Rüya tabiri

Corpor

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar 2 gün önce bir rüya gördüm aklımdan çıkmıyor. Daha önce bir olay geldi başıma (bıçaklanarak yaralanma) ve rüyamda beni bıçaklayan kişiyi yakalayıp bıçakladığımı gördüm (kan yoktu) daha sonra babasını gördüm elinde silah vardı bana doğrultmadı kendi kafasına doğrulttu ve silahın patladığını gördüm ama kendisine birşey olmadı tetiğe 3 defa bastı son basmasında ben müdahale ettim silahı almaya çalıştım. Bu uyarı niteliğindeki rüya olabilir mi? Yorumlarınızı bekliyorum saygılar...

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Keşke rüya atmasanız. Kendi elinizle kendinizi ateşe atıyorsunuz.

Bazı rüyalar tabire muhtaç değildir. Bazılarının manası derin, bazıları ise tersine çıkar. Aslında rüya tersine değildir de tabir edenin tabirini göre çıkar.
Tabir edilene kadar kesinleşmez edildiği anda o tabir rüyanı kesinleştirir.
Bundan dolayı tabirciler dikkat etmek lazım. Seni sevmeyenlere, kıskananlara, içinde kıskançlığa dair emare bulunduranlara, senin hakkında iyi şeyler düşünmeyenlere rüyanı tabir ettirmemen lazımdır.
İyiye hamledilecek rüyayı gidip kötüye yorar seni o kötü işe de müptela eder.

Olumsuz rüyalardan uyanınca üç kere sola tükürür gibi yapın ve şeytana lanet getirin. Böylece kötü de olsa sana zarar vermez.

İmam Nablusi hz.leri rüya tabiri hususunda yetkili aleimlerdendir.
Tatülü'l-enam isimli kitabı var.

Diyanetinkilerde İmam Nablusi ye uyuyor ancak tabir ilmi derindir.

Aç bak internetten onlara. Alt alta bir sürü yorum görebilrisin baktıgın şeye dair. Tabi aptal insanların yanında rüyanın tabirini açıktan okuma. Hah bu der arasından kötü olanı seçer ve yorum seni baglar. En güzel olanı seçersin arasından.

Ama buraya yazdıgın için ben rüyanı hemen yorumlayım ki bilinçsiz ve kötü niyetli biri çıkıp kötü yorum yapmasın.

Bana kalırsa bu rüya bilinçaltıdır.
Başından geçen o bıçaklanma ve devamında yaşadığın hadiseleri kafanda çok büyüttüğünün alametidir. Biraz rahatla ve dünya hali bu. Herkesin başına bir sürü olan geliyor. Bu da geçer yahu! Biraz tevekkül et, şükret haline. Olanda hayır vardır deyip geç git. Kafana her şeyi takıp kendine eziyet ediyorsun. Bıçak, silah, yaralanma, kovalamaca türü şeyler buna işarettir.
Ruhuna eziyet ediyorsun. Biraz Allah a dayanmayı dene. Akışına bırak.

Selametle...

Corpor

Kayıtlı Üye
Keşke rüya atmasanız. Kendi elinizle kendinizi ateşe atıyorsunuz.

Bazı rüyalar tabire muhtaç değildir. Bazılarının manası derin, bazıları ise tersine çıkar. Aslında rüya tersine değildir de tabir edenin tabirini göre çıkar.
Tabir edilene kadar kesinleşmez edildiği anda o tabir rüyanı kesinleştirir.
Bundan dolayı tabirciler dikkat etmek lazım. Seni sevmeyenlere, kıskananlara, içinde kıskançlığa dair emare bulunduranlara, senin hakkında iyi şeyler düşünmeyenlere rüyanı tabir ettirmemen lazımdır.
İyiye hamledilecek rüyayı gidip kötüye yorar seni o kötü işe de müptela eder.

Olumsuz rüyalardan uyanınca üç kere sola tükürür gibi yapın ve şeytana lanet getirin. Böylece kötü de olsa sana zarar vermez.

İmam Nablusi hz.leri rüya tabiri hususunda yetkili aleimlerdendir.
Tatülü'l-enam isimli kitabı var.

Diyanetinkilerde İmam Nablusi ye uyuyor ancak tabir ilmi derindir.

Aç bak internetten onlara. Alt alta bir sürü yorum görebilrisin baktıgın şeye dair. Tabi aptal insanların yanında rüyanın tabirini açıktan okuma. Hah bu der arasından kötü olanı seçer ve yorum seni baglar. En güzel olanı seçersin arasından.

Ama buraya yazdıgın için ben rüyanı hemen yorumlayım ki bilinçsiz ve kötü niyetli biri çıkıp kötü yorum yapmasın.

Bana kalırsa bu rüya bilinçaltıdır.
Başından geçen o bıçaklanma ve devamında yaşadığın hadiseleri kafanda çok büyüttüğünün alametidir. Biraz rahatla ve dünya hali bu. Herkesin başına bir sürü olan geliyor. Bu da geçer yahu! Biraz tevekkül et, şükret haline. Olanda hayır vardır deyip geç git. Kafana her şeyi takıp kendine eziyet ediyorsun. Bıçak, silah, yaralanma, kovalamaca türü şeyler buna işarettir.
Ruhuna eziyet ediyorsun. Biraz Allah a dayanmayı dene. Akışına bırak.

Selametle...

Haklısınız çok teşekkür ederim