Rüya Yorumcuları Buraya

Exoyeen

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
rüyamda üzerinden kirli yeşil bir su birikintisi olan yaklaşık 1 karış derinliğinde bir alan vardı orada ben ve birkaç kişi beraber bulunmaktaydık birden oraya kafasındaki tüyler kesilmiş bir yavru kedi geldi ona benzer sakat kediler de vardı patisi ile yuvarlayarak önümüze ölmüş kedi kafaları getirdi 3 tane
bir tavşan da vardı benzer özelliklerde bu tavşanda normallere kıyasla bayağı besili iri yarı bir tavşandı kırmızı gözleri vardı bu da aynı şekilde birkaç adat tavşan ölüsü getirdi önümüze
ben telepatik olarak kedinin ne amaçla getirdiğini anladım onlar yamyamdı ve kendi türlerinden olan canlıları yemişlerdi olay karşısında şok oldum ve dehşete kapıldım
orayı terk etmek için bir çaba içeride bulunduğumda yavaş yavaş bedenimin kontrolünü kaybetmeye başladım ve yere yığıldım ardından kedi ve tavşan üzerime gelip bana bir ilaç verdiklerini yapacakları her şeyi hissedeceğimi ancak bunu engelleyemeyeceğimi söyledi gelip kulağımı ve burnumu yemeye başladılar sıçrayarak rüyadan uyandım.......
evet rüya alanında bilgisi olanlar yorumlarsa sevinirim
şimdiden teşekkürler :)
İSTEYEN OLURSA KENDİ RÜYALARINI BURAYA ANLATIP YORUM YAPMAMIZI İSTEYEBİLİR ÇÜNKÜ RÜYALAR ANLATTIKÇA ANLAM BULUR

business woman

Kayıtlı Üye
Bende çok sık almanları görüyorum. Hiç gitmedim oraya. Bi keresinde rüyamda üstün yetenekli insanların peşlerine düşüyorlardı. Bende onlardan biriymişim. Laboratuvarda açtım saniyelik gözlerimi mavi beyaz gömlekler serumlar iğneler. Bizlerden bunları almaya çalışıyorlardı. Daha sonra bi kızla çıktık oradan belki izin verdiler emin değilim. Almanyada güzel bi sokaktan türkiyeye döndüğümde beyaz saçlı takım elbiseli siyah gözlüklü bi adam tarafından takip ediliyodum bi sürü koruması vardı. gece yarısı topuk seslerine uyandım evimde.

Başka bi rüyamda hiç gitmediğim Tekirdağda okul çıkışı sarı bi taksiyi üzerime sürüyodu zenci bi kadın. Ama araba beni geçti piksel piksel oldu. Ama içimden geçti. Ben şok. Takip ediliyorum 2 genç alman tarafından. Polisi çağırıyorum polis bşy yapmıyo. Korkup kaçıyorum peşimdeler. Bi evin duvarında kurtuluşun yok çık savaş diye kendime gaz veriyorum. Sonra birinin öfkeyle kafasını koparıp diğerinin kalbini dışarı çıkarıyorum. Sonra ateşe verip yoluma gidiyorum. Sonrası boşluk.

Almanlarla bi problemim yok 😂 hiç alman tanıdığım da yok 😁

Exoyeen

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bende çok sık almanları görüyorum. Hiç gitmedim oraya. Bi keresinde rüyamda üstün yetenekli insanların peşlerine düşüyorlardı. Bende onlardan biriymişim. Laboratuvarda açtım saniyelik gözlerimi mavi beyaz gömlekler serumlar iğneler. Bizlerden bunları almaya çalışıyorlardı. Daha sonra bi kızla çıktık oradan belki izin verdiler emin değilim. Almanyada güzel bi sokaktan türkiyeye döndüğümde beyaz saçlı takım elbiseli siyah gözlüklü bi adam tarafından takip ediliyodum bi sürü koruması vardı. gece yarısı topuk seslerine uyandım evimde.

Başka bi rüyamda hiç gitmediğim Tekirdağda okul çıkışı sarı bi taksiyi üzerime sürüyodu zenci bi kadın. Ama araba beni geçti piksel piksel oldu. Ama içimden geçti. Ben şok. Takip ediliyorum 2 genç alman tarafından. Polisi çağırıyorum polis bşy yapmıyo. Korkup kaçıyorum peşimdeler. Bi evin duvarında kurtuluşun yok çık savaş diye kendime gaz veriyorum. Sonra birinin öfkeyle kafasını koparıp diğerinin kalbini dışarı çıkarıyorum. Sonra ateşe verip yoluma gidiyorum. Sonrası boşluk.

