Precognitive Dreams

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DeepestBlue

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar,

32 yaşında sıradan bir hayat süren erkeğim. 20'li yaşlarımın başında yaşadığım birkaç olay ve üzerinden 10 sene geçmesine rağmen hala kafamın bir köşesinde dönüp duruyor,sizlerin de düşüncesini merak ediyorum.

20 yaşındaydım,dindar olmayan bir ailede yetişmiştim. Bir yüce yaratıcının olduğuna ben de inanıyordum fakat islamiyet hayatımın hiçbir döneminde ilgilenmediğim bir konuydu.Belki pragmatik bulacaksınız ama hayatıma pozitif katkı sağlayıp sağlamayacağını öğrenmek adına internetten namaz,dua ve sureleri ezberledim, yaklaşık 1 gün gibi bir süre içerisinde hepsini ezberlemeyi başardım. Ezberleme süreci bittikten sonra takriben 1-2 hafta namaz kılarak ve dua ederek geçirdim. ibadet etmenin hayatıma ekstradan pozitif bir enerji katıp katmadığna dair bir fikir oluşmadı, sonrada bıraktım zaten namaz kılmayı.

Aradan 1-2 ay geçti ve bir gece rüyamda yaşlı bir dede gördüm. Sakalları bembeyaz, kavuğundan dolayı saçlarını görmemin imkansız olduğu tonton bir dede . Üzerinde kaftanı ve kafasındaki beyaz kavuğu Osmanlı Dönemi'ndeki giyim tarzını yansıtıyordu. Ortam beyaz, tepeye benzer bir yerde bir koltukta tek başına oturuyor ve yüzünde bir gülümseme var. Ben ise hiç konuşmuyorum, şaşkınım ve hafif bir korku yaşıyorum. Bana eliyle gel işareti yaptı, korktum, yanına yaklaşmaya çekindim ilk etapta. Israrla eliyle gel gel işaretine devam etti. Yaklaştım ona, sonra eliyle sol dizine vurdu, yani dizine oturmamı söyledi.Tanımadığım yaşlı bir dedenin gidip sol dizine komple oturdum, huzur hissettim o dededin kucağında otururken,sonra rüyadan uyandım.
Bu dedeyi bir hafta içerisinde yaklaşık 3 kez rüyamda gördüm, aynı ortam aynı dede ve sürekli gidip adamın dizine oturuyorum. Hiçbirşey konuşmuyoruz.

Fakat sonrasında bir daha o dedeyi hiç göremedim, görmeyi isteyerek yatağıma yatmama rağmen bir daha asla görmeyi başaramadım.Fakat ilginç olan bu olaylar yaşandıktan sonra bendeki değişimler oldu. Önsezi anlamında büyük bir çağ atladım. Rüyalarımda geleceği görmeyi başladım, ve en küçük detayına kadar. Arkadaşımın hangi plakalı araçla trafik kazası yapacağından tutun da, üniversitedeki derslerimin herhangi birinde sınavda hangi soruların çıkacağına kadar, hastalandığım zaman hangi hastaneye gideceğim ve daha hayatımda hiç tanışmamış olduğum benimle ilgilenecek olan doktorun yüz hatlarına kadar, fakat bu gördüklerim benim talebimle değil, kendi kendine random şekilde gerçekleşiyordu.

Daha sonrasında yabancı sitelerdeki PreCognitive Dreams deneyimlerini yaşayan insanların takıldığı forumları arştırdım,benim yaşadığım durumu yaşayan insanlar var dünyada.Fakat kafamdaki soru bana bu gücü veren o dede miydi, yoksa rastlantısal olarak mı gördüm o dedeyi, o dedeyi görmeseydim de ben zaten sezilerimi kuvvetlendirip o noktaya gelebilecek miydim..bu sorular kafamın köşesinde dolanıyordu...

