Rüya

I'm

Kayıtlı Üye
Rüyam da kardeşim şeytanın eline düşmüştü ve onun askeri gibi birşey olmuştu. Ve bende onu korumak için şeytanla anlaşma yapmaya karar verdim ve anlaşmayı yaptım anlaşmayı yaparken herhangi birşey söylemedi elimi sıktı ve bana bir güç verdiğini söyledi o ne zaman isterse o gücü kullanmam gerektiğini söyledi sonrasında masum insanlara zarar gelebileceğini anladım ama iş işten geçmişti tam itiraz edecekken bir anda uyandım bu rüya hakkında bir yorumu olan var mı?

Maximillian

Kayıtlı Üye
Rüyam da kardeşim şeytanın eline düşmüştü ve onun askeri gibi birşey olmuştu. Ve bende onu korumak için şeytanla anlaşma yapmaya karar verdim ve anlaşmayı yaptım anlaşmayı yaparken herhangi birşey söylemedi elimi sıktı ve bana bir güç verdiğini söyledi o ne zaman isterse o gücü kullanmam gerektiğini söyledi sonrasında masum insanlara zarar gelebileceğini anladım ama iş işten geçmişti tam itiraz edecekken bir anda uyandım bu rüya hakkında bir yorumu olan var mı?
Kedidir kedi bilinç altı dır

Moderatör tarafında düzenlendi:

business woman

Kayıtlı Üye
2 gün önce benzer bi rüya gördüm bi kadın geldi kardeşime bşyler imzalatmak için onun yerine ben imzalarım bşy olcaksa bana olsun dedim. Kadını o kadar iyi hatırlıyorum ki. Sonra bana imzalattı. Dün gece bahçeli bi evdeydim rüyamda. Dışarı baktığımda kocaman bi mezarlık vardı hepsinin mezar taşları çok gösterişliydi işlemeleri oymalı göz alıcı. Arasında bi kadın vardı yüzünü bana döndü. Bana imza attıran kadındı. Göz göze gelince pat uyandım sabah 5:30. Bugün de bunu okudum.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Dün gece doğa üstü olayların çevrede vukuu bulduğu bir halde ailemle değişik yerlerde saklanıyoruz. Bunu yapan bir grup var ve her saldırısı farklı enteresan olaylar içeriyor. Her taraf harabe ve algılanmamak için camların az olduğu mekanlar seçmeye çalışıyoruz. Saklanmaya çalışırken karşı karanlık grup onların tarafına geçmezsem bir şekilde öleceğimizi söylüyor ve ben anlaşma yapıp kötü tarafa geçiyorum...
Kafamız iyi kuruyor bu dolunay zamanlarında.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Görmüş olduğunuz rüya 42 ci paralale aittir. Yakın zamanda özellikle karaciğeriniz ya da pankreasınız ile ilgili bir sorun yaşayabilirsiniz dikkatli olmalısınız. Uzun zamandır devam eden karın ve karın boşluğunuzda bazı ağrıların mevcut olduğunu görüntülüyorum. Doktora gözükmenizde fayda var. Duşta çok fazla kalmamalısınız, gece saatleri yıkanmamalısınız, lavaboda müzik dinlememelisiniz. Gece yanınızda mutlaka defne yaprağının tütsülenmiş (yakılmış) hali ile sarımsak kabuklarının ufalanarak birleştirilmesini içeren bir karışım bulundurmalısınız. Enerji seviyenizde ve rahmet auranızda muazzam bir düşüş yaşanmış ve fiziksel formunuz aracılığıyla bu aleme bazı varlıkların giriş yapabilmesini sağlar hale gelmişsiniz. Hane içerisinden anneniz ya da babanız ya da kardeşiniz tam olarak bilemiyorum yakın zamanda sizinle ciddi bir kavga yaşayacak. Bu kavga güzel şekilde bitmeyecek, sağlık sorunlarına sebebiyet verebilir. Sinir seviyenizi dengelemeye çalışmalısınız. Eğitim hayatınızda ki sıkıntılarınızın temel sebebi sizsiniz maalesef ki. Bahane aramamalı, ivedi olarak odaklanmaya başlamalısınız. Başarı çok uzak değil ancak yakınlaştırmaya yönelik de bir çabanız bulunmuyor... İkili ilişkilerinizde de ters bir dönem geçiriyorsunuz gördüğüm kadarıyla. Düzelmesi muhtemel.

Bilginize.