psişik saldırı

Ü

Üye silindi 58480

Mesela rezonansin bozulur. Rutin islerini yerine getirebilmen icin cok buyuk bir harici guc harcaman gerekir.
Mesela Nazara gelirsin ve konusma yetenegin bloklanir. Ama sen kendini ve nefsini tanimiyorsan konusmak icin kendini kasarsin. Uzerinden nazari atip dogal muhabbet frekansina geri donmek yerine konusabilme ozgurlugunu geri kazanma pahasina cabalar durursun, sirf konusabilmis olmak icin konustugunu farkedemezsin. Bu da nazardan dolayi etrafindaki insanlarin sendeki bu enerjinin kesik kesik akmasindan rahatsizlik duymalari ile sonuclanir cogu zaman.

Nazar bi cehetidir.
Psisik saldirinin en keskin alameti bioritmini altust etmesidir. Konusmaya vurursa kulaklarin GLUK eder ve kendi sesin icten kisilir, espri yetenegine vurursa esprilerin tesirsiz kalir cunku enerjin gecmez, basarili oldugun bir hobine vurursa macta gol atamazsin, sakatlanirsin, top ayagindan seker.
Guzelligine vurursa altinoranin milimetrik bozulur ve guzelligin perdelenir.

Kisacasi kisi kendini ve nefsini cok iyi tanimalidir. Potansiyelini cok iyi bilmelidir. Yoksa psisik saldiri altinda olup olmadigini taktir edemez ve akintiya kapilir. Mesela buyuye yorar duzeltmek icin de buyu tavsiye ederler vs ..

Ü

Üye silindi 62166

Psişik saldırılar genelde insanın düşünceleri ile olur... Sen farkına varmazsın otobüste trende sana karşı sinirli olan birisinin negatif düşünceleri seni sarar.. O an başın ağrır gibi olur.. Sonra bir kaç dakika sonra sende sinirlenirsin... Ben bundan yıllar önce trende otobüste gözlerimi kapatır
meditasyon yapardım. Son durağa kadar gözümü açmazdım.. Daha sonra O insanların beyaz enerjilerinin üzerime dolduğunu hissederdim...
son durakta indiğimde kendimi yeniden yaratılmış gibi hissederdim... Bu meditasyon çalışmasını yaparken şöyle düşüneceksin.
ben iyiyim ben muhteşemim. sonra şu telkinde bulunacaksın evrende bulunan iyi enerjilerin üzerime dolmasını istiyorum diyerek gözünü kapatacaksın son durağa kadar bir dene bakalım... Ben hep öyle yapardım yıllar önce.. saygılar.

Ü

Üye silindi 62166

Dene ama dikkatli ol böyle tanrıdan gelen şimşeklerin vücuduna dolduğunu hisset.. beyaz enerjilerin kafa şakrandan içeri girdiğini hisset...
ben çok denerdim zamanında

Ü

Üye silindi 62166

Ya aslında binevi öyle ama enerjinin Allahtan geldiğini düşünerek yapmak en doğrusu. Enerji almadan önce kendine şunu söylemen gerekiyor.
Sevgili evren bana enerji yolla telkini.. Çoğu kez ben böyle yaptım.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
yine de otobüsteki insanlardan aldığınızı düşünmeyin bence insandan enerji çalmak hiçbir inancı olmayan biri için bile kötü bir şey bence belki ne kadar hevesli eve gidince bir resim çizecek ya da şiir yazacak ama enerjisi gidiyor ve bunu yapmak yerine uyuyor bir nevi kendi toplumuna da zarar veriyor veya çalışan birine yapılırsa da bu hırsızlık gibi olur hatta daha kötüsüne de benzetebiliriz çünkü hırsız çalınca belki çalışıp geri parayı kazanabilir ama sen çalışıp kazanacağı enerjiyi alırsan neyi kalır

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
sözüm size değil bu arada alınmayın sanal ortamda çok gördüm insanlardan enerji çekenleri (ve kendisine kötü bir laf dedi diye hemen psişik saldırıya geçenler küçük sorunları abartanlar işte kendisinden daha başarılı diye enerjisini çalanlar vs.) umarım toplumumuzdaki bu kitle parapsikolojiyi bu saydıklarım gibi bir daha kullanmaz yoksa durumumuz vasat

Ü

Üye silindi 62166

Bende sana hak veriyorum enerjiyi zaten insanlardan değil Allahtan istiyoruz.. hindistanda yoga yapanlar diğer asya ülkelerinde yoga yapanlar meditasyon yapanlar bu yöntemle yapıyor... Kesinlikle insanlardan enerji gitmiyor.. Enerjiyi biz Allahtan istiyoruz.... Birde evrenden..

lGeceMavisi

Kayıtlı Üye
Psişik saldırılar genelde insanın düşünceleri ile olur... Sen farkına varmazsın otobüste trende sana karşı sinirli olan birisinin negatif düşünceleri seni sarar.. O an başın ağrır gibi olur.. Sonra bir kaç dakika sonra sende sinirlenirsin... Ben bundan yıllar önce trende otobüste gözlerimi kapatır
meditasyon yapardım. Son durağa kadar gözümü açmazdım.. Daha sonra O insanların beyaz enerjilerinin üzerime dolduğunu hissederdim...
son durakta indiğimde kendimi yeniden yaratılmış gibi hissederdim... Bu meditasyon çalışmasını yaparken şöyle düşüneceksin.
ben iyiyim ben muhteşemim. sonra şu telkinde bulunacaksın evrende bulunan iyi enerjilerin üzerime dolmasını istiyorum diyerek gözünü kapatacaksın son durağa kadar bir dene bakalım... Ben hep öyle yapardım yıllar önce.. saygılar.
Bahsettiğiniz vampir psişik güç mü diye duymuştum. Bu bende de var bi insana karşı nasıl hissedersem direk yansıyor. Birinden hoşlanmadığımda o da benden hoşlanmıyor sıcak bulduğum da o da sıcak buluyor ben sinirli olmuş olayım anlamsızca karşımdaki de sinirli oluyor yansıtmasam bile belki yüksek enerjiden kaynaklanıyordur bu durum gerçi ben zombi gibi dolanıyorum sürekli halsiz halsiz hiç yüksek enerjili biri gibi görünmüyorum ama. :)

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
Bahsettiğiniz vampir psişik güç mü diye duymuştum. Bu bende de var bi insana karşı nasıl hissedersem direk yansıyor. Birinden hoşlanmadığımda o da benden hoşlanmıyor sıcak bulduğum da o da sıcak buluyor ben sinirli olmuş olayım anlamsızca karşımdaki de sinirli oluyor yansıtmasam bile belki yüksek enerjiden kaynaklanıyordur bu durum gerçi ben zombi gibi dolanıyorum sürekli halsiz halsiz hiç yüksek enerjili biri gibi görünmüyorum ama. :)
telepati de yapıyor olabilirsiniz sıcak buluyor diyorsunuz çünkü

lGeceMavisi

Kayıtlı Üye
telepati de yapıyor olabilirsiniz sıcak buluyor diyorsunuz çünkü
telepati bende düşündüm verici olarak çok iyiyim. Düşüncemi olduğu gibi aktarabiliyorum karşıdakini neredeyse aklımdan geçirdiğim kelimeleri bile yansıtacak kadar. Örneğin rakam tutmaca oyunlarında karşımdaki tuttuğum rakamı ilk tahmin de bilebiliyor ama ben onun geçirdiğini bilemiyorum. Bi ara telekomunikasyon bayiliğinde satış danışmanlığı yapmıştım bunu kullanarak primleri kırıyordum. :D