Ruhlar

Demileus

Kayıtlı Üye
Yolda yürürken bulduğun bir kuş tüyünü eve getir, bir vazoya koyabilir, asabilir ya da rafta bulundurabilirsin. Bu cennetten sana gelmiş güçlü bir tılsımdır. Bu tarz ruhlardan size verilen işaretleri fark etmelisiniz

kendinikeşfedeninsan

Kayıtlı Üye
Yolda yürürken bulduğun bir kuş tüyünü eve getir, bir vazoya koyabilir, asabilir ya da rafta bulundurabilirsin. Bu cennetten sana gelmiş güçlü bir tılsımdır. Bu tarz ruhlardan size verilen işaretleri fark etmelisiniz
bir kaç gün önce tatile başka bir ile gitmiştim...yürürken sanki büyük bir kuşa aitti tüy..gözüm çarpttı alsam mı almasam mı diye kararsız kaldım elimde çantalar vardı üşendim almayıp vazgeçtim...ertesi gün yine bir tüy daha bu seferki reng daha koyuydu onu da almadım..dün kızım anne bak dedi baktım elinde orta boy bir tüy yine anlamsızca bakıp geçiştirdim..şimdi sizin bu paylaşımınızı görünce keşke alsaymışım diyorum

Demileus

Kayıtlı Üye
bir kaç gün önce tatile başka bir ile gitmiştim...yürürken sanki büyük bir kuşa aitti tüy..gözüm çarpttı alsam mı almasam mı diye kararsız kaldım elimde çantalar vardı üşendim almayıp vazgeçtim...ertesi gün yine bir tüy daha bu seferki reng daha koyuydu onu da almadım..dün kızım anne bak dedi baktım elinde orta boy bir tüy yine anlamsızca bakıp geçiştirdim..şimdi sizin bu paylaşımınızı görünce keşke alsaymışım diyorum
evren dört koldan size mesaj yollamış gibi :ROFLMAO:

Darkon

Kayıtlı Üye
Bu yazıyı okudum diye mi oldu bilmiyorum ama bugün iki tane güvercin ısrarla pencerenin önüne geldiler. Tam 3 kere aynı güvercinler gidip gelip pencerenin önüne geldiler. Zaman geçiyor bakıyorum gene gelmişler. En son uçuşlarında birinin tüyü camın önünde kaldı. Ben de dedim; eh siz ısrar ettiniz alıyorum :D İçeri falan girmeyi düşünüyordu bir tanesi çok belliydi. Bir daha gelirlerse; kardeş derdinizi anlatın diyeceğim :D

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bu yazıyı okudum diye mi oldu bilmiyorum ama bugün iki tane güvercin ısrarla pencerenin önüne geldiler. Tam 3 kere aynı güvercinler gidip gelip pencerenin önüne geldiler. Zaman geçiyor bakıyorum gene gelmişler. En son uçuşlarında birinin tüyü camın önünde kaldı. Ben de dedim; eh siz ısrar ettiniz alıyorum :D İçeri falan girmeyi düşünüyordu bir tanesi çok belliydi. Bir daha gelirlerse; kardeş derdinizi anlatın diyeceğim :D
Yalnizsaniz eğer, yakında birini bulursunuz. ;)

Alakan

Kayıtlı Üye
Sanıyorum ki balkonunuza yuva yapacaklar, yer arıyorlar kendilerine :)
Yalnizsaniz eğer, yakında birini bulursunuz. ;)
Absoluta balkonuma böyle bir çift kuş geliyordu son zamanlarda yer arıyorlardı kendilerine, hiç ses etmedim. Hiç cekinceleri de yok kaçmak, ürkmek nedir bilmiyorlar. Yalnız ben bulduğumu da kaybettim; eldeki bulgurdan da olduk hahahah. Umarım bu yazıyı yazan arkadaş yalnızsa gönlüne göre birini bulur :)

Darkon

Kayıtlı Üye
R

Renaissance

pencerenin önüne geldiler.
Benim pencereye de çok gelirler. Çiçeklerim var çünkü. Yuva aradiklari besbelli. İyice bakiyorlar ama burun kivirip gidiyorlar herhalde. Tüy biraktiklarini da görmedim. Topraği saga sola eşeleyip kirletip gidiyorlar. Sizinkiler çok naif olmalı bi de tüy birakiyorlar demek 🥰

flamingo

Kayıtlı Üye
sürekli kuş tüyü görüyorum ama hiç elime almadım