalarda unlulerin siyasetcilerin reklami vb. Seylerinin subliminal sokuluyor.

Bu nasıl bir dram bir de hayatını kurtarıyorsun :D
Bundan sonra olacağını sanmıyorum çünkü sen farkına vardın durumun :)

taroh

Kayıtlı Üye
Ben de kendi rüyalarımı kabus sanıyordum :) Varlık görmek daha iyidir Aleyna Tilkiyi ve annesini görmekten :D
Yeşil güzel bir renk, rüyada görmek iyidir.
Evet alakasız kişiler görülebiliyor, hiç sevmediğim ünlüleri gördüğüm olmuştur.
Ben de p sevmediğim ünlü ve annesine bir tiksinti hissediyorum rüyamda bile.

[XTR] Similar Threads

Ü
Cevaplar
0
Görüntüleme
137
Üye silindi 77822
Ü