Ruhun Çekilir gibi olması

greenight

Kayıtlı Üye
Tüm gün başım ağrımıştı ve işten gelince uzandım ışıklar kapalıydı balkon kapısı açık odamın kapısı kapalıydı ruhum çekiliyor gibi hissettim ayak uçlarımdan biri ruhumu yukarıya çekiyor gibiydi.Kapı açıldı ve azrail sandım başımı çevirdim bişey yoktu uzanmaya devam ettim.Birden rüzgar çıktı hava güzeldi ve yağmur yağdı şiddetliydi.Yıldırımlar çarptı.Oda arkadaşım benim kapıyı açtığımı söyledi ama ben uzanmıştım yağmur esnasında birlikte dışarı baktığımızda havada aniden ışık paralamalı gördüğünü söyledi.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bende de olurdu önceden.. ruhum çekilmiş de geri geliyor gibi hissederdim. Umarım bilen biri yanıtlar.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Doktora gidince yanlarım ağrıyor gibi bir anlatım bu. Ruhun çekilmesi hisi nasıl bir şey . Şeker düşmesi, yüksel tansiyon, üre yükselmesi gibi bir şey mi.
Gecenin bir vakti uyandığımda sırtımdan bir şeyin girdiğini hissederdim sanki canımdan can çıkmış gibi olurdu yarı ölü gibi uyku hali değil de..

file

Kayıtlı Üye
Doktora gidince yanlarım ağrıyor gibi bir anlatım bu. Ruhun çekilmesi hisi nasıl bir şey . Şeker düşmesi, yüksel tansiyon, üre yükselmesi gibi bir şey mi.
Urum sana nasıl ulaşabilirim özel mesaj gönderemiyorum danışmam gereken bir konu var arkadaşın konusundan bağımsız soruyorum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Gecenin bir vakti uyandığımda sırtımdan bir şeyin girdiğini hissederdim sanki canımdan can çıkmış gibi olurdu yarı ölü gibi uyku hali değil de..
Can mı açıyor. Ya da spor sonrası aşırı yorulma gibi mi.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Can mı açıyor. Ya da spor sonrası aşırı yorulma gibi mi.
Yok garip rüyaların ortasında uyandığımda olmuştu birkaç kez yani tam rüya gibi değildi başka boyutlarla alakalı. Bi de birkaç kez kendimi farklı bedenlerde gördüğümden ruhun uyurken çıktığını düşünmeye başlamıştım.

hypetiawica

Kayıtlı Üye
Tüm gün başım ağrımıştı ve işten gelince uzandım ışıklar kapalıydı balkon kapısı açık odamın kapısı kapalıydı ruhum çekiliyor gibi hissettim ayak uçlarımdan biri ruhumu yukarıya çekiyor gibiydi.Kapı açıldı ve azrail sandım başımı çevirdim bişey yoktu uzanmaya devam ettim.Birden rüzgar çıktı hava güzeldi ve yağmur yağdı şiddetliydi.Yıldırımlar çarptı.Oda arkadaşım benim kapıyı açtığımı söyledi ama ben uzanmıştım yağmur esnasında birlikte dışarı baktığımızda havada aniden ışık paralamalı gördüğünü söyledi.
Tükenmişlik hissi banada oluyor içim çekiliyor enerjimi çeken tahammül etmem gereken durumlarda oluyor .