Psişik Saldırı

rabbit.

Kayıtlı Üye
Ben de kim diye sordum kimse cevap verme nezaketin de bulunmadı?
Kim veya neler olduğuna dair sadece tahmin var arkadaşlar..
Saçma gelen arkadaşlar konuyu takip etmek zorunluluğunda değil 🙃
Merak ettim ben de araştırıypeum
Başlangıçta saçma gelmese bile, konu ilerledikçe saçmalık taşmaya başlamış gibi. Karanlık ve aydınlık savaşı şimdi mı başlamış? Yüzyıllar semavi dinler neyi anlatıyorlar? Semavi dinlerin baz felsefesi bu.
Herkesten bir ses çıkmış, çıkan sesler doğru olmayabilir bu konudan bağımsızdır, herkesin görüşü 🤷‍♀️

Alex06

Kayıtlı Üye
Başlangıçta saçma gelmese bile, konu ilerledikçe saçmalık taşmaya başlamış gibi
Psişik saldırı çok keyifli bir konu keşke tartışılacak birşey paylaşılsa ve bu konu konusulsa. Pek çok kişi hem kendini korumayı hem de saldırı yapmayı öğrenir. Yazılanlar tuhaf bir minval de ilerliyor.

Alex06

Kayıtlı Üye
Yolda görüp merhabalastiginiz bir arkadasinizin, toplu taşımadaki herhangi birinin ailenizden birinin psişik saldırısına maruz kalabilirsiniz bunu bilinçli veya bilinçsiz yapıyor olabilirler. Adına kötü enerji mi dersiniz nazar mı bilmem, belki başka şekilde adlandirirsiniz. Gece uyuyamamis olmanın pek çok nedeni olabilir. Astrolojik enerji, deprem enerjisi vs. Vs. Kollektif olarak bundan etkilenmiş olabilirsiniz veya olmayabilirsiniz.

Açıkcasi psişik saldırı yapabilen biri olarak biraz komik buldum. Bir araya gelip iyilere saldiralim diyorlar. Kim bu iyiler? Bir de dişil enerji konusu var. Niye dişil? İyilerle kötülerin savasiymis kim iyi kim kötü? Tamam Parapsikoloji forumu her şeyin net bir cevabı yok. Ama bu durum at bir konu ortaya herkes aklına geleni yazsın değil ki.

Burada yazılanlar ile ilgili soru sormazsak her yazana ve her yazilana inaniniriz. Her şeye inanan sorgulamayan biri hiç bir şey yapamaz. Hiç bir şeye muktedir olamaz.

rabbit.

Kayıtlı Üye
Sorgulamak ve eleştirip yargılamak aynı şeyler değildir, garip gelmiş olabilir, fikrinizi belirtip konuyu kapatırsınız, böyle çok fazla yoruma açık bir konunu tek bir izahı tam mümkün değil, konuya inanç meselesi de dahil olunca her kafadan bir ses çıkabilir o yüzden en başta öğrenilmesi gerekn düşünceye saygı duymaktır.
Arkadaşlar size göre saçma veya değil lütfen konuyla ilgili yaşayanlar ya da farklı fikir belirtmek isteyenler yorum yaparsa ben de bildirim gördüğümde merakla geliyorum çünkü.
Onun dışında psişik saldırıan nasıl korunuruz başlığı da değil ama bununla ilgili yeni bir konu açarsanız merakla takipçisi olurum.

