Rüya içinde uyarılmak

batuhan06

Kayıtlı Üye
Rüyamda bir kapı gördüm, önünde üstü kanlı ve dikenli bir tahta vardı bir de içeride beze sarılı kansız bir insan kafası, buranın büyülü olduğunu anlamıştım o anda sonra telefonla videoya çektim normaldi her şey videoyu izleyince her yerde görünmeyen ama üstlerindeki kumlar yüzünden fark edilen yaratıklar vardı, bir adam bana demek onları görebildin ve yanlarındayken sana bir şey yapmadılar dedi. O anda videodaki mekandaydım dışarıda yani canavarlar bana bakıp üstüme gelmeye kollarını uzatıp bir şey yapmaya çalışsalar da yapamıyorlardı. O an rüyada olduğumu anladım uyku ile uyanıklık arasında gibiydim, bu fırsatı kullanıp astral seyahat yapmaya çalıştım yatakta sırt üstü uzanır halde gözlerim kapalıydı sonra bir anda karnımda bir el hissettim gözlerimi açtım o el gitti bir anda, evimden farklı bir yataktaydım sağ elimi kaldırdım birisi tuttu onu göremedim ama bir erkek sesi bana bunu yapma dedi sakin bir sesle, o anda bunun da bir rüya olduğunu anladım gözlerimi açtım sakin bir şekildeydi sanki normal bir olaymış gibi ne bir korku ne de bir irkilme yaşadım.

batuhan06

Kayıtlı Üye
Rüyamda bir kapı gördüm, önünde üstü kanlı ve dikenli bir tahta vardı bir de içeride beze sarılı kansız bir insan kafası, buranın büyülü olduğunu anlamıştım o anda sonra telefonla videoya çektim normaldi her şey videoyu izleyince her yerde görünmeyen ama üstlerindeki kumlar yüzünden fark edilen yaratıklar vardı, bir adam bana demek onları görebildin ve yanlarındayken sana bir şey yapmadılar dedi. O anda videodaki mekandaydım dışarıda yani canavarlar bana bakıp üstüme gelmeye kollarını uzatıp bir şey yapmaya çalışsalar da yapamıyorlardı. O an rüyada olduğumu anladım uyku ile uyanıklık arasında gibiydim, bu fırsatı kullanıp astral seyahat yapmaya çalıştım yatakta sırt üstü uzanır halde gözlerim kapalıydı sonra bir anda karnımda bir el hissettim gözlerimi açtım o el gitti bir anda, evimden farklı bir yataktaydım ezan sesi duydum sağ elimi kaldırdım birisi tuttu onu göremedim ama bir erkek sesi bana bunu yapma dedi sakin bir sesle, o anda bunun da bir rüya olduğunu anladım gözlerimi açtım sakin bir şekildeydi sanki normal bir olaymış gibi ne bir korku ne de bir irkilme yaşadım.

batuhan06

Kayıtlı Üye
ezan sesi de duymuştum elimi birinin tuttuğu anda onu yazmayı unutmuşum