Psi Wheel elde enerji birikimi-parlama

magics21

Kayıtlı Üye
Herkese hayırlı geceler dilerim. Öncelikle psi wheel denemeye başladım bi kaç gün önce. Biliyorsunuzdur ne olduğunu az çok. Toplu iğnenin üzerinde asılı duran kağıdı rahatça elimdeki/ellerimdeki enerji ile döndürebiliyorum. Ve bi kaç gündür de sağ elimde uyuşma gibi bir şey var. Sanki enerji hala duruyormuş gibi. Elimde birikmiş enerji hala var gibi hissediyorum. Ve elim parlıyor. Ter de değil. Peçeteyle silsem bile gitmiyor niye böyle oluyor? Yaş :21
Elim resimdeki gibi07CFF85B-B6B6-4ADF-9499-99512A25465F.jpeg

ziavkurvick

Kayıtlı Üye
İş
Ahiret için
Yapman gereken bir hamama gidip masaj yaptırmak onlar vücudundaki elektirigi parmak uçlarında toplayıp tırnaktan çıkartıyorlar elektirigi vücudumdan alın demen yeterli bir tür derinin içine işlemiş allerjik reaksiyona benziyor metal krom cıva tarzı şeylere alerjin var gibi yada kolunu fazla sıktın ve sinirlere zarar verdin ağrının başka sebebi olamaz sinirler zarar gördüyse fıtık meydana gelmiş olabilir

Ellerini dayana bildiğin kadar sıcak suda beklet suyun içine tarcın tuz ekle 5 10 dakika beklet cildin o suyu emdiginden emin oldugunda cikart gözeneklerin açılsın ve orda birikmiş yanlılık hissi ter yoluyla dışarı atılsın terlemeyi kolaylaştırmak icin bir poşet geçirip sıcak su bunlarında beklet ellerini 10 dakika boyunca terlet 1 tane peçete koymayı ihmal etme tabi :) sorun çözülecektir

ziavkurvick

Kayıtlı Üye
İş
Ahiret için
Bu arada elini böyle paylaşman yasak bu yasak senin güvenliğin icin forum kurallarına mevcut kaldır derim parmak uclarin gozukcek şekild e avuç içine ve parmaklarının sorun olan yerleri hariç bulaniklastir blur ekle derim

quanttum

Kayıtlı Üye
Bu arada elini böyle paylaşman yasak bu yasak senin güvenliğin icin forum kurallarına mevcut kaldır derim parmak uclarin gozukcek şekild e avuç içine ve parmaklarının sorun olan yerleri hariç bulaniklastir blur ekle derim
Csi miami de yaşamıyoruz o teknoloji burda yok sorun olacağını sanmıyorum ?

quanttum

Kayıtlı Üye
Elinde bu kadar sertleşme ve parlama varsa bunun psi wheel ile hiç bir alakası yok acilen bir dermatolog a görünmen lazım çok ciddi bir hastalık olan scleroderma başlangcı gibi duruyor.

Hopemore

Kayıtlı Üye

Meraba, elinin fotoğrafını paylaşmak güvenlik açısından neden sakıncalı merak ettim çünkü ben birine fal bakması için elimin fotoğrafını göndermiştim kendim açısından ne gibi şeyler olabilir

Ü

Üye silindi 58480

Meraba, elinin fotoğrafını paylaşmak güvenlik açısından neden sakıncalı merak ettim çünkü ben birine fal bakması için elimin fotoğrafını göndermiştim kendim açısından ne gibi şeyler olabilir

Psişiği yüksekse mahreminize kadar sizi net olarak tahayyül eder ve sizden nemalanabilir. Bilinçaltınız onun sizi çıplak görmesine maruz kalmış olur. Fetişist bir tacize dönüşebilir. Bu isteyerek olmasa bile enerjiler karışabilir.

Mesela Hz. Peygamber tokalaşmazdı kadınlarla. Nefsine hakim olamaz diye mi ? Tabi ki Hayır. Enerjilerin birbirine karışacağını, mahrem bir alışveris olacağını bunun da kişinin kimyasını bozabileceğini bilirdi.

Tabi günümüzde insanlık psişik bir çöküş içinde oldugu için bu pek taktir edilemiyor o ayrı mesele !

magics21

Kayıtlı Üye
Elinde bu kadar sertleşme ve parlama varsa bunun psi wheel ile hiç bir alakası yok acilen bir dermatolog a görünmen lazım çok ciddi bir hastalık olan scleroderma başlangcı gibi duruyor.
Daha önce hiç olmuyordu. Psi wheel a başladığımdan beri elimdeki enerji topunu/birikimini hissetmekten başlayarak olmaya başladı
kim ne yapar/yapabilir ki benim elimin resmi ile ?

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
elini toprağa sürtmeyi dene elektriğin gitmesi için

Alpha.gif

Kayıtlı Üye
Herkese hayırlı geceler dilerim. Öncelikle psi wheel denemeye başladım bi kaç gün önce. Biliyorsunuzdur ne olduğunu az çok. Toplu iğnenin üzerinde asılı duran kağıdı rahatça elimdeki/ellerimdeki enerji ile döndürebiliyorum. Ve bi kaç gündür de sağ elimde uyuşma gibi bir şey var. Sanki enerji hala duruyormuş gibi. Elimde birikmiş enerji hala var gibi hissediyorum. Ve elim parlıyor. Ter de değil. Peçeteyle silsem bile gitmiyor niye böyle oluyor? Yaş :21
Elim resimdeki gibiEkli dosyayı görüntüle 158
Kanka parapsikoloji ile ilgili kitap okuyordum şimdi bir kısım vardı onu okuyunca gördüm aklıma direk senin elin geldi biyofotonlarla ilgili elinde bir deri değişimi yoksa korkmana gerek da gerek normal bir şeymiş

magics21

Kayıtlı Üye