Alex06

Kayıtlı Üye
Sorgulamak ve eleştirip yargılamak aynı şeyler değildir, garip gelmiş olabilir, fikrinizi belirtip konuyu kapatırsınız,
Yine söylüyorum komik buldum bunu ağır bir eleştiri veya yargılamak olarak algılıyor olmanız sizin alginiz. Ben de " konuyu kapatirsiniz" emir olarak algılıyorum bunu da komik buluyorum herkese açık platformda niye konuyu kapatayim. Konuyu açan tartışıilsin diye açmış.
böyle çok fazla yoruma açık bir konunu tek bir izahı tam mümkün değil, konuya inanç meselesi de dahil olunca her kafadan bir ses çıkabilir o yüzden en başta öğrenilmesi gerekn düşünceye saygı duymaktır.
Neden ? Kim? Soruları niye düşünceye saygısızlık olsun. Tek bir izahı yoksa Belk benimki de izahlardan biridir. Siz de benim düşünceme saygı duymuyorsunuz belli ki.
Arkadaşlar size göre saçma veya değil lütfen konuyla ilgili yaşayanlar ya da farklı fikir belirtmek isteyenler yorum yaparsa ben de bildirim gördüğümde merakla geliyorum çünkü.
Psişik saldırı yapabiliyorum diyorum. Konu ile ilgili farklı fikir belirtmek isteyen gelsin diyorsunuz. Hadi farkındalığınızi biraz arttirayim. Şu anda psişik saldırı altındasınız.
Onun dışında psişik saldırıan nasıl korunuruz başlığı da değil ama bununla ilgili yeni bir konu açarsanız merakla takipçisi olurum.
Forumda psişik diye aratırsanız var. Ama özetle korunmaniz güçlü olacak.

rabbit.

Kayıtlı Üye
Yine söylüyorum komik buldum bunu ağır bir eleştiri veya yargılamak olarak algılıyor olmanız sizin alginiz. Ben de " konuyu kapatirsiniz" emir olarak algılıyorum bunu da komik buluyorum herkese açık platformda niye konuyu kapatayim. Konuyu açan tartışıilsin diye açmış.

Neden ? Kim? Soruları niye düşünceye saygısızlık olsun. Tek bir izahı yoksa Belk benimki de izahlardan biridir. Siz de benim düşünceme saygı duymuyorsunuz belli ki.

Psişik saldırı yapabiliyorum diyorum. Konu ile ilgili farklı fikir belirtmek isteyen gelsin diyorsunuz. Hadi farkındalığınızi biraz arttirayim. Şu anda psişik saldırı altındasınız.

Forumda psişik diye aratırsanız var. Ama özetle korunmaniz güçlü olacak.

Psişik saldırıyı gün içinde farkında olmadan mahruz kalıyoruz, kimileri bilerek kimileri bilmeyerek enerji alanına müdahale ediyor, konumuz günlük birbrimize yaptığımız psişik saldırı değil, düşüncenizden değil üslubunuzdan dolayı yazdıklarım,

S

sophitia

Psişik saldırı çok keyifli bir konu keşke tartışılacak birşey paylaşılsa ve bu konu konusulsa. Pek çok kişi hem kendini korumayı hem de saldırı yapmayı öğrenir. Yazılanlar tuhaf bir minval de ilerliyor.
Bence kendini koruma konusuna daha fazla değinilmeli, psişik saldırıdan çok. Sitede 15 yaşındaki kişilerin konu açtığını da gördük. Saldırı çalışmalarını açık açık paylaşmak riskli.

Alex06

Kayıtlı Üye
konumuz günlük birbrimize yaptığımız psişik saldırı değil,
Konumuz tam olarak nedir? Anlayamıyorum soruyorum cevap alamiyorum. Gerçekten açık yureklilikle soruyorum samimiyetle soruyorum. Psişik saldirinin tam olarak hangi yönüne cevap almak için açıldı bu başlık?
düşüncenizden değil üslubunuzdan dolayı yazdıklarım,
Önce insan kendine bakmalı. Benim uslubum nasıl diye.

Alex06

Kayıtlı Üye
Bence kendini koruma konusuna daha fazla değinilmeli, psişik saldırıdan çok. Sitede 15 yaşındaki kişilerin konu açtığını da gördük. Saldırı çalışmalarını açık açık paylaşmak riskli.
Her türlü enerjiden etkilenmemek için koruma çok önemli. Yani auranizin gücü bir diğer deyişle eterik enerji alanınızın gücü. Bu alan aslında çok algilanabilir bir alan, görsel veya hissederek. Zaten bilinçli olarak psişik bir saldiri yapacaksa birisi size, yazdiklarinizdan bile enerji alanınızın zayıflığını algılar ve kancasıni atar. Başkasının enerji kaynağı olursunuz.
Saldırı ile ilgili yeterince bilgi var aslinda. Forum derya deniz kaynak içeriyor yeter ki ilgili olduğunuz konudan sapmadan sabırla okuyun. Tabi herkese açık olduğu için çok çeşitli yorumlar oluyor. Herkes yorum yapıyor bu yüzden yazılanları akıl süzgecinden geçirmek önemli. İlgili iseniz bu konulara, imajinasyon çalışmaları yapın bol bol. Özellikle kendinizi korumak için.

rabbit.

