Rahmetli arkadaşımı gördüm

123zlatan1234

Kayıtlı Üye
Bundan 3 ay önce rahmetli arkadaşımla beraber yaralanmıştık, o da rahmetli olmuştu. Dün gece rüyamda hastanedeydik ortamda sadece doktor ve hemşireleri hatırlıyorum ama dostum rahmetli değildi rüyamda, engelliydi konuşamıyordu hareket edemiyordu %100 engelliydi yani. Ben de birşeylere öfkelenip sinirleniyordum ve hemşire bana zorla bayıltıcı bir iğne yapıyordu uyanıyordum.

Diğer gördüğüm rüyamda ise bir otobüsde rahmetli dostuma aşırı benzeyen birini görüyordum, ama rahmetli dostum olmadığını biliyordum o sadece tebessüm ediyordu ben de onun yüzünü falan okşuyordum. Bu iki rüyanın anlamı var mıdır? teşekkür ederim

Ü

Üye silindi 58480

Bundan 3 ay önce rahmetli arkadaşımla beraber yaralanmıştık, o da rahmetli olmuştu. Dün gece rüyamda hastanedeydik ortamda sadece doktor ve hemşireleri hatırlıyorum ama dostum rahmetli değildi rüyamda, engelliydi konuşamıyordu hareket edemiyordu %100 engelliydi yani. Ben de birşeylere öfkelenip sinirleniyordum ve hemşire bana zorla bayıltıcı bir iğne yapıyordu uyanıyordum.

Hala atlatman gereken bir kaza travman olabilir. Artik ya oncesi ya sonrasi icin. Hafizanda arkadasinin vefatini kabullenemedigin belli yasanmislik kalintilarin sana arada psikolojik kirilmalar yasatiyor olabilir.

Diğer gördüğüm rüyamda ise bir otobüsde rahmetli dostuma aşırı benzeyen birini görüyordum, ama rahmetli dostum olmadığını biliyordum o sadece tebessüm ediyordu ben de onun yüzünü falan okşuyordum. Bu iki rüyanın anlamı var mıdır? teşekkür ederim

belki de hayatina o dostuna benzer ozellikler gosteren paralel enerjide olan biri girebilir.

Bitkinruh

Banlı Kullanıcı

Üç ay çok kısa bir süre ve yaşadığın şey ciddi bir tramva .gün içinde aklına geliyorsa geceleri rüyamda görmen çok doğal .anlamına takılma bence haberci rüya olduğunu düşünmüyorum .yine arkadaşını farklı çerçevelerle rüyanda görebilirsin .zaman geçtikçe azalır .

Ceydacan

Kayıtlı Üye
Benim fikrim dua et yada arkadaşın senden yardim ısıtıyor olabilir

berksurucu

Banlı Kullanıcı
babamı 2 yıl önce kaybettim... çok severdim babamı... çok etkilendim.

annem ve kardeşim 1-2 defa rüyasında gördüğünde çok etkilenmişlerdi.

ben tam 1,5 yıl boyunca haftada 5-6 defa gördüm. her gece... her gece gördüm... gözlerim kuruyana kadar gözyaşlarım bitene kadar. bir de benim rüyalarım kanlı canlıdır çok berraktır... artık bu duruma o kadar alışmıştım ki "acaba bu gece nasıl bir senaryoda görücem" diye merak ediyordum. son bi kaç aydır bu durum haftada 1 e düştü...

insan etkilendiği tramvaların durumuna göre bu tür şeyleri rüyasında görmesi çok normal...

şimdi düşününce "iyi atlatmışım" diyorum... zor zamanlardı...

Ceydacan

Kayıtlı Üye
Bende atlamadım tramvayı babanem ocak 1 vefat etti 2017 2017 ağustosta 14 ananemi kaybettim rüyada göremiyorum