Platonik aşk için yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rukye16

Kayıtlı Üye
Çok acı çekiyorum, bir sevdiğim var. Onunda bana ilgisi var bunu hissediyorum ama ona ne zaman sevgimden aşkımdan bahsetsem böyle yapma diyor. Kaçıyor :( Kaç gündür yemek yiyemez oldum, gece gündüz onu düşünüyorum. Beni sevmesi için dua ediyorum. İnternette bir kaç dua buldum onları okuyorum. Ama büyüye asla girmek istemiyorum çünkü tırsıyorum. Sadece dua etmek istiyorum. Yardımcı olurmusunuz lütfen? :(

Bu arada; sevdiğim yurtdışında. İnternet aracılığıyla iletişim kurabiliyorum. Onu yakından tanıyorum, yani internet aşkı değil,yanlış anlaşılmasın. Onu o kadar çok seviyorumki... Nasıl bu denli aşık oldum bilemiyorum. Lütfen yol gösterin. Günlerdir acı çekiyorum, kendimi çaresiz hissediyorum.

Keira

Moderator
Yanlış anlamayın ama eğer onun da size ilgisi olsa konuyu kapattırmaz sizinle duygularını paylaşırdı. Büyü olaylarına da girmek istemediğinize göre hakkınızda hayırlısı isteyeceksiniz ve bu insanla son kez konuşup duygularınızı anlatıp ya bu insanla birlikte olacaksınız ya da bağrınıza taş basıp unutmaya çalışacaksınız. Size gösterebileceğimiz tek yol budur. Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...