Kayıtlı Üye
Her türlü enerjiden etkilenmemek için koruma çok önemli. Yani auranizin gücü bir diğer deyişle eterik enerji alanınızın gücü. Bu alan aslında çok algilanabilir bir alan, görsel veya hissederek. Zaten bilinçli olarak psişik bir saldiri yapacaksa birisi size, yazdiklarinizdan bile enerji alanınızın zayıflığını algılar ve kancasıni atar. Başkasının enerji kaynağı olursunuz.
Saldırı ile ilgili yeterince bilgi var aslinda. Forum derya deniz kaynak içeriyor yeter ki ilgili olduğunuz konudan sapmadan sabırla okuyun. Tabi herkese açık olduğu için çok çeşitli yorumlar oluyor. Herkes yorum yapıyor bu yüzden yazılanları akıl süzgecinden geçirmek önemli. İlgili iseniz bu konulara, imajinasyon çalışmaları yapın bol bol. Özellikle kendinizi korumak için.
Konumuz bir gecede hissedeilen yoğun enerji ile alakalı, bunu hisseden var mı? , kimler bu durumunu yaşadı benim gibi diye sormuşum?
Yani çok spesifik bir konudan çok geneş konuya döndü, dönebilir anlıyorum lakin psişik korunma nasıl yapılır sormadım? Veyahut nasıl yapabiliriz, kimler yapabilir diye de, bunlar da konu içinde geçebilir ama aksi yönde ddüşünüo böyle bir şey olamaz saçmalık dedikten sonra burada bunu uzatarak konuyu merak edip gelenlere sadece bunları okutmak haksızlık, psişik konuyu detaylı inceleyelim diyenlere de farklı bir konu açın inceleyelim diyorum zaten seve seve takip ederim.

rabbit.

Kayıtlı Üye
Bir de şuna deyineyim, siz beni tanımınıyorsunuz ben sizi🙃
Biri benim enerji alanımın yazdıklarımdan dolayı zayof olduğunı düşünüyorsa büyük yanılgıya girer, üzerine yapılıp da bir çok büyüyü etkili büyüyü çok az hasarla veya çok az etkiyle atlatmış biriyim, o yüzdem size tavsiyem birini iyice tanımadan internet ortamından böyle şeylere kalkışmamak olur.
Bir de lütfen bu konuyu uzatmayalım, dediğim gibi jerkesin anlayacağı bir dilden açıkca kendimi ifade ettiğimi düşünüyorum yabancı formları da takip ediyorum, bizim yaptığınız gibi laf kalabalığı yok gerçekten konu üzerinden fikir belirtip karşılıklı atışmaya girmeden konuyu alakasız bulanlar konunun takipçisi bile olmuyor anladığım kadarıyla ki böyle laf kalabalığı olmuyor.

Alex06

Kayıtlı Üye
Bir de şuna deyineyim, siz beni tanımınıyorsunuz ben sizi🙃
Tanımak gerekmez o bahsi geçen gecede uyuyamayanlarla saldırıyı yapanların birbirini tanıdığını sanmam. Birileri belli sebeplerden açık hedef olmuş. Belli sebepleri yazmayacagim bu konu ile ilgili olduğunuza gore zaten biliyorsunuz.
Biri benim enerji alanımın yazdıklarımdan dolayı zayof olduğunı düşünüyorsa büyük yanılgıya girer, üzerine yapılıp da bir çok büyüyü etkili büyüyü çok az hasarla veya çok az etkiyle atlatmış biriyim, o yüzdem size tavsiyem birini iyice tanımadan internet ortamından böyle şeylere kalkışmamak olur.
Kalkışmak enerji harcamayı gerektirir. Enerji bağını karşı tarafın kurduğu durumlar daha kolay olur.
Niye zayıf olduğunuzu düşüneyim o gece uyumussunuz birşey sizi etkilememis.