Rızkı Vasi ve İşleri Asan Olması için Biiznillah

Metafizikçi

Kayıtlı Üye
Bismillahirrahmanirrahim
Allahümme Ya Hannanü Ya Mennanü Ya Deyyanü Ya Subhanü Ya Sultanü Ya Fettahu Bismillahi Allahu Latifün bi ibadihi Maşa Allahü la kuvvete illa billahi

Her kim ki bu mübarek esmaları
Sabah işe başlamadan önce 7 kere okur ise rızkı vasi işleri asan olur bi iznillahi Teala

Metafizikçi

Kayıtlı Üye
İki kere açmışım birisini rapor edelim arkadaşlar silelim kusuruma bakmayın

White princess

Kayıtlı Üye
Ders çalışmak için motive olamıyorum KPSS süreci ve çok zorlanıyorum başlamakta başlayınca devamını getirmekte bunun için bildiğiniz yapılabilecek bi şey var mı?üzerimdeki ataleti ve başaramayacağım korkusundan sanırım olmuyor bir türlü.

Metafizikçi

Kayıtlı Üye
Ders çalışmak için motive olamıyorum KPSS süreci ve çok zorlanıyorum başlamakta başlayınca devamını getirmekte bunun için bildiğiniz yapılabilecek bi şey var mı?üzerimdeki ataleti ve başaramayacağım korkusundan sanırım olmuyor bir türlü.
Öncelikle subhanallahi velhamdülillahi vela ilahe illallahu vallahu Ekber ve la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim 100 defa okuyup ardından dileğinizi isteğinizi duanızı Yüce Allah’tan isteyin sonra 100 defa daha okuyup arkasından yine dua edip böylece gücünüz adedince buna devam edebilir siniz
Ayriyaten zihin açıklığı için Ya Alim 150 defa
Ya Hakim 78 defa Ya Aliyy 110 defa zikrede bilirsiniz. Allah muvaffak eylesin

White princess

Kayıtlı Üye
Öncelikle subhanallahi velhamdülillahi vela ilahe illallahu vallahu Ekber ve la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim 100 defa okuyup ardından dileğinizi isteğinizi duanızı Yüce Allah’tan isteyin sonra 100 defa daha okuyup arkasından yine dua edip böylece gücünüz adedince buna devam edebilir siniz
Ayriyaten zihin açıklığı için Ya Alim 150 defa
Ya Hakim 78 defa Ya Aliyy 110 defa zikrede bilirsiniz. Allah muvaffak eylesin
Çok teşekkür ederim.:)