Pişman Etmek İçin..

Juithe

Kayıtlı Üye
İş
Tattoos' helper!(;
Merhaba,
Acaba birini bir konuda pişman etmek için okunabilecek bir zikir var mıdır? Bilgi sahibi olan varsa ve paylaşırsa şimdiden teşekkürler?

Quadice

Kayıtlı Üye
Birini pişman etmek için bu yoldan önce kendini geliştir.
Bu zaten pişman etmekle kalmaz,süründürür :}

Lottienator34

Banlı Kullanıcı
Forumda konuyla ilgili paylaşım var diye hatırlıyorum.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
99 esma'nın toplamı olan ALLAH esmasını söylersin;'Allah'ım sana bıraktım' diye. Haksızsa Allah c.c. Fazlasıyla pişman eder zaten.

Ü

Üye silindi 56746

Bağ kesme çalışması yap, bu çalışmadan sonra pişman olup geri dönen çok oluyor ama sen artık eski sen olmuyorsun :) eskilerden kurtul

pleiadian

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Acaba birini bir konuda pişman etmek için okunabilecek bir zikir var mıdır? Bilgi sahibi olan varsa ve paylaşırsa şimdiden teşekkürler?
Eminim bir sürü yöntem ya da dua vardır bunun için ama gönlünüzün ferahlamasına bir nebze de olsa katkıda bulunmak için şunu söylemek isterim; başkalarının pişmanlıkları bizi değiştirmez, olsa olsa kendilerini değiştirir, tıpkı dualarımızın tanrıyı değil bizi değiştirdiği gibi. İlahi adalete inanın ve Allah'a havale edin derim, Allah o kişiye (haksızsa) gereken dersi cemalinden mi celalinden mi vereceğini çok iyi bilir.

Ü

Üye silindi 58480

Pişman olsun istiyorum = ben o kişinin zihninin kölesi, oyuncağı olmayı kabul ettim = dışa bağımlıyım.

Çok basit.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Pişman olsun istiyorum = ben o kişinin zihninin kölesi, oyuncağı olmayı kabul ettim = dışa bağımlıyım.

Çok basit.
Oyuncağı olmayı kabul ettim ?
Olmamayı kabul ettim
Sevgili dennise sanırım olmamayı kabul ediyorum ve ya ettim demeliyiz ?

Ü

Üye silindi 58480

Oyuncağı olmayı kabul ettim ?
Olmamayı kabul ettim
Sevgili dennise sanırım olmamayı kabul ediyorum ve ya ettim demeliyiz ?

Pişman etmek demek, temelde o kişiyi empati yapmaya zorlamak demektir.

Bir insanı pişman etme ihtiyacı iletişim kurma ihtiyacından doğar. Çünkü hepimiz enerji bağı ile bağlıyız.

Söyle bir bakın pişman etmek istediklerinize hepsi yakın iletişimde olduğunuz kişilerden çıkacak.

O halde enerji bağını doğru bir şekilde kesemeyen insan eli mecbur gerilla direnişi yapacak.

Pişman etmek istiyorum demek aslında ben gaza gelen tarafım demek, iletişimi en baştan yanlış yürüttüm demek, elime yüzüme bulaştırdığım süreci kestirip atmak istiyorum demek, çok pis taktım demek, dış gudumluyum kontrol dışıyım demek, hala aşığım demek...