Rüya içinde rüya?

Aden_s

Kayıtlı Üye
Merhabalar,
Bir süredir zaten çok garip olan rüya alemimin içine yenileri eklendi. Son zamanlarda rüya içinde rüya görüyorum örneğin biri dün gece şöyle gerçekleşti;
Uyudum çok geçmeden uyandım , karabasan gibi bir durum içindeyim bilinçim açık ama haraket edemiyorum bu sefer hiç dua etmeden kalkıcam diye ısrar ettim ve kalktım başım ve gövdem haraket etti sadece ama o kadar garip geldi ki bedenimle değil astral seyahatte olduğu gibi kalktım bundan çok korkup geri yattım sonrası anında uykuya dalmışım gibi rüyalar görmeye başladım ve rüyada olduğumunda gayet farkındaydım, uyandım odamdayım odamın kapısını açıyorum neyseki uyanabildim diyorum yere çakılır gibi tekrar zıplayarak uyanıyorum yine aynı senaryo sürekli tekrarlanıyor kapıyı açıyorum uyanıyorum. Bu rüya içinde rüya olayını bu aralar sık yaşamaya başladım önceki konularımda biraz kendimden bahsettim başıma gelen ve çokta açıklayamadığım olaylar yaşıyorum bakarsanız, bu anlattığımın benzerini yaşayanlar ya da herhangi bir açıklaması olanlar varsa yazarsanız sevinirim