Aradan bir süre geçti ve ben kötü bir hayat yaşamaya başladım. Aşırı alkol alıordum, karşı cinslerimle fazla etkileşime girmeye başlamıştım, nedendir bilmiyorum alkol ve cinsel birliktelikleri yaşamaya başladıktan sonra gücümü kaybetmeye başladım, şuan belkide yüzde 80'ini kaybetmiş durumdayım.

Acaba o dede bana kızdı ve güçlerimi elimden geri mi almıştı?
O dede kimdi, bir evliya mıydı, bir rahmani cin mi yoksa tamamen benim bilinçaltımın bana oynadığı bir oyun muydu..
O dedeyle neden hiç konuşmadık karşılıklı, dize oturmak ne anlama gelir...

Geleceği rüyalarında benim gibi görebilen insanlar var mı bu forumda?

Rikosa

Kayıtlı Üye
Çok tuhaf keşke o dede bana da uğrasa valla islama sım sıkı bağanırdım :)

DeepestBlue

Kayıtlı Üye
Bunun islamla bir ilgisi var mi emin degilim,sonucta bu dedeyi ben namaz kildigim donemden kisa bir sure sonra gordum,yani namaz kildigim donemde degil..sonuc olarak bu yasli amca islami mi temsil ediyor emin degilim,ya da gelecekten kesitler gordugum ruyalarimin bu yasli amca ile bir ilgisi var mi onu da bilemiyorum...

DeepestBlue

Kayıtlı Üye
Zaten buraya bu konuyu acmamin asil sebebi gelecegi ruyalarda goren insanlarin olup olmadigindan ziyade (cunku bu tarz ongoru guclerine sahip insanlarin oldugunu zaten biliyoruz) benim tarif ettigim kavuklu kaftanli beyaz sakalli dedeyi daha once ruyasinda goren oldu mu acaba?

Milkyway83

Kayıtlı Üye
Ben de bunu uzun zaman öncesi gördüm. Rüyamda ıssız sokaklarda dolaşıp kayboluyordum ve yıkık dökük bir evin önünde buluyordum kendimi. Her gece aynı rüyayı görüyordum. Sonra çok sevdiğim bir yakınımı kaybettim ve rüya da bıçak gibi kesildi. Ben de senelerdir bunu düşünürüm acaba bir tesadüf müydü yoksa haberci bir rüya mı?

DeepestBlue

Kayıtlı Üye
Milkyway bence haberci bir rüya yaşamışsın, sana bir yıkım yaşayacağın mesajı yollanmış, fakat bu yıkım her türlü manaya çekilebilir,yani bu yıkımın bir yakınının ölümü olacağını bilemezdin, bu anlamda aslında net bir mesaj değil...

TravisBickle

Kayıtlı Üye
Abi merhaba. Ben de 18 yaşında bu sakallı bir dede gördüm rüyamda. Fakat sıkıntılı bir dönem geçiriyordum ve herkese karşı agresiftim. İlk rüyamda gördüğümde ona karşı baya bir direndim, "sen de kimsin?" tavrı takındım biraz. 1-2 hafta boyunca uykularım bölündü, sanki bir çeşit irade savaşı verdim rüyalarımda. Sonucunda uzlaşırken önümde yaşayacağım 2 seneyi tek bir rüyada gördüm. Tahmin edilemez ve çok komplike olaylar yaşadım. Hepsi gerçekleşene kadar rüyanın gerçekleşeceğine emin olup, kendimi salmadım. Yani ne olacağını zaten biliyorum gibisinden takılmadım. Fakat senin dediğin gibi ayrıntılar gerçekten fazlaca belirgindi. Elimdeki telsiz, normalde giymeyeceğim, kollar kıvrılan gömlek gibi. Gömleği kendim bile almadım. Mecburiyetten giydim ama rüyamdaki gömlekti. Onun öncesinde 2 yıldır siyah tişört ve siyah kazaktan başka bir şey giymiyordum. Bu konuyu burada da paylaşmıştım zamanında. Okurken katılmadığım, yaşamadığım tek kelimen yoktu yazında. Ayrıntıları konuşmak istersen özelden konuşabiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...