Rüya

Yummythegreat

Kayıtlı Üye
Dün gece 2 kabus gördüm. İlki yakınımın vefatı idi ve çok üzgündüm kahrolmuştum sonrasında bir anda uyandım zaten lavaboya vs gidip tekrar uyudum. İkincisi ise odamda bir şeyin beni izlediğini hissediyorum bir süredir ve onu bulmaya çalışıyorum çok korkunç. Ve buluyorum da saklandığı yerde. Bulduğum an gözlerini açıyor insan silüetinde ama farklı bir gene sahip Türk ya da Avrupai bir görünümü yok. Esmer çekik gözlü bir kadın gibi. Gözlerini açıyor dediğim gibi ve bana benimle anlaşma yapmak istediğini söylüyor bu kişinin şeytan olduğunu biliyorum çünkü bana diyor ki evet geceleri seni izleyen sana gözlerini diken bendim seni uyandırmaya çalışıyordum. Eğer benimle anlaşma yaparsan vsvs olur tarzı bişeyler dedi tam hatırlamıyorum. Ben de bunun günah olduğunu ve Allah tarafından cezalandırılabileceğimi söylediğimde bana bir kötülük yapıyor yapmaya çalışıyor ya da hatırlamıyorum ne olduğunu bu kısmın da ben de diyorum ki aslında bak seninle anlaşacaktım ama bunu yaptın o yüzden hiç anlaşmayacağım. Hatırladığım kısımlar bunlar sonra yine uyandım bunlar ne demek oluyor sizce

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Öncelikle yakın zamanda okuduğunuz ya da izlediğiniz birşey temel enerji auranızda bir çatlağa sebep olmuş. Bu çatlak, evrende ki başı boş enerjileri içine çekerek kendini onarmaya çalışır. İyi ya da kötü enerji diye ayırt etmez, süzgecinden geçirmez. Bu sebeple olumlamanızı arttırmalısınız. Bu rüyayı gördüğünüze göre auranızda ki bu ufak yırtığı büyüterek yaşayanlar alemine ve fiziki boyuta bazı güçlü iblisler geçmeye çalışıyor. Asla müsade etmemelisiniz. Patron sizsiniz. Bedeninizin ve iradenizin kontrolü özünüzde yani her daim sizdedir unutmayın. İlk gördüğünüz rüya sonuç, ikincisi ise nedendir. Sizinle anlaşma yapmak isteyen o varlık size gücünü, neler yapabileceğini ve nelere sebebiyet verebileceğini göstermek istemiş maalesef ki. Gece saatleri duş almamaya özen gösterin sizi yalnız yakalamasına izin verecek alanlardan kaçının. Gece yatmadan önce karanfil ve rezene tütsüsü ile tüm evi özellikle uyuyacağız odayı dolaşın. İçeride ki kötü ve karanlık aura kırılacaktır. Kalp ritminizde ki özellikle son 3 haftadır gereksiz düzensizlikler, belirsiz bir yorgunluk, uykudan sık sık uyanma gibi belirtiler yaşanıyor olmalı. Olumlamanızı arttırabilmek için suyun ve ateşin gücünü kullanabilirsiniz.

Saygılarımla.