Psişik belirtiler

Su-Jok eğitimi - kerim ali

Magnus357

Kayıtlı Üye
Katılım
15 Ağu 2022
Mesajlar
83
Tepkime puanı
49
Merhaba arkadaşlar,bu tür konulara küçüklük yaşta ilgi duymaya başladım.Suan 28 yaşındayım.Lise yıllarım da manevî rahatsızlik geçirdim.10 yıldan fazla sürdu.Sonra bedel ödenince şifa geldi.Olan rahatsızlik mussalatti lise yıllarımda sesler duymaya başladım.Agir travma atlattım.Simdi öteki alemde bir etki yok.Ama ben çok değiştim.İlk zamanlar aynı anda herkesin hislerini enerjilerini hissediyordum bulundum ortamdaki.Simdi değişmeler oldu.Kalbime doğan şeyler aynen oluyor.Başkalarini kalplerini bilinçsiz okuyorum.başka ortamdaki tanıdıklarını da oluyor genelde.Bir iç ses var ama baskın değil beni yonlediriyor ve hep doğru çıkıyor genelde.İbadet ettim zamanlar çok ilham geliyor.Durugoru mevcut geçmişi görüyor bazen merak ettim yerler peygamberlerin zamani bazen gelecek hakkında oluyor.Enerjim çok yüksek.Dusuncelerin başkalarına etki yapıyor bilinçsiz ve kontrolsüz.İnsanlarin ruhsal yapısını görebiliyorum.Bu belirtiler neye yormak lazım.Goruslerinizi merak ediyorum..
 

düşünen ve inanan

Tecrübeli Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
19 Şub 2013
Mesajlar
523
Tepkime puanı
824
Bir yıl olduğu belirtiler başlayali.Boyle devam eder umarım.Bir gelişme olacaktir değil mi bu konuda?
Devam eder. Blokaj olmadığı sürece sorun yok. Daha da ileriye gidecektir. Bunları yönetmeye başlayacaksınız. İstediğinize odaklanacaksınız. Her şeyi hissetmek yorar çünkü.
 

Demileus

Kayıtlı Üye
Katılım
31 Ağu 2022
Mesajlar
73
Tepkime puanı
137
Evet başlangıçta aşırı yoğundu şimdi biraz daha kontrollü ama yinede oturmadı bilinsiz gelişiyor
Her şey zihinde bitiyor. Şöyle düşünebilirsiniz kontrol edemediğin her şeyi kafanızda bir sandık hayal edin ve her şeyi oraya koyduğunuzu düşünün ardından sandığı kilitleyin ve anahtarın de sizde olduğunu varsayın. Sizden başka kimsede açamasın. Kendi isteğiniz doğrultusunda da istenilen zaman diliminde kilidi açtığınızı düşünün ve öyle kullanın. Kendimde oldukça etkili olmuştu. Böylelikle ne siz birini okuyabilirsiniz nede başka biri sizi
 

Manetekelfares

Banlı Kullanıcı
Katılım
30 Ağu 2022
Mesajlar
113
Tepkime puanı
65
O düşünceleri hayali olarak bir kağıta yazıp buruşturup çöpe atmayı hayal edebilir. .d
 

Manetekelfares

Banlı Kullanıcı
Katılım
30 Ağu 2022
Mesajlar
113
Tepkime puanı
65
Her sene bir tane kötü olay yaşamış olsak yaşlanınca tonla oluyor.Bizimkiler ben şaka yapınca dokunma zaten kafam dolu diyor.
 
Rune Okulu - kerim ali
Üst