Runeskript

Alex06

Kayıtlı Üye
Eğer kişi için kişinin fotosuna. Eğer durum için sağ bileğinize uygun. Bacağına da olur. Solaksaniz ta tersi sol bileğe veya ayağa çizin. Hatta bacağa daha iyi olur.
Ben içsel olarak hep sağ bilegimin içine cizmem gerekiyor gibi geliyor ve öyle yapıyorum bazen sola cizmem gerekiyor gibi geliyor o zaman da öyle yapıyorum. Sanki rune bana söylüyor gibi. Bir gün kalıyor en az sonra da sabunlu suyla yıkayip çıkarıyorum.

createtherules

Kayıtlı Üye
Ben genelde su elementiyle aktive ediyorum. Ama konusuna göre suyu değişik şekilde karışımlar haline getirerek. Çizimleri kurşun kalemle yapıp ritüel esnasında hazırladığım uygun karışımla ıslatarak aktive ediyorum. O yüzden sordum

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
İçindeki hislere güvenerek işlemi yapıp sonuç alıyorsanız, öyle yapın zaten.
Sol el alıcı sağ el verici. Dolayısıyla birşeyler den kurtulmaya yönelik formülü sağ tarafa çizmek daha mantıklı olur. Ama bireysel tecrübeniz ve hisleriniz her zaman daha önemli ve en doğru olacak.

Bu arada başka platformda bu formülü aynı anda yayınladım. Ve olumlu geri dönüş aldım bile. Çok hızlı ve etkili diye ;)

createtherules

Kayıtlı Üye
İçindeki hislere güvenerek işlemi yapıp sonuç alıyorsanız, öyle yapın zaten.
Sol el alıcı sağ el verici. Dolayısıyla birşeyler den kurtulmaya yönelik formülü sağ tarafa çizmek daha mantıklı olur. Ama bireysel tecrübeniz ve hisleriniz her zaman daha önemli ve en doğru olacak.

Bu arada başka platformda bu formülü aynı anda yayınladım. Ve olumlu geri dönüş aldım bile. Çok hızlı ve etkili diye ;)
Benim durumumu biliyorsun canıma tak etti artık bunu uygulayacağım

createtherules

Kayıtlı Üye
O zaman daha çok formül gelsin 👏. İnsan formülü yapana güvenince kesin inanç devreye giriyor. Ben kendi hazırladığım formüllere bu kadar güvenmiyorum mesela. Onunkilerden çalışırken kesin gözüyle bakıyorum. :D

createtherules

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute Fotolar var ama printer yok :D Sence foto ile kullanmak istediğimiz skriptlerde onun yerine isim soyisim anne adı yazarak kullanılır mı?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute Fotolar var ama printer yok :D Sence foto ile kullanmak istediğimiz skriptlerde onun yerine isim soyisim anne adı yazarak kullanılır mı?
Evet. Bir de kağıda insan resmi cizmeniz gerekir. Ressamlık yeteneği gerekmez. Çubuk adam da olur, yanlız cinsi ( erkek veya kadın) belli olsun.