Retro dönemlerinin etkisinden korunmak

Dracolia

Moderator
Dönemsel retro veya sürekli doğuştan olan negatif astrolojik etkiler ve enerjilerden tılsım veya benzeri yollarla korunmak mümkün müdür? Bu gibi yollarla negatif astrolojik enerjilerin etkisinden tamamen korunarak etkilenmemek mümkün mü?

4

43887

Dönemsel retro zamanlarında astrologlar özellikle dikkat edilmesi gereken konulara değiniyorlar. Merkür Retro da iletişim, yazısma, kontrat, imza, internet alışveriş, Venüs Retro ikili ilişkilerde, ortaklık, para konularında yaşanacak sıkıntılara işaret edip zamanını belirleyip o süreçte daha dikkatli geçirmek adına uyarılarda bulunuyorlar.

Sürekli doğustan yaşayan kişinin haritasında ki retrolar ise hayatının belli zamanlarında (bebeklik, cocukluk, genç yaş, orta yaş, ileri yaşlılık) haritada belirlidir. Deneyimlemek zorunda kalıyor. Merkür Retro olarak dünyaya geliyor. Mizaç anlamında konuşkan bir tip olmayabiliyor. İletişimde sorunlar, peltek, kekeme olabiliyor, yanlış anlaşılmalara karşı karşıya kalabiliyor. Haritasında firsat acıları varsa döngüden daha rahat sıyrılabiliyor. Bu Satürn Plüto Rx yada başka gezegenler dahil aynı. Sınavıdır. Karmik borçla gelmiştir.

Sifala koruma çalışması yapmak enerjiyi dengeler. Yardımcıdır. Sen dikenli bir yolda yolculuk yapacaksındır. Astrolog şifa yöntemini anlatır. Uyarıda bulunur. Ayakkabını, kıyafetini nasıl giymen gerektigini söyler. O yolu deneyimlersin, ama daha dikkatli, bilinçli, canın fazla acımadan. Kisiyi hem maddi hem manevi anlamda rahatlatır. İhtiyacına göre çalışma yapılabilir. Bende danışanlarıma haritalarında sorunlu alanı bulup dengesizlik nereden kaynaklanıyorsa kisiye özel çalışmalar yapıyorum.

Tamamen biter mi? Haritan kaderindir. Bazı gezegenlerin yaptığı açılar kaderidir. Ölüm, hastalık, evlilik, çocuk, evlenememe, geç evlenme değiştiremezsin. Yaşarsın. O süreci yaşayıp öğrenmen gerekenleri alman gerekir. Tamamen korunma örn. aşk üzerine, para üzerine çalışırsın bu büyü işine girer. Dısardan müdehaledir. Ehli ellerde değişebilir. Ama tabi tekrar bir karma yaratırsın. O da senin kisisel seçimindir :))

taroh

Kayıtlı Üye
Sözde bugun yeni ay var ama bi yeni baslangic yapamadim.eski kocam bir takim sartlar sunmuştu bana bosanmak icin.bende ufak degisikliklrle kabul ettim diye arayacaktim. ifade etmek icin aradim.arada cocuk olmasina ragmen hala telefon engelimi kaldırmamış.sözde anlasmak isteyen kendisi.simdi bunun gezegeni geri gitse ne gitmese ne .kıstırılmış burca sahip olsa ne.
Düşünüyorum o yilin en gudubet günü ve saatinde mi dogdu acaba.astrolojik harita cikaran programlarda neyi kacirdim ben bakarken hangi bilgi vardi da bilemedim eksik kaldi.

4

43887

Sözde bugun yeni ay var ama bi yeni baslangic yapamadim.eski kocam bir takim sartlar sunmuştu bana bosanmak icin.bende ufak degisikliklrle kabul ettim diye arayacaktim. ifade etmek icin aradim.arada cocuk olmasina ragmen hala telefon engelimi kaldırmamış.sözde anlasmak isteyen kendisi.simdi bunun gezegeni geri gitse ne gitmese ne .kıstırılmış burca sahip olsa ne.
Düşünüyorum o yilin en gudubet günü ve saatinde mi dogdu acaba.astrolojik harita cikaran programlarda neyi kacirdim ben bakarken hangi bilgi vardi da bilemedim eksik kaldi.
Yeniay Yengeçte bir devir kapanır. Yeni kapı aralanır. Yengeçte olması aile, geçmişi, hatıraları, yuvaya işaret eder. Açılar olumsuz. Satürn Plüto Jüpiter den karşıt açı alıyor. Gökyüzünde 8.evde Akrebin evi ölüm ve yeniden doğuş. Mahkeme, para, eşin kazancı, eşin şartları zorlaması, Mars ve Chironun Merkür 'e kare açı yapması iletişim sorunlarını, tartışmalara, anlaşmazlıklara sebebiyet verecek olaylara vb durumlarla karşılaşılabilir. Şartları zorluyorsanız (iki taraf için de gecerli) pekte hoşnut gelismeler beklenilmez. 2020 hepimizin hayatında zor bir evre bitmesi gereken bitecek. Degisim ve dönüsüm kaçınılmaz.
Astrolog değilseniz veya profosyonel bir bakım yaptırmadıysanız yanlış bilgilerle karşılaşmanız olası bir durum.

taroh

Kayıtlı Üye
Yeniay Yengeçte bir devir kapanır. Yeni kapı aralanır. Yengeçte olması aile, geçmişi, hatıraları, yuvaya işaret eder. Açılar olumsuz. Satürn Plüto Jüpiter den karşıt açı alıyor. Gökyüzünde 8.evde Akrebin evi ölüm ve yeniden doğuş. Mahkeme, para, eşin kazancı, eşin şartları zorlaması, Mars ve Chironun Merkür 'e kare açı yapması iletişim sorunlarını, tartışmalara, anlaşmazlıklara sebebiyet verecek olaylara vb durumlarla karşılaşılabilir. Şartları zorluyorsanız (iki taraf için de gecerli) pekte hoşnut gelismeler beklenilmez. 2020 hepimizin hayatında zor bir evre bitmesi gereken bitecek. Degisim ve dönüsüm kaçınılmaz.
Astrolog değilseniz veya profosyonel bir bakım yaptırmadıysanız yanlış bilgilerle karşılaşmanız olası bir durum.
Sürekli sart koyup tamamen uymami beklyenle biriyle.benimde sartlari bir parça degistirmem.ne kadara kadar catisma icinde gider bilmiyorum.24 temmuzu mu beklesek

4

43887

Sürekli sart koyup tamamen uymami beklyenle biriyle.benimde sartlari bir parça degistirmem.ne kadara kadar catisma icinde gider bilmiyorum.24 temmuzu mu beklesek
Özel bir durum. İki taraflı eşleşim haritası incelenmesi gerekir. Tarih uygun zaman için ilerletim tekniklerden faydalanılır.