Almanlarla bi problemim yok 😂 hiç alman tanıdığım da yok 😁
almanların bilinç altınızda nasıl kodlandığı ile alakalı birdurum olabilir bence
uzaylıların insanlarla temas deneyimlerine inanan birisi olarak bu onlardan biri olabilir aynı zamanda serumlar iğneler ve benzeri şeyler de bende bu insanları incelemek isteyen dünya dışı yaşam formlarını çağırıştırıyor
ayrııca ve ayrıca rüyanızda sizi kovalayan ve korkutmaya çalışan biri varsa bu bir varlıktır benim inancımda (bir kısmı varlık olabilir hepsi varlık olacak diye bişey de yok tabii )elinizden geldiğince ondan korkmamaya hatta ona üstünlük taslamaya çalışmanızı öneririm :)

business woman

Kayıtlı Üye
almanların bilinç altınızda nasıl kodlandığı ile alakalı birdurum olabilir bence
uzaylıların insanlarla temas deneyimlerine inanan birisi olarak bu onlardan biri olabilir aynı zamanda serumlar iğneler ve benzeri şeyler de bende bu insanları incelemek isteyen dünya dışı yaşam formlarını çağırıştırıyor
ayrııca ve ayrıca rüyanızda sizi kovalayan ve korkutmaya çalışan biri varsa bu bir varlıktır benim inancımda (bir kısmı varlık olabilir hepsi varlık olacak diye bişey de yok tabii )elinizden geldiğince ondan korkmamaya hatta ona üstünlük taslamaya çalışmanızı öneririm :)
Farklı bi bakış açısı 😊 Varlık olduğunu düşünmüyorum öyle olsaydı günlük yaşantımı da etkileyebilirdi farkederdim. Birbiriyle bağlantılı rüyalar aslında. İlkini kendimi keşfetme ikincisini de limitim olarak yorumlamıştım kendimce. Dünya dışı varlıklardan umudumu kestim oraya hiç kafa yormuyorum 🤗 teşekkür ederim yorumun için bana iyi hissettirdi ☺️

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Varlık olduğunu düşünmüyorum öyle olsaydı günlük yaşantımı da etkileyebilirdi farkederdim.
Varlıkların oldukça çok fazla türü var ve biz çok azını tanımlayabiliyoruz. Günlük yaşamı illaki etkileyecek diye birşey yok.
Rüyada enerjini almaya geliyor olabilirler.

ayrııca ve ayrıca rüyanızda sizi kovalayan ve korkutmaya çalışan biri varsa bu bir
Aynı fikirdeyim. Ben bunları pataklamaya çalıştığım zaman hemen kayboluyorlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

business woman

Kayıtlı Üye
Varlıkların oldukça çok fazla türü var ve biz çok azını tanımlayabiliyoruz. Günlük yaşamı illaki etkileyecek diye birşey yok.

Aynı fikirdeyim. Ben bunları pataklamaya çalıştığım zaman hemen kayboluyorlar şerefsizler.
Bende fena yapmıştım ikisini😁 bu bu enerji çalmaktan çok korkularımın üstüne gitmeyi öğretmişti aslında bana. Gökgürültüsünden çok korkarım 26 yaşındayım üstelik. Şimdi cam pencere yağmur yağsa gökyüzünü izleyebiliyorum böceklere dokunabiliyorum kedilere de. Köpekler travmamdır çocukluğumdan beri en azından yanlarından geçebiliyorum ağlamadan 😂 eğer dadandılarsa bana çok şey katmış olabilirler 😁

Exoyeen

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci

Aynı fikirdeyim. Ben bunları pataklamaya çalıştığım zaman hemen kayboluyorlar şerefsizler.
Varlıklarla iletişim hakkında bilginiz varsa özelden bu konuları konuşmak isterim deneyimli birileri konuşmak kendimizi geliştirmemize yardımcı olur diye düşünüyorum

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bende fena yapmıştım ikisini😁 bu bu enerji çalmaktan çok korkularımın üstüne gitmeyi öğretmişti aslında bana. Gökgürültüsünden çok korkarım 26 yaşındayım üstelik. Şimdi cam pencere yağmur yağsa gökyüzünü izleyebiliyorum böceklere dokunabiliyorum kedilere de. Köpekler travmamdır çocukluğumdan beri en azından yanlarından geçebiliyorum ağlamadan 😂 eğer dadandılarsa bana çok şey katmış olabilirler 😁
Faydalı varlıklar demek. :)

Exoyeen

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Her varlık ilahi bir düzen içerisinde ilerler onların size katması gereken şey oymuş siz de kesinlikle onların ruhsal gelişimlerine katkı sağlamışsınızdır 😂

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Görmüş olduğunuz rüya 55 paralele aittir. Bu paralelde ki görüler, alıntılar, iletiler oldukça değerlidir. Size sağlığınızda ki anlık ya da sürekli dalgalanmaların belli bir süre daha devam edeceği, hayatınız ile ilgili önemli bir fırsatı kaçırdığınız ya da kaçırabileceğiniz ile ilgili uyarı bulunmuştur. Çevrenizi çok dikkatli gözlemleyen bir yapınız var ama anlamlandıramıyorsunuz, yanlış yorumlarda çıkarımlarda bulunup genel olarak yanılan bir tarza sahipsiniz hayat içerisinde. Haklı çıkan taraf olmayı arzuluyorsunuz ancak sizi engelleyen, size baskı yapan, bir adım ileri gitmenizi istemeyen kişilerin olduğunu görüyorsunuz. O kişilerin negatifliğini kabul etmeyi bırakın, onları hayatınız da saf dışı bırakın. Kendinizle başbaşa kalın ve yapabileceklerinizin farkına varın. İşte o zaman siz gerçekte ki siz olabilirsiniz.

Saygılarımla.