Psişik yeteneğimin olduğunu biliyorum ama geliştirmek istiyorum..

Hera97

Kayıtlı Üye
Bunun için ne yapabilirim veya cidden psişik miyim bu konuda bana yardımcı olabilecek biri varsa ona minnettar olurum.

Mr. Şeytan

Banlı Kullanıcı
Psişik yeteneğinizin olduğunu biliyorsanız ne olduğunu da biliyorsunuzdur. Bilmiyorsanız kendinizi biraz daha keşfetmeniz gerekir. Mutlaka biraz düşünürseniz yeteneğinizin ne olduğunu anlarsınız. Forumda her şey için araştırma ve çalışma tavsiyeleri mevcut. Biraz bakının yeter :)

Hera97

Kayıtlı Üye
Evet biliyorum Durugorü :) ben sadece bireysel bir yardım beklemiştim ondan bunu yazdım teşekkür ederim

lGeceMavisi

Kayıtlı Üye
Bende telekinezi geliştirmeye çalışıyorum tıpkı senin gibi çok yeniyim bu alanda. Öncelikli ele almamız gereken konu meditasyon olmalıymış. Ya da direk yardım aldığım konuyu şöyle paylaşayım, https://www.gizlimabet.com/threads/yeni-baslayanlar-icin-guecleri-kullanma-kilavuzu.4075/ konu da bahsi geçen kitapları okumaya başladım bile ve işe yaradığını söyleyebilirim, öncelik gevşemek ve farkındalık olsa gerek gerçekten.

Mr. Şeytan

Banlı Kullanıcı
Evet biliyorum Durugorü :) ben sadece bireysel bir yardım beklemiştim ondan bunu yazdım teşekkür ederim
Meditasyon yapın enerjinizin farkında olun. Forumda ayna karşısında yapılan bir uygulama var sakın ona bulaşmayın. Bilgisayar başına geçince okumanız için bir kaç şey iletirim size.

Ü

Üye silindi 62166

Psişik yetenek konusunda kendinizi geliştirmeniz için foruma bakının ve bol bol meditasyon yapın İçinizdeki düşünce kirliliğini dışarı atın.
Negatif enerjileri yollayın gitsin pozitif enerjileri meditasyonla içeri alın.. Sevgi ve ışıkla...

Psynera

Kayıtlı Üye
Durugörü gibi birşey var bende ama bişey görmüyorum sadece biliyorum düşünce olarak geliyor geliştirirsem görerbilirmiyim

bs0806

Kayıtlı Üye
Bende telekinezi geliştirmeye çalışıyorum tıpkı senin gibi çok yeniyim bu alanda. Öncelikli ele almamız gereken konu meditasyon olmalıymış. Ya da direk yardım aldığım konuyu şöyle paylaşayım, https://www.gizlimabet.com/threads/yeni-baslayanlar-icin-guecleri-kullanma-kilavuzu.4075/ konu da bahsi geçen kitapları okumaya başladım bile ve işe yaradığını söyleyebilirim, öncelik gevşemek ve farkındalık olsa gerek gerçekten.

bs0806

Kayıtlı Üye
Hiç bir gücümün oldugunu zannetmiyorum bu tarz .. yani yaşadıgım çok fazla bişey yok 1-2 korkunç olayın dışında bir şey görüp duymadım da ama madem zihnimiz çok güçlü ve herşeyi yapabilecek gücü var egitimle telekinezi zihin okuma falan bunları merak ediyorum ve ögrenmek istiyorum keşfetmek ve kendimi vücudumu zihnimi gücümü tanımak istiyorum bunun için de bir yerden başlamam gerekiyor ama nerden başlicam hangi kitapları okumam gerekiyor bilmiyorum bilen biri beni yönlendirebilir ve yardım ederse çok mutlu olurum