Psişik Güçlere Etki Eden Taşlar

Ü

Üye silindi 70925

Bir dönem epey kabus görüyordum. Bir rüyam da elimde mor bir taş tutuyordum. İnternetten araştırdığım da Ametist olduğunu öğrenmiştim. Bir tane temin edip odamda köşeye yerleştirmiştim. Taş hoş bir rengi vardı. Sonrasında kabuslar görmemeye başladım. Sonra taşı bir arkadaşım istedi ona hediye ettim. Onda ters etki yaratmış sanırım. Kabuslarının arttığını söylüyordu. Taşlar'ın gücü olabilir.
Evrende ki herşeyin enerjisi vardır sonuçta.
Arkadaşınıza vermeden önce taşı, toprakta bekleterek topladığı negatif enerjiyi sıfırladınız mı?

Seraphine

Kayıtlı Üye
E
elimde pembe kuvars taşlı yüzük var nasıl test edebilirim
Genelde çoğu taş değersiz taşların birleştirilip boyanması ile oluşturuluyor ve cila kullanıldığı için farkı anlamak zorlaşıyor. İlk olarak nereden aldığınızı düşünün, rastgele bir dükkan ise gerçek olma ihtimali düşüktür. Ateş ile kontrolünüzü gerçekleştirebilirsiniz, erime olacak mı diye bakın. Veya taşların gerçekliğini kontrol eden yerler var ama ateş muhtemelen yardım eder.
İyi forumlar.

Makyavel

Kayıtlı Üye
Arkadaşınıza vermeden önce taşı, toprakta bekleterek topladığı negatif enerjiyi sıfırladınız mı?

Ametist taşı'nın temizliği için Bir bardak su içerisinde taşın seviyesini geçecek şekilde dokunmaksızın bir hafta bekletilmesi gerekir diye okumuştum. Elbette o şekilde temizlik yapıyordum sürekli.