Psişik Yeteneklerinizi Test Edin

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi
4

43887

Yarısından daha fazla soruya vereceğiniz “evet” cevapları, psişik yetenek sergileme potansiyeline sahip olduğunuzu gösterir.

Hadi başlayalım...:)

• Yeni biriyle tanıştığınızda o kişiyle anlaşıp anlaşamayacağınız yolunda içgüdüsel bir duygu hisseder misiniz? Onlardan hoşlanıp hoşlanmıyor oluşunuzun, bu hisle ilgisi yoktur.

• Rüyalarınızın onda yedisini kehanet içeren türden mi bulursunuz?

• İnsanların sizle konuşmaktan gerçekten zevk aldığına inanır mısınız?

• İnsanların kendi endişe ve üzüntülerini size boşalttığını düşünür müsünüz?

• Buluşmalarınıza çoğunlukla geç mi kalırsınız?

• Ağaç gövdesi, odun ateşinin alevleri veya bulutlar gibi rastgele şekillerde desenler ve resimler görebiliyor musunuz?

• Rüyanızda, sonradan orada gerçekte bulunduğunuzu hisseder misiniz?

• Okuldayken Türkçe dersinde Matematik dersinde olduğunuzdan daha mı iyiydiniz ?

• Basit işler yaparken veya sadece otururken zihninizde bir yorum dolaşır mı?

• En azından tek bir şey hakkında batıl inancınız var mı?

• 7 sayısını 13’e tercih eder misiniz?

• Bir teleskoptan bakmak için sağ gözünüzü mü tercih edersiniz?

• Kendinizi planlar yapmak yerine kendiliğinden (doğal) davranmayı tercih eden biri olarak mı görüyorsunuz?

• Sevdiğiniz birinin ölümünden sonra sadece kısa bir süre mi yas tutarsınız?

• Uzun vadeli planlamaları sıkıcı mı bulursunuz?

• Geniş açık mekanlarda bulunduğunuzda çok mutlu olur musunuz?

• Düzensizlik (dağınıklık) sizi rahatsız etmez mi?

• Sık sık kokuları hayal eder misiniz?

• Uzun zaman sürelerini yalnız geçirmekten hoşlanır mısınız?

• Ani ve sert hava koşullarından büyülenir misiniz? Mesela dalgalı deniz, yıldırımlar, fırtınalar gibi.

• Yabancı bir kasabanın çevresinde sadece ne bulabileceğinizi görebilmek için yürüyüşe çıkar mısınız?

• Garip şekilli kayalar veya ağaç kabuğu ve tahta parçaları sizi cezbeder mi?

• Ölüm konusunda kesinlikle korkusuz musunuz?

• Belirli renkleri giymenin sizi ve çevrenizdekileri bir biçimde etkilediği olmuş mudur?

• Acı eşiğiniz başkalarına göre daha mı az aşağıdadır?

• Doğal bir ritminiz var mıdır? (dans etme, vs...)

• Eski evler ve binalar sizi cezbeder mi?

• Köpekler ve kediler size doğal olarak dostça mı davranır?

• İnsanlar sizinle bire bir anlamda birlikte olmayı tercih ederler mi?

• Eski bir yüzyılda yaşama fantezisi sizi cezbeder mi?
alıntı

Test sonucu 4 hayır 1.Geç kalmam dakiğimdir ,2 yas konusu ,3 acı eşiği yüksek bir insanım,4 Dağınıklıktan rahatsız olurum... Diğerleri evet, testi geçtim :) ...Sıra Sizlerde....

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Rüyaların onda yedisi kehanet değil. Buluşmalarıma çoğunlukla
geç kalmam, düzen severim.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Testde 3-4 hayır var ama hala en buyuk psişik yeteneğim yumurtayı dik tutma.Dünyada ki bütün yumurtaları ele geçiricem...

albus

Kayıtlı Üye
7 hayır ım var. testi geçip geçmediğimizi nerden bileceğiz ?

soldier

Kayıtlı Üye
3 hayırım var
Tek yapabildiğim mum alevini üfleyerek oynatmak :D

YETENEKK

Kayıtlı Üye
bişey farketim rüyamda gelceği görüyom ama diyerleri bana ters düşüyo o nasıl oluyo

daktilo

Kayıtlı Üye
İş
Mühendis
Bence pek doğruyu yansıtan bir test değil hem test dediğin böyle olmaz ki vereceğin yanıtın ne anlama geldiğini farkettirmeden sorduğu zaman test asıl başarıya ulaşır. Benim de yarısından fazlası evet, belirgin bir yeteneğe de sahip değilim ama. Eğlence amaçlı bir test diyelim ve geçelim.

Salick

Kayıtlı Üye
Ruyalarimin hepsi kehanet icermez.
Cok dakik bir insanim.
Daginikliga hic tahammulum yok.
7 ve 13 arasinda secim yapmam.
Digerleri evet.

nazom

Kayıtlı Üye
Özellikle geç kalma ve sert hava koşullarına yıldızlı evet ...
Birkaç soruya da hayır . Birde odaklanırken uyumasam :willy_nilly:

Nyksse

Banlı Kullanıcı
Türkçe derslerinde başarılı olmanın psişik olmakla ne ilgisi var şahsen anlam veremedim, sözel zeka psişik olayları da etkiliyor mu? Böyle olduğunu sanmıyorum açıkcası o soruyu biraz gereksiz buldum ama onun dışındakiler güzel sorular, yine de kişinin psişik yetisinin olup olmadığını belirleyen somut anlamda yaşadıklarıdır. Hepimiz bu kapasiteyi içimizde barındırıyoruz, belki çoğumuz mesajlar da alıyor ama farkında değil. Günlük yaşantıda üzerine düşüp önemsediğimiz için ilerletemiyoruz maalesef, yoksa bence psişik olmak binde bir olacak bir durum değil. Yalnızca günümüz maddi dünya zevkleriyle maneviyatı eşit bir çizgide tutmakla alakalı, birinden biri ağır basarsa zararlı çıkan bizler oluyoruz.

Bunun dışında 7 sayısını neden 13'e tercih etmemiz gerekiyor, bunu çok merak ettim aydınlatırsanız sevinirim. 7 sayısının psişik olaylardaki yeri nedir, tarihi değil de daha çok psişik yetenekler ve kehanetler vs. anlamında bakarsak, verilmek istenen bir mesaj boyutunda incelersek nasıl bir anlamı olabilir sizce?

4

43887

Türkçe derslerinde başarılı olmanın psişik olmakla ne ilgisi var şahsen anlam veremedim, sözel zeka psişik olayları da etkiliyor mu? Böyle olduğunu sanmıyorum açıkcası o soruyu biraz gereksiz buldum ama onun dışındakiler güzel sorular, yine de kişinin psişik yetisinin olup olmadığını belirleyen somut anlamda yaşadıklarıdır. Hepimiz bu kapasiteyi içimizde barındırıyoruz, belki çoğumuz mesajlar da alıyor ama farkında değil. Günlük yaşantıda üzerine düşüp önemsediğimiz için ilerletemiyoruz maalesef, yoksa bence psişik olmak binde bir olacak bir durum değil. Yalnızca günümüz maddi dünya zevkleriyle maneviyatı eşit bir çizgide tutmakla alakalı, birinden biri ağır basarsa zararlı çıkan bizler oluyoruz.

Bunun dışında 7 sayısını neden 13'e tercih etmemiz gerekiyor, bunu çok merak ettim aydınlatırsanız sevinirim. 7 sayısının psişik olaylardaki yeri nedir, tarihi değil de daha çok psişik yetenekler ve kehanetler vs. anlamında bakarsak, verilmek istenen bir mesaj boyutunda incelersek nasıl bir anlamı olabilir sizce?

Burda değinmek istediği nokta kanaatimce sayısal ve sözel kavramlarıyla ilintili olması,bilindiği üzere sayısalcılar daha çok beynin sol lobunu matematik ,analiz ,sayısal işlemler ,konuşma dili gibi alanlarda gelişim göstermekte ,sağ lobunu çalıştıranlar ise sözel ağırlıklı ,hayal kurma ,resim ,müzik ,renkler gibi alanlara eğilim göstermektedir.Ki test maddesine bence uygun bir soru teşkil etmektedir...

7 İla 13 sayısı arasında ki tercih sebebi özellikle numarolojide 7 sayısı mistik bir anlam içermektedir.Ezoterik bilgilere göre de kozmik enerjinin hiyerarşik kademelenmesi yani aşamalar göstererek yayılmasını ,yedili sistemler içerisinde cereyan ettirmesidir.Yedi aynı zamanda ruhsal maddesel gelişimin periyodik değişim yasasını da ifade eder,7 kat gök kavramının çıkış noktası,evrende tek olan prensibin yedi farklı boyutta (yedi kat gök)tezahür etmesi gibi ,numarojik olarak 3+4 =7 3(ruh ,madde,insan) ,4(hava ,su ,ateş ,toprak) toplamından oluşan yedi rakamının evrensel varoluşu gibi,numarolojide 7 sayısının element olarak su'ya(duygular ,hisler) denk gelmesi ,7 çakraya sahip olmamız,gibi gibi ...çoğaltılabilir anlamı bundan ileri gelmektedir...sevgiler...