Rune ve Sigil çalışmaları için telefon

samet9098

Kayıtlı Üye
Sevgili dostlarım hepiniz günü aydın ve bereketli olsun öncellikle benim bir sorunum var sigil ve rune çalışmalarında çizim yaptığımda düzgün bile çizsem içimde hep bir şüphe oluyor acaba yanlış mı çizdim acaba olacak mı diye bunun önüne geçmek adına açtığım çemberin ortasına telefondan açtığım rune ve sigili yerleştirsem enejisel olarak yapacağım uygulamayı olumsuz yöne etkileyebilir mi

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
amaç sizin elinizden çıkması, bu şüphe kötü bir şey değil. Doğru kontrol eder ve en iyisini yapmaya çalışırsınız lakin başkasının çizdiği bir dijital unsura güvenmek kötü bir şey, benim yaptığım değil başkasının yaptığı daha iyi inancı olur. Kendine inançsızlık iyi bir şey değil. Özetle duygularınız düşünceleriniz, elinizdeki kan akışı , sesisiniz, eliniz deki nem, bilinçaltı kalıplarınız vb kısacası her şey önemli. Bir ritüel doğum gibidir. Onu sizin doğurmanız lazım her bir parçanızla.

ProbablyPossible

Kayıtlı Üye
Ne kadar çizim yaparsan çizimlerin o kadar gelişir, rune ve sigiller çizimi basit karakterlerdir, bu yüzden zamanla çizmeye alıştıkça adeta birebirmiş gibi çizebileceksin, bundan dolayı şimdi güzel çizemiyorsan da zamanla çizim yeteneğin gelişeceğinden bir problem olmayacaktır. Hem rün ve sigil kullanmış olacaksın, hem de çizim yeteneğin gelişecek.

SoldierO

Kayıtlı Üye
Bazı yabancı forumlarda gördüğüm kadarıyla bilgisayar programlarında önce fotoğrafın üzerine çizip daha sonra elle geçiyorlar.