Quick Happy dozu

selin147

Kayıtlı Üye
Merhaba, i-doserin quick happy dozunu indirmek istiyorum. İnternetten belki içine kötü niyetli olarak subliminal mesaj koyarlar diye indirmeye korktum. Kendi dinlediğiniz veya subliminal mesaj olmadığına emin olduğunuzun linkini atarsanız sevinirim :)

lucidçi1

Kayıtlı Üye
bende arıyorum quick happy dozunu ama benim radığım 5dk.lık olmayanı bende 5 dk.lık var ama bu orjinal değilmiş(araştırdığım heryerde 5 dk olmasına rağmen)uzun olan orjinal quick happy dozunu bulursun inş.:cheers2:

hyukoh

Kayıtlı Üye
Daha önce hiç i-doser denemedim ve deneyimlemek istiyorum, Quick Happy'den başlanılması gerektiğini duydum ve araştırdım.İnternette bu dozun bir çok farklı halini buldum,orijinal olduğundan veya daha farklı bir sonuç verme amacı ile yapılıp yapılmadığından emin olmak mümkün değil gibi duruyor.Bu tür belli başlı doseları bulabileceğimiz bir konu veya bir site yok mudur acaba?

Ashina

Kayıtlı Üye
Daha önce hiç i-doser denemedim ve deneyimlemek istiyorum, Quick Happy'den başlanılması gerektiğini duydum ve araştırdım.İnternette bu dozun bir çok farklı halini buldum,orijinal olduğundan veya daha farklı bir sonuç verme amacı ile yapılıp yapılmadığından emin olmak mümkün değil gibi duruyor.Bu tür belli başlı doseları bulabileceğimiz bir konu veya bir site yok mudur acaba?

Ben de deneyimlemek istiyorum. Bir zararı yok diye yazmışlar umarım doğrudur :)

Hopee

Kayıtlı Üye
I-doser beyin dalgalarıyla oynayarak sahte duygular yaşatan bir programdır. Kullanılmasını pek doğru bulmuyorum. Yinede en güveniliri kendi sitesinden belli bir ücret karşılığında almaktır. Beyninize ne olduğunu bilmediğiniz bir şey almak istemezsiniz. Korkarım ufak bir yanlışınız var, quick happy tarzı dozlar soft olarak geçiyor. İlk başlarda bunları kullanırsanız etki almanız oldukca zorlaşır. Süre olarak daha uzun ve medium seviyesinde bir şeyler dinlemelisiniz.

superfantasticngtve

Kayıtlı Üye
Biraz araştırma ile forumda paylaşıldığını görebilirsin. Burada paylaşılan linkten indirmiştim. :)

Ashina

Kayıtlı Üye
-Tam tersine ilk olarak Quick Happy dozu ile başlanması gerekiyor ve o dozdan tam etkiyi aldıktan sonra diğer düşük seviyeli dozlara geçilmesi gerekiyor.
İlk olarak medium veya yüksek seviyeli dozlar dinlendiği takdirde etki almak asıl o zaman zorlaşır ve kişi zarar görebilir. Zihin farklı frekanslara hemen uyum sağlayan ve o frekansın etkisini hemen yaşamanızı sağlayan bir yapıda değildir.. Bir alışma süreci, uyum sağlama süreci gerekir.

Kişi ilk deneyiminde orta veya yüksek seviyeli bir doz dinlediği taktirde hiçbir etki yaşamaz tam tersine sorun yaşar çünkü zihin uyum sağlama süreci gerçekleşmeden farklı ve ağır seviyeli frekanslara maruz kalıyor.

Mümkün olduğunca yanlış bilgilendirme yapmamaya çalışalım çünkü o yanlış bilgilendirme kişiye zarar verebilir. Araştıralım, emin olalım ve bilgilendirelim. :)

Sevgiyle Kalın.

Ben yatakta uygun pozisyonda 5dk lık medium quick happy dinledim bir etki hissetmedim. 2.3.denememi yine quick happy mi deneyeyim bu deenemeler kaç gün arayla yapılırsa sağlıklı olur?

ruhname

Kayıtlı Üye
ben astral seyahat için olanlarını denedim bir işe yaramadı yok yere başımı ağrıttım :D

T

Titania.

Sitedeki linkler açılmıyor nettede sübliminal mesaj olabilir diyede indirmiyorum . şu linkleri güncelleyebilirmisiniz

Buda Jo Red

Banlı Kullanıcı
Quick Happy first part tir.
Onceden denemistim ama cok etkiledim